כיצד להשתמש ברתכת ARC של גוגל להפעלת אפליקציות אנדרואיד בכרום

גוגל פרסמה לאחרונה אפליקציית Chrome רתך ARC, המאפשרת לך להריץ אפליקציות אנדרואיד אם אתה משתמש במערכת ההפעלה של Chrome, או משתמש בדפדפן האינטרנט של Chrome.

ARC או זמן ריצה של אפליקציות עבור Chrome הם בגרסת בטא ולכן כדאי לצפות לבאגים. כמו כן, אתה פשוט לא יכול להתקין אפליקציות מחנות Google Play. אתה זקוק לחבילת יישום Android או APK, או ליישום Android שנשמר בקובץ ZIP.

על מנת להריץ קבצי APK, עליך להוריד אותם תחילה מאחד ממספר המאגרים באינטרנט. לאחר ההורדה, תוכל לטעון אותם ב- ARC Welder ואם הוא (אם "גדול") הוא פועל, לבדוק אותו.

אין שום אחריות שכל (או כל) האפליקציות שתנסה יעבדו או שניתן יהיה להשתמש בהן, אך עבור מפתחים שרוצים ליצור אפליקציות אנדרואיד שרצות גם במערכת ההפעלה של Chrome ובדפדפן Chrome, זה שימושי לבדיקה.

עבור כולנו, פשוט כיף לשחק ולראות איך זה עובד.

התקנת רתך ARC במערכת שלך

תמצא את ARC Welder בחנות האינטרנט של Chrome. לחץ על כפתור "התקן" כדי להתחיל.

לחץ על "הוסף" כדי להתקין את רתך ARC באפליקציות Chrome שלך.

לאחר הוספת היישום Arc Welder, תצטרך למצוא כמה APKs להפעלה. יש הרבה מקומות מהם אתה יכול להוריד קבצי APK. נסה לחפש אפליקציות ספציפיות יחד עם "APK".

כשתמצא כמה, פתח את Chrome, את יישומי Chrome שלך ​​והפעל את ARC Welder.

כאשר אתה מריץ אותו לראשונה, יהיה עליך לבחור בספריה שאליה ניתן לכתוב את ה- APK. לחץ על "בחר" ואז בחר מיקום קיים או צור מיקום חדש.

לאחר מכן הגיע הזמן לטעון את ה- APK הראשון שלך. לחץ על "הוסף את ה- APK שלך" כדי להתחיל.

נווט לתיקיה שבה שמרת את קבצי ה- APK שלך ובחר באחד מהם. כעת יוצגו בפניך לא מעט אפשרויות, כגון איך אתה רוצה את הכיוון, כל מטא נתונים שתרצה להוסיף וכו '.

אל תדאג אם אתה לא רוצה להתעסק עם כל זה, פשוט השאר את כל זה לברירות המחדל ולחץ על "הפעל אפליקציה".

הסיכויים טובים למדי שרבים מ- APKs שאתה מנסה לטעון לא יעבדו. ניסינו לטעון את פייסבוק ואת גוגל פליי, אך נראה ששניהם נתלו. נתנו לפלאפי בירדס זריקה למען העת העתיקה, אבל זה התרסק.

טוויטר עבדה, עם זאת, כמו Instagram, וכמה אחרים.

אם אתה טוען אפליקציית Android ב- Chrome, ניתן יהיה לטעון אותה ישירות כאפליקציית Chrome משם. אין צורך לטעון אותו באמצעות רתך ARC.

עם זאת, תוכל לבדוק רק אפליקציית Android אחת בכל פעם. בפעם הבאה שתטען APK מ- ARC Welder, הוא יסיר את האפליקציה הקודמת.

עם זאת, מעניין להיות מסוגל לטעון אפליקציות אנדרואיד, לא רק במערכת ההפעלה של Chrome, שנראית בכושר טבעי יותר, אלא גם ב- Windows, OS X או כל מערכת אחרת עם דפדפן Chrome.

גם אם למחשבי מקינטוש יש חנות אפליקציות גדולה למדי, היא לא נרחבת יתר על המידה, ופלטפורמת האפליקציות של חנות Windows היא אנמית ונוטה לניצול. אז זה יכול להיות שימושי שיש יותר אפליקציות אנדרואיד שפועלות גם ב- Chrome. נכון לעכשיו, אין הרבה מאוד, אז נצטרך לראות לאן מפתחי אפליקציות לוקחים את זה.

אם ברצונך להעיר הערה או שאלה, השאר את המשוב שלך בפורום הדיונים שלנו.