כיצד להתקין את ה- Chromecast החדש שלך

Chromecast של גוגל היא אחת הדרכים הקלות והזולות ביותר להזרים כמעט כל דבר בטלוויזיה. הנה איך להגדיר את זה.

שלב ראשון: חבר את ה- Chromecast והורד את אפליקציית הבית של Google

  1. חבר את ה- Chromecast לטלוויזיה שלך והורד את אפליקציית Google Home לטלפון או לטאבלט.
  2. פתח את אפליקציית Google Home והקש על כפתור המכשירים בפינה השמאלית העליונה.
  3. הקש על "הגדר" תחת האפשרות עבור ה- Chromecast שלך ופעל לפי ההנחיות.

כדי להגדיר את ה- Chromecast שלך, תזדקק לאפליקציית Google Home (לשעבר אפליקציית Google Cast), זמינה ב- iOS וב- Android. אם ה- Chromecast שלך הוא ממצא ידני או eBay, כדאי שתקדיש רגע לאיפוס המפעל לפני שתמשיך, כך שתתחיל עם לוח נקי.

למרות שיש דורות מרובים של Chromecast ואפליקציה חדשה לגמרי, תהליך ההתקנה הכללי לא השתנה הרבה. ראשית, פרק את ה- Chromecast שלך, חבר אותו לחשמל והמתין שהוא יופעל. באפשרותך לחבר את כבל ה- USB לקיר באמצעות המתאם הכלול, או יציאת ה- USB בגב הטלוויזיה שלך (כל עוד הוא מספק מספיק חשמל - ייתכן שטלוויזיות ישנות יותר לא יכולות).

תדע שהוא מוכן להגדרה כשתראה את ההנחיה על המסך, המוצגת למטה. שימו לב למזהה שנוצר באופן אקראי בפינה השמאלית התחתונה. שלנו הוא "Chromecast0082", אך ככל הנראה שלך שונה.

עם בקשת ההתקנה על מסך הטלוויזיה שלך, עכשיו זה הזמן לתפוס את הטלפון או הטאבלט שלך ולהתחבר ל- Chromecast כדי להשלים את תהליך ההתקנה. תלוי איזה דור של Chromecast יש לך, חיבור ה- bit קצת שונה, אז שים לב לסעיף הבא.

שלב שני: התחבר ל- Chromecast שלך

למרות שתהליך ההתקנה זהה במידה רבה לכל הגרסאות של Chromecast, יש הבדל גדול אחד בין הגדרת Chromecast מהדור הראשון (שהוא דונגל ארוך יותר עם צורה דמוית אגודל) לדורות הבאים (בצורת דיסקים), אז הקשיב היטב כדי לחסוך לעצמך תסכול רב.

הדור השני Chromecast ו- Chromecast Ultra תומכים שניהם ב- Bluetooth. כאשר אתה מחבר דור שני או דגם Ultra חדש או מפעל למפעל ומתחיל את תהליך ההתקנה באמצעות אפליקציית Google Home, תחובר מייד דרך Bluetooth. אם לא, וודא ש- Bluetooth של הטלפון שלך מופעל.

אם יש לך Chromecast מהדור הראשון, עם זאת, תצטרך להתחבר לרשת ה- Wi-Fi האד-הוק הזמנית שהיא יוצרת. פתח את הגדרות ה- Wi-Fi של הטלפון או הטאבלט שלך וחפש רשת עם השם הייחודי שציינו לעיל. במקרה של דגם ההדגמה שלנו כאן, זו רשת "Chromecast0082.b" שנראית למטה.

ראוי לציין שרשת ה- Wi-Fi האד-הוק היא גם שיטת החזרת עבור הדורות החדשים יותר. אם מסיבה כלשהי נתקלת בשגיאה בתהליך התקנה מבוסס Bluetooth במודל חדש יותר, תוכל תמיד לפתוח את תפריט ה- Wi-Fi בטלפון שלך ולהשתמש בשיטת ה- Wi-Fi הישנה.

לאחר שהתחברת, המשך לשלב הבא.

שלב שלישי: הגדר את ה- Chromecast שלך

כאשר ה- Chromecast שלך מחובר לטלפון שלך, הגיע הזמן להפעיל את אפליקציית Google Home ולסיים את תהליך התצורה. לרוב תתבקש באופן אוטומטי להתחיל בתהליך ההתקנה מיד עם פתיחת האפליקציה, אך אם אינך, אל תדאג. פשוט הקש על סמל המכשיר בפינה השמאלית העליונה, ראה למטה.

התקנים הזקוקים להתקנה מקובצים בחלק העליון של המסך. ודא שמזהה ה- Chromecast בטלפון שלך תואם למזהה המוצג בטלוויזיה שלך והקש על "הגדר".

בשלב הראשון של תהליך ההתקנה, האפליקציה תאשר את המזהה הזמני שהוקצה ל- Chromecast. לחץ על "המשך".

בשלב הבא, אפליקציית ההתקנה תעביר קוד אישור לטלוויזיה שלך - האנשים בגוגל ברורים מאוד ברצינות לוודא שאתה מגדיר את ה- Chromecast המתאים. אשר שאתה רואה את הקוד על ידי הקשה על "אני רואה את זה".

לאחר מכן תתבקש לבחור את האזור שלך (למשל ארצות הברית). לחץ על "המשך". תתבקש לתת שם ל- Chromecast שלך. כברירת מחדל יש לו את השם שנוצר באופן אקראי (למשל "Chromecast0089"), אך הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לקרוא לו על שם החדר בו הוא נמצא (למשל "סלון" או "חדר שינה") לנוחות השימוש.

קשורים: כיצד לתת לאורחים גישה ל- Chromecast שלך ב- Google

בנוסף לשם זה, אתה יכול גם לבחור אם ה- Chromecast שלך ישלח דוחות קריסה לגוגל ובין אם מצב האורח מופעל או לא. ביט הדיווח על קריסות מובן מאליו, אך אם ברצונך לקרוא עוד על מצב אורח (המאפשר לאורחים להשתמש ב- Chromecast שלך מבלי להתחבר ל- Wi-Fi שלך) תוכל לקרוא את המדריך המלא שלנו למצב אורח כאן. אל תדאג שאנשים אקראיים יתחברו ל- Chromecast שלך מהדירה במסדרון; מצב אורח מחייב אותם לראות את המסך בפועל ולהשתמש ב- PIN על המסך על מנת להתחבר.

לאחר שבחרת, לחץ על "המשך" ואז חבר את האישורים של רשת ה- Wi-Fi שאליה ברצונך לחבר את ה- Chromecast. אם יש לך מספר רשתות Wi-Fi בבית שלך, הקפד לשים את ה- Chromecast ברשת ה- Wi-Fi שבה אתה משתמש בדרך כלל בטלפון או בטאבלט שלך, מכיוון שממנו תשלח.

קשורים: כיצד להתאים אישית את תפאורת ה- Chromecast שלך כדי להציג תמונות מותאמות אישית, חדשות ועוד

לבסוף, תוכל (אופציונלי) לקשר את חשבון Google שלך ​​ל- Chromecast שלך. אמנם אינך צריך לעשות זאת, אך אם ברצונך להשתמש בכמה מהתכונות המתקדמות של Chromecast (כמו התאמה אישית של תפאורות עם תמונות משלך), עליך לקשר את Chromecast לחשבון Google שלך.

כיצד להעביר סרטונים ומוזיקה ל- Chromecast שלך

קשורים: שיקף את מסך המחשב בטלוויזיה שלך באמצעות ה- Chromecast של גוגל

ישנן שתי דרכים להשתמש ב- Chromecast. אתה יכול להעביר ממכשיר נייד ותוכל להעביר מהמחשב שלך מ- Chrome. אם ברצונך להשלים את האפשרות על יציקת שולחן העבודה, עיין במדריך שלנו לשיקוף Chromecast כאן. למרות שלפונקציית הליהוק בשולחן העבודה יש ​​את השימושים שלה, חווית הליהוק הניידת מלוטשת הרבה יותר ובוודאי שמקור הפופולריות של Chromecast.

כדי לנצל את הליהוק הקל של Chromecast, אתה רק צריך לתפוס אפליקציה שמובנית בליהוק - כמו YouTube, Netflix או Pandora. לאחר שטענת אפליקציה עם תאימות ל- Chromecast, ההפעלה קלה ככל שניתן (וקלות השימוש הזו היא בהחלט הסיבה שה- Chromecast פופולרי כל כך).

פשוט פתח סרטון ולחץ על הלוגו של Chromecast שנראה למטה בפינה השמאלית העליונה של צילום המסך. האפליקציה לנייד בה אתה משתמש תעביר את הזרם אוטומטית ל- Chromecast והזרם יתחיל בהפעלה.

הדבר הנחמד במיוחד ב- Chromecast הוא שכל הפירוק / דחיסה של זרם הווידאו מטופל על ידי ה- Chromecast עצמו (לא מכשיר הליהוק), כך שגם אם המכשיר שלך ישן, חבוט וספורט מעבד איטי, אתה עדיין יכול השתמש ב- Chromecast בקלות. מכשירי אנדרואיד ו- iOS ישנים כאלה, יוצרים   "שלט רחוק" מצוין של Chromecast שתוכלו להשאיר מחוברים ליד הספה בסלון.

זה כל מה שיש להגדיר את ה- Chromecast שלך. ברגע שהתקנת אותו, חיפשת סביב האפליקציה במשך דקה או שתיים, ויש לך ידית על פונקציונליות הליהוק הפשוטה ביותר של לחיצה על הסמל.