כיצד להשתמש ב- LogMeIn Hamachi כדי לגשת לקבצים שלך בכל מקום

בין אם אתה בעבודה ושכחת קובץ כלשהו במחשב הביתי שלך, רוצה להשמיע מוזיקה ברכבת או סתם רוצה להעביר קבצים בין המחשבים שלך, הגישה לקבצים שלך מכל מקום היא הצלת חיים.

מה שאנחנו הולכים לעשות הוא להוריד ולהתקין את Hamachi, להגדיר שם רשת וסיסמה ואז להצטרף לרשת ממחשב אחר. עדיין חושב שזה קשה? להלן הוראות מפורטות, אך ראשית בואו נכיר את חמחי.

המאצ'י הוא לקוח VPN. זה יוצר רשת פרטית וירטואלית ברשת ציבורית כמו האינטרנט. כאשר לקוח זה פועל, הוא מיישם מתאם רשת וירטואלי, ומקבלים כתובת IP נוספת שמזהה אותך בכל רשת וירטואלית שתצטרף אליה. לאחר מכן אתה יוצר רשת וירטואלית לפי שם, ומקצה לה סיסמה. כעת כל מי שמפעיל את לקוח המאצ'י יכול להצטרף לרשת שלך על ידי התחברות אליו בשם ומספק את הסיסמה.

הערה: LogMeIn Hamachi אינו יישום שלט רחוק ולכן אינכם מקבלים שליטה על המחשבים, אלא רק ניגשים לקבצים המשתפים ברשת.

נתחיל בהורדת LogMeIn Hamachi מהקישור בסוף המאמר. התקן אותו ואז תדליק אותו. ברגע שתתחיל אותו, הוא יגיד לך ללחוץ על כפתור ההפעלה אז לחץ עליו.

כאשר תיבת הדו-שיח קופצת הזן שם למחשב זה ואז לחץ על צור.

כעת המחי פועל אך אנו זקוקים לרשת שתחבר את כל המחשבים. לחץ על צור רשת חדשה כדי ליצור רשת.

כאשר חלון זה קופץ, הזן את מזהה הרשת והסיסמה

לאחר הזנת מזהה הרשת (שם) והסיסמה לחץ על צור והרשת תיווצר מיד. הרשת נוצרת אך יש רק מחשב אחד ברשת. כדי להשיג מחשבים אחרים באותה רשת תצטרך להתקין עליהם את Hamachi ולהגדיר אותו בדיוק כמו שעשית במחשב הראשון, אך במקום ליצור רשת חדשה, לחץ על הצטרף לרשת קיימת והזן את מזהה הרשת והסיסמה .

מזל טוב! יש לך רשת משלך ואתה יכול לגשת לכל המחשבים המחוברים אליה. פשוט לחץ לחיצה ימנית על המחשב שאליו ברצונך לגשת ובחר עיון. תראה את הקבצים המשותפים בדיוק כמו שאתה עושה עם מחשבים ברשת LAN שלך. בוא ננסה זאת, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר עיון

אלה הקבצים, התיקיות והמדפסות המשותפים במחשב היעד.

ל- LogMeIn Hamachi שתי תכונות נהדרות. ראשית, כל החיבורים מוצפנים כך שאתה בטוח. שנית, הוא שקוף, כלומר כל הדברים הטכניים נעשים מאחורי הקלעים ולכן אין צורך להגדיר כתובת IP, כתובת שער או DNS. מדהים!

________________________________________________________________________

הורד את LogMeIn Hamachi