שיקף את מסך המחשב בטלוויזיה שלך באמצעות Chromecast של גוגל

רוצה להכניס את מסך המחשב לטלוויזיה שלך? אתה יכול לחבר אותו באמצעות כבל HDMI, אך אז מיקום המחשב שלך תלוי באורך הכבל. עם ה- Chromecast של גוגל, עם זאת, תוכל לשקף כל כרטיסיית דפדפן או את כל שולחן העבודה שלך - באופן אלחוטי - בכמה לחיצות בלבד.

  1. פתח את Google Chrome במחשב שלך - תזדקק לו כדי לשקף את המסך.
  2. לחץ על לחצן התפריט של Chrome ובחר "Cast" מהרשימה.
  3. לחץ על התפריט הנפתח שמופיע כדי להעביר כרטיסיית Chrome, להעביר את כל שולחן העבודה שלך, או להעביר סרטון מאתר נתמך כמו Netflix.

תכונה זו מובנית כעת ב- Google Chrome, כך שבניגוד לימים הראשונים של ה- Chromecast, אינך זקוק לתוסף Google Cast כדי לעשות זאת יותר. עם זאת, אתה עדיין צריך להשתמש ב- Google Chrome. אינך יכול להשתמש בדפדפן אחר כמו Mozilla Firefox או Microsoft Edge.

יציקה מכרום

אם רק רכשת Chromecast, תחילה יהיה עליך להתקין את אפליקציית Google Home בטלפון או בטאבלט שלך ולהגדיר אותה לפני שתמשיך. עיין במדריך שלנו להגדרת Chromecast אם אתה זקוק לעזרה.

כדי להתחיל בהעברה, אתה יכול ללחוץ על תפריט Chrome בצד ימין של החלון ולבחור "Cast", או ללחוץ לחיצה ימנית על הדף הנוכחי ולבחור "Cast".

בפעם הראשונה שתפתח את תיבת הדו-שיח Cast, תראה אפשרות "הפעלת העברה לשירותים מבוססי ענן כמו Google Hangouts" מאפשרת לך להעביר את כרטיסיות הדפדפן ישירות ל- Google Hangouts ולשירותים אחרים כמו Cast for Education, המיועדים למקרני כיתות. .

לדוגמה, אם אתה משאיר אפשרות זו מופעלת ומשתתף בשיחת וידאו של Google Hangout, אתה יכול לבחור באפשרות "Cast" ב- Chrome והשיחה שלך ב- Google Hangouts תופיע כאופציה לצד כל מכשירי Chromecast. בחר בה כדי להעביר לאדם האחר בשיחת הווידאו.

אין חסרון להשאיר את תיבת הסימון הזו מופעלת. זה פשוט נותן לך אפשרויות נוספות. שום דבר לא מוזרם ל- Google Hangouts או למקומות אחרים, אלא אם כן אתה אומר ל- Chrome להעביר לשם.

בחר "בסדר, הבנתי" ותראה תיבת דו-שיח קטנה יותר בעתיד.

בעת הליהוק, אתה יכול ללחוץ על החץ לצד "Cast to" כדי לבחור את מה שאתה רוצה לשתף.

בעת העברה מרוב האתרים, אתה יכול ללחוץ על החץ הנפתח הקטן כדי לבחור להעביר רק את הכרטיסייה הנוכחית או את כל שולחן העבודה שלך.

כיצד להעביר כרטיסיית דפדפן

כדי להעביר כרטיסייה, בחר "הכרטיסייה Cast" ואז לחץ על ה- Chromecast שלך ברשימה. אם לא תבחר מקור כלשהו, ​​ה- Chromecast שלך יתחיל באופן אוטומטי להעביר את הכרטיסייה כברירת מחדל.

זה צריך להיות מזוהה באופן אוטומטי אם הוא מקוון. אם זה לא מופיע ברשימה, ודא שהוא מקוון. לדוגמה, ייתכן שיהיה עליך להפעיל את הטלוויזיה אם אתה מפעיל את ה- Chromecast דרך יציאת ה- USB של הטלוויזיה שלך.

בעת העברת כרטיסייה, תראה סמל כחול של "יציקה" משמאל ל"איקס "בכרטיסיית הדפדפן.

כדי לכוונן את עוצמת הקול או להפסיק את העברת הכרטיסייה, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הדף ובחר "Cast" או לחץ על כפתור התפריט ובחר "Cast". תיבת הדו-שיח 'יצוק' תופיע שוב, ותספק בקרת עוצמת קול ולחצן "עצור" שיעצור את הליהוק.

באפשרותך לסגור תיבת דו-שיח זו, אם תרצה בכך, על ידי לחיצה על "X" אשר יסתיר אותה. Chrome יפסיק להעביר רק אם תסגור את הכרטיסייה או לחץ על כפתור "עצור".

כיצד ללהק את שולחן העבודה שלך

כדי להעביר את שולחן העבודה שלך, בחר "Cast desktop" ברשימת המקורות ואז לחץ על ה- Chromecast שאליו ברצונך להעביר.

כשתנסה ללהק את כל שולחן העבודה שלך, תתבקש לבחור בדיוק מה ברצונך לשתף על שולחן העבודה שלך והאם אתה גם רוצה לשתף את האודיו.

תוך כדי השלכת המסך תראה "נתב המדיה של Chrome משתף את המסך [והשמע] שלך." הודעה בתחתית המסך. לחץ על "הפסק שיתוף" כדי להפסיק את הליהוק.

לחץ על "הסתר" כדי לבטל הודעה זו. זה יופיע שוב כשתחזור לחלון Chrome ויאפשר לך להפסיק את הליהוק.

כיצד להעביר אתר נתמך

בחלק מהאתרים - למשל, YouTube ו- Netflix - יש תמיכה מיוחדת ב- Chromecast. באתרי אינטרנט אלה תראה סמל מיוחד "יצוק" בנגן הווידאו או השמע.

זה דומה לאופן שבו ה- Chromecast שלך עובד עם YouTube, Netflix ואפליקציות נתמכות אחרות במכשירי Android ו- iOS.

באפשרותך ללחוץ על סמל זה או לבחור באפשרות "Cast" הרגילה בתפריט Chrome. אם אתה משתמש בתפריט של Chrome, לחץ על הסמל "בחר מקור" ובחר באתר מהרשימה.

אם אתה מתחיל ללהק מבלי לבחור שום דבר ספציפי באתר כזה, Chrome יעביר באופן אוטומטי מהאתר במקום ללהק את כרטיסיית הדפדפן שלך.

העברה מאתר נתמך שונה מאשר העברת כרטיסייה. ה- Chromecast שלך ישדר את הסרטון ישירות, כך שהביצועים יהיו טובים וחלקים יותר מאשר אם היית משקף כרטיסייה. הממשק יהפוך גם למעין שלט רחוק עם פקדי השמעה עבור הווידאו או האודיו שאתה משדר ל- Chromecast שלך.

מה לגבי תוסף Google Cast?

התוסף של Google Cast עדיין זמין, אולם הוא לא עושה הרבה. הוא פשוט מספק סמל סרגל כלים בלחיצה אחת, עליו אתה יכול ללחוץ כדי לגשת לתכונת "Cast" המובנית ב- Chrome. אתה תמיד יכול פשוט ללחוץ לחיצה ימנית על הדף הנוכחי או לפתוח את התפריט כדי לגשת לתכונה זו - זה פשוט חוסך לך לחיצה אחת.

בעבר, הרחבה זו הייתה הדרך היחידה להעביר מ- Chrome. הוא גם הציע אפשרויות נוספות, כגון היכולת לשנות את איכות הווידאו הליהוק וללהק רק את האודיו מכרטיסייה מסוימת. נראה כי אפשרויות אלה אינן זמינות עוד.

קשורים: כיצד להגדיר אודיו שלם בבית במחיר זול עם Google Chromecast

ה- Chromecast של גוגל הוא מכשיר זרימה רב-תכליתי עם הרבה פוטנציאל, ותוכלו לעשות הרבה בכרטיסיית הדפדפן. נוסף על כך, אתה יכול גם להתאים אישית את ה- Chromecast שלך עם טפטים מותאמים אישית.

כעת יש אפילו אודיו של Chromecast, כך שתוכל להגדיר הזרמת שמע שלמה עם כמה מכשירי Chromecast Audio.