כיצד להשבית את ה- DVR של Windows 10 (ואת סרגל המשחקים).

תכונת ה- DVR של Windows 10 יכולה להאט את ביצועי המשחק שלך על ידי הקלטת וידאו ברקע. אם לא אכפת לך להקליט את המשחק שלך, השבת את ה- DVR של המשחק מסיבות ביצועים.

זה גם משבית את "בר המשחקים", שלעתים קרובות צץ כשאתה מתחיל לשחק משחקים. זה מועיל רק אם אתה רוצה לצלם תמונות או להקליט משחק.

מה הם DVR של המשחק ו- Bar Bar?

קשורים: כיצד להקליט משחקי מחשב עם ה- DVR המשחק של Windows 10 ובר המשחקים

תכונת ה- DVR של המשחק ב- Windows 10 הייתה במקור חלק מאפליקציית Xbox, והיא מעוצבת בתכונה דומה ב- Xbox One. משחק DVR יכול להקליט באופן אוטומטי וידאו של משחק המחשב ברקע עם "הקלטת רקע", ולשמור את הסרטון בקובץ כשתבחר. אם אינך בוחר לשמור אותו, Game DVR משליך את הווידיאו וממשיך להקליט ברקע. זה מאפשר לך לשחק במשחקים כרגיל ואז להחליט לשמור את חמש הדקות האחרונות של המשחק לקובץ כשמשהו מגניב קורה.

למרבה הצער, משחק ה- DVR לוקח משאבי מערכת. במחשב איטי יותר - או אם אתה רק רוצה כוח סוס גרפי מרבי למשחקים שלך - זה יכול להאט באופן ניכר את ביצועי המשחק שלך ולהוריד את ה- FPS שלך. אם לא אכפת לך להקליט את המשחק שלך, תרצה להשבית את התכונה הזו. ייתכן שמאפיין זה של DVR למשחק מופעל כברירת מחדל, תלוי בחומרת המחשב.

סרגל המשחקים הוא הממשק הגרפי המאפשר לך להקליט משחק, לשמור קליפים ולצלם צילומי מסך עם תכונת ה- DVR של המשחק. זה לא בהכרח מוריד את ביצועי המערכת שלך, אבל זה יכול להפריע על ידי צץ. סרגל המשחקים מופעל תמיד כברירת מחדל ב- Windows 10.

קשורים: כיצד להסתיר את חוויית GeForce של NVIDIA עם סמלי כיסוי במשחק והודעות Alt + Z

גם לאחר השבתת DVR של Game ו- Game Bar, קיצורי דרך רגילים של המסך במשחק ותכונת הקלטת המשחק של NVIDIA, שבעבר נקראה ShadowPlay, עדיין יפעלו. משחק DVR הוא רק אחת מאפשרויות רבות להקלטת משחק וצילומי מסך.

כיצד להשבית DVR משחק

בעדכון היוצרים של Windows 10, הגדרות DVR ומשחקי המשחק הועברו ליישום ההגדרות הראשי אליו הוא שייך. הם כבר לא קבורים ביישום ה- Xbox כמו פעם.

כדי להשבית את ה- DVR של המשחק, עבור אל הגדרות> משחקים> DVR של משחק. ודא שהאפשרות "הקלט ברקע בזמן שאני משחק משחק" מוגדרת כ- "Off".

עדיין תוכל להתחיל הקלטה ידנית מסרגל המשחקים, אך חלונות 10 לא יתעדו באופן אוטומטי שום דבר ברקע.

כיצד להשבית את סרגל המשחקים

כדי להשבית את סרגל המשחקים, עבור אל הגדרות> משחקים> סרגל משחקים. הגדר את האפשרות "הקלט קליפים של משחקים, צילומי מסך ושידור באמצעות סרגל המשחקים" למצב "כבוי".

לא תראה את סרגל המשחק בעתיד אלא אם תחזור למסך זה ותפעיל אותו מחדש.