כיצד להוריד את משחקי השמירה שלך מ- Steam Cloud

Steam מסנכרן קבצי שמירה רבים לשרתיה. הם מורידים אוטומטית באמצעות Steam בעת התקנת משחק, אך זו לא הדרך היחידה שתוכל להשיג אותם. אתה יכול להוריד אותם ישירות גם מאתר Valve בדפדפן שלך.

אפשר סינכרון ענן Steam ב- Steam

אם Steam לא מורידה אוטומטית את משחקי השמירה הישנים שלך לאחר התקנת המשחק, וודא ש- Steam Cloud מופעל למשחק זה בתוך Steam.

לשם כך, אתר את המשחק בספריית Steam שלך, לחץ עליו לחיצה ימנית ואז בחר באפשרות "מאפיינים". לחץ על הכרטיסייה "עדכונים" וודא שהאפשרות "אפשר סינכרון ענן Steam" מסומנת עבור המשחק. אם אפשרות זו לא מסומנת, Steam לא תוריד אוטומטית את שמירות הענן שלך - או תעלה חדשות.

אם אינך רואה אפשרות Steam Cloud עבור משחק כאן, המשחק אינו תומך ב- Steam Cloud. לא כל המשחקים ב- Steam עושים זאת - זה תלוי בכל מפתח משחקים.

הורד את הקבצים בדפדפן האינטרנט שלך

Valve מאפשר לך להוריד גם ענני Steam שלך לשמור קבצים באמצעות דפדפן אינטרנט. אתה יכול להוריד רק את קבצי השמירה שלך מבלי להוריד מחדש את כל המשחק.

כדי למצוא את הקבצים השמורים שלך, היכנס לדף View Steam Cloud של Valve בדפדפן האינטרנט שלך והיכנס באמצעות חשבון Steam שלך.

תראה רשימה של משחקים המשתמשים באחסון Steam Cloud שלך. אתר את המשחק ברשימה (הקש Ctrl + F כדי להשתמש בחיפוש הדפדפן) - ולחץ על "הצג קבצים" כדי לראות את כל הקבצים למשחק.

לכל משחק יש דף המציג את כל הקבצים שהוא שומר בענן Steam, כמו גם את התאריך בו הם שונו. להורדת קובץ, לחץ על "הורד". הורד את כל קבצי השמירה למשחק שלך, ויהיה לך עותק של משחקי השמירה שלו.

זה שימושי במיוחד למשחקים מרובי פלטפורמות שאינם מסונכרנים אוטומטית קבצי שמירה בין פלטפורמות.

לדוגמא, Borderlands 2 זמין הן עבור PC והן עבור Mac. הוא מסנכרן את קבצי השמירה שלו עם Steam Cloud, אך גם גרסאות ה- PC וגם Mac מסנכרנות קבצים בנפרד. באפשרותך להוריד את גרסאות ה- Mac (או ה- PC) מאתר Steam, ולאחר מכן לייבא אותן ידנית לתיקיה הנכונה כדי להעביר את משחקי Borderlands 2 שלך בין פלטפורמות.

מבלי להשתמש באתר זה נדרש להוריד את Borderlands 2 בפלטפורמה אחת, לחלץ את משחקי השמירה שלך ואז להוריד את המשחק בפלטפורמה שנייה!

זו בעיה ידועה גם עבור משחקים אחרים - למשל, נראה שהיא נדרשת גם בעת העברת משחקי שמירה מ- Torchlight עבור Windows ל- Torchlight עבור Linux.