כיצד להחזיר את רקע שולחן העבודה המוגדר כברירת מחדל של Windows 10

עדכון מאי 2019 של Windows 10 כולל רקע ברירת מחדל חדש יותר לשולחן העבודה. זה נראה נהדר - עם נושא האור החדש. אם אתה משתמש בנושא הכהה של Windows 10, כנראה שתרצה רקע כהה יותר.

באופן מוזר, רקע שולחן העבודה המקורי של Windows 10 הוסר מהגרסה האחרונה של Windows 10. יהיה עליך להוריד אותו מהאינטרנט או להעתיק את הקבצים שלו ממחשב Windows 10 ישן יותר.

מיקרוסופט לא מארחת את תמונת הטפט הזו בשום מקום שאנחנו יכולים למצוא, אבל אתה יכול להוריד אותה ממקומות אחרים. מצאנו עותק 4K של הטפט השולחני המקורי של Windows 10 ב- Imgur. גדלים שונים - ויותר מטפטים המוגדרים כברירת מחדל של Windows 10 - זמינים להורדה. (מיקרוסופט מציגה כאן רקעים אחרים של Windows 10, אך לא את הטפט המקורי של Windows 10).

פשוט לחץ לחיצה ימנית על קובץ התמונה ב- Imgur ושמור אותו במחשב באמצעות הדפדפן שלך - ב- Chrome בחר "שמור תמונה בשם".

אם יש לך מחשב שמריץ גרסה ישנה יותר של Windows 10, אתה יכול גם לשמור עותק של טפט שולחן העבודה. פשוט עבור אל C: \ Windows \ Web \ 4K \ Wallpaper \ Windows כדי למצוא את קבצי הרקע במגוון רזולוציות. הקובץ "img0_3840x2160.jpg" הוא גרסת 4K.

שמור אותו ב- OneDrive, Dropbox, Google Drive, כונן USB, שיתוף קבצי רשת או שלח אותו בדוא"ל לעצמך - אולם ברצונך לאחסן אותו. העבר אותו למחשב החדש שלך.

עם התמונה שהורדה למחשב האישי או הועתקה ממחשב אחר, תוכל ללחוץ לחיצה ימנית עליה ולבחור באפשרות "הגדר כרקע שולחן עבודה" כדי להפוך אותה לרקע שולחן העבודה של המערכת שלך.

אתה יכול גם לעבור אל הגדרות> התאמה אישית> רקע ולהשתמש בלחצן "עיון" כדי למצוא את תמונת הטפט במערכת שלך.

אתה יכול להוריד רקע שולחן עבודה בחינם על ידי ביקור במקטע ערכות נושא של Windows בחנות Microsoft. כמובן, אתה יכול להוריד תמונה מכל מקום באינטרנט ולהפוך אותה גם לטפט שולחן העבודה שלך - רק וודא שהיא ברזולוציה גבוהה מספיק או שהיא תיראה רע כשהיא נמתחת למלא את שולחן העבודה של המחשב שלך.

קשורים: כל מה שחדש בעדכון Windows 10 במאי 2019, זמין כעת