כיצד למחוק דף ב- Microsoft Word

אם ברצונך למחוק עמוד המכיל טקסט, גרפיקה או תוכן אחר במסמך Microsoft Word, או אם ברצונך להיפטר מאותו דף לבן ריק בסוף הדוח שלך שלא נראה שהוא יעבור. משם, הנה איך.

מחיקת דף ב- Word

הדרך המהירה ביותר להיפטר מדף תוכן ב- Word היא לבחור את התוכן בדף זה וללחוץ על מקש Backspace (מחק ב- Mac). אם אינך רוצה ללחוץ ולהדגיש ידנית את טקסט הדף, אתה יכול להשתמש בכלי המובנה והחלף המובנה.

הדבר הראשון שתרצה לעשות הוא להקיש בכל מקום בדף שברצונך למחוק. אתה יכול לראות את מספר העמוד של הדף שבו אתה נמצא על ידי הסתכלות בפינה השמאלית התחתונה של החלון.

לאחר מכן לחץ על Ctrl + G ב- Windows, או על Option + Command + G ב- Mac. כעת תופיע בכרטיסייה "עבור אל" בחלון "מצא והחלף". כעת הקלד \pageאת תיבת הטקסט "הזן מספר עמוד". בחר "עבור אל".

כל התוכן בדף הנוכחי שלך ייבחר. כל שנותר לעשות עכשיו הוא ללחוץ על מקש Backspace (או על מחק ב- Mac).

מחק את העמוד הריק בסוף המילה

אם אי פעם תהיתם מדוע יש דף ריק בסוף מסמך ה- Word שלכם שלא ייעלם, הסיבה לכך היא שמעבד התמלילים כולל פסקת סיום שאינה ניתנת למחיקה. לפעמים זה גורם להופיע דף ריק בסוף המסמך, תלוי איפה הסתיימה השורה האחרונה של התוכן שלך.

מכיוון שלא ניתן למחוק את פסקת הסיום הזו, הדרך היחידה באמת להסיר את העמוד הריק בסוף היא לתת לו גודל גופן 1pt.

הדבר הראשון שתרצה לעשות הוא להציג את סימני הפסקאות במסמך Word שלך. לשם כך, לחץ על Ctrl + Shift + 8 (Command + 8 ב- Mac).

כעת בחר בסימן הפיסקה. אינך יכול לעשות זאת על ידי לחיצה וגרירת סמן מעליו. כדי לבחור אותו, שים את הסמן על הסמל ותן לו לחיצה כפולה.

חלון העיצוב יופיע. בתיבה "גודל גופן", הקלד "01" ולחץ על מקש Enter.

עם שינוי גודל זה, הדף הריק בסוף יוסר כעת. אתה יכול גם להסיר בבטחה סימני פסקאות על ידי לחיצה על Ctrl + Shift + 8 (Command + 8 ב- Mac).