כיצד לתקן מסך שחור לאחר עדכון Windows 10

חלק ממחשבי Windows 10 התחילו מחדש למסך שחור לאחר התקנת העדכון המצטבר ביוני 2019 מ- Windows Update. זה נראה מפחיד בהתחלה, אך למרבה המזל יש פתרון מהיר שיפתור את הבעיה שלך.

אם המחשב Windows 10 שלך יופעל מחדש למסך שחור, פשוט לחץ על Ctrl + Alt + Del במקלדת. מסך Ctrl + Alt + Del הרגיל של חלונות 10 יופיע. לחץ על לחצן ההפעלה בפינה השמאלית התחתונה של המסך ובחר "הפעל מחדש" כדי להפעיל מחדש את המחשב.

על פי מסמך התמיכה של מיקרוסופט, זה יפתור את הבעיה שלך. המחשב יופעל מחדש כרגיל ללא מסך שחור נוסף.

לא ברור מה גרם לבעיה זו - רק בעיה נוספת עם עדכון של Windows 10. אבל זו תזכורת טובה ש- Ctrl + Alt + Del יכול להוציא את המחשב שלך מכל מיני מצבים מוזרים. Ctrl + Alt + Del מתאים ליותר מפתיחת מנהל משימות.

אם פתרון זה לא עוזר לתקן מחשב עם מסך שחור, להלן פתרונות פוטנציאליים אחרים:

  • השתמש בשילוב המקשים החמים של Win + Ctrl + Shift + B כדי להפעיל מחדש את מנהלי ההתקן הגרפיים של המחשב האישי שלך. זה עשוי לפתור כמה בעיות.
  • כבה את המחשב בכוח - תאבד את כל העבודה אם תעשה זאת, אך לפעמים זו האפשרות היחידה שלך. לשם כך, לחץ והחזק את לחצן ההפעלה הפיזי של המחשב עד שהוא ייכבה. המתן מספר שניות ואז לחץ על לחצן ההפעלה כדי להחזיר אותו פנימה.
  • וודא שהמקלדת והעכבר מחוברים למחשב האישי שלך ויש להם כוח סוללה - ברצינות! המחשב יכול פשוט להציג מסך שחור אם הוא מכבה את התצוגה למצב חיסכון בחשמל. יש סיכוי שהמקלדת שלך לא נותקה או שהעכבר שלך איבד את כוח הסוללה והמחשב שלך לא יכול לקבל את הקלט.

קשורים: מקשי הקיצור הסודיים של Windows מפעילים מחדש את מנהלי כרטיסי המסך שלך