כיצד להעביר תמונות מ- iPhone למחשב

אתה לא צריך שום תוכנה מיוחדת כדי להעביר תמונות וסרטונים מ- iPhone למחשב Windows. אתה אפילו לא צריך iTunes. כל מה שאתה צריך זה כבל הברק ל- USB שבו אתה משתמש לטעינה.

למעשה, לתוכנת iTunes של אפל אין אפילו דרך מובנית להעתיק תמונות מה- iPhone שלך ​​למחשב האישי שלך. אכן יש לו תכונת סנכרון תמונות, אבל זה רק להעתקת תמונות מהמחשב לאייפון שלך.

השתמש בסייר הקבצים או בסייר Windows

חבר את ה- iPhone או ה- iPad למחשב באמצעות כבל הברק ל- USB הכלול כדי להתחיל. זהו אותו כבל שבו אתה משתמש לטעינת הטלפון שלך.

קשורים: מדוע ה- iPhone שלך ​​מבקש ממך "לסמוך על המחשב הזה" (ואם אתה צריך)

בפעם הראשונה שתחבר אותו למחשב שלך, תראה חלון קופץ המבקש ממך לסמוך על המחשב שלך (אם מותקן ב- iTunes) או לאפשר גישה לתמונות ולסרטונים שלך (אם לא מותקן ב- iTunes). הקש על "אמון" או "אפשר" כדי לתת למחשב שלך גישה לתמונות שלך. ייתכן שיהיה עליך לבטל את נעילת ה- iPhone שלך ​​לפני שתראה קופץ זה.

ה- iPhone שלך ​​מופיע כהתקן חדש תחת "מחשב זה" בסייר הקבצים ב- Windows 10 או "מחשב" בסייר Windows ב- Windows 7. עבור לכאן ולחץ עליו פעמיים.

אם אינך רואה את ה- iPhone תחת מחשב זה או מחשב זה, נתק את ה- iPhone, חבר אותו שוב, וודא שהוא אינו נעול.

קשורים: מדוע כל מצלמה מכניסה תמונות לתיקיית DCIM?

לחץ פעמיים על תיקיית "DCIM" בתוך מכשיר האייפון. התמונות והסרטונים שלך מאוחסנים בתיקייה 100APPLE. אם יש לך המון תמונות וסרטונים, תראה תיקיות נוספות בשם 101APPLE, 102APPLE וכן הלאה. אם אתה משתמש ב- iCloud לאחסון תמונות, תראה גם תיקיות בשם 100Cloud, 101Cloud וכן הלאה.

תיקיית DCIM הסטנדרטית היא הדבר היחיד שתראו ב- iPhone שלכם. אינך יכול לגשת לקבצים אחרים באייפון שלך מכאן.

תראה את התמונות שלך כקבצי .JPG, קטעי וידאו כקבצי MOV, וצילומי מסך כקבצי PNG. אתה יכול ללחוץ עליהם פעמיים כדי להציג אותם ישירות מה- iPhone שלך. תוכל גם להעתיק אותם למחשב באמצעות גרור ושחרר או העתק והדבק.

אם אתה מוחק פריט בתיקיית DCIM, הוא מוסר מאחסון ה- iPhone שלך.

כדי לייבא הכל מה- iPhone שלך, תוכל פשוט להעתיק ולהדביק או לגרור ולשחרר את תיקיית 100APPLE (וכל תיקיה אחרת) בתוך תיקיית DCIM. לחלופין, אתה יכול פשוט לתפוס את כל תיקיית DCIM אם תרצה. רק הקפד להעתיק במקום להזיז את הפריטים, אם אתה רוצה שהם יישארו בטלפון שלך.

קשורים: מהי פורמט התמונה HEIF (או HEIC)?

אם אתה רואה קבצים עם סיומת הקובץ .HIEC, זה מציין שה- iPhone שלך ​​מצלם באמצעות פורמט התמונה החדש של HEIF. זוהי הגדרת ברירת המחדל החל מ- iOS 11, אך אתה זקוק לתוכנת צד שלישי כדי להציג קבצים אלה ב- Windows.

עם זאת, אינך צריך להשבית את ה- HEIF באייפון שלך כדי להפוך תמונות אלה לתואמות יותר. ב- iPhone שלך, עבור אל הגדרות> תמונות, גלול מטה ואז הקש על "אוטומטי" תחת העבר ל- Mac או PC. ה- iPhone שלך ​​ממיר את התמונות באופן אוטומטי לקבצי .JPEG כאשר אתה מייבא אותם למחשב.

אם תבחר במקום זאת בשמירה על "שמור מקוריים", ה- iPhone שלך ​​ייתן לך את קבצי ה- HEIC המקוריים.

ייבא תמונות באמצעות תמונות Windows (או יישומים אחרים)

כל יישום שיכול לייבא תמונות ממצלמה דיגיטלית או מכשיר USB יכול גם לייבא תמונות מ- iPhone או iPad. ה- iPhone חושף תיקיית DCIM, כך שהיא נראית בדיוק כמו כל מצלמה דיגיטלית אחרת לתוכנה במחשב האישי שלך. כמו בשימוש במנהל הקבצים של Windows, אתה רק צריך לחבר אותו באמצעות כבל ברק ל- USB ולחץ על "אמון" בטלפון שלך.

לדוגמה, באפשרותך לפתוח את יישום התמונות הכלול ב- Windows 10, ואז ללחוץ על כפתור "ייבוא" בסרגל הכלים כדי לקבל חווית ייבוא ​​חלקה. תמונות שאתה מייבא בדרך זו נשמרות בתיקיית התמונות שלך.

כל יישום אחר שמציע פונקציה "ייבוא ​​ממצלמה" או "ייבא מ- USB" אמור לעבוד גם עם ה- iPhone שלך. תכונות רבות אחרות לניהול תמונות וצילום מציעות תכונה זו.

סנכרן את התמונות שלך עם ספריית תמונות iCloud (או שירותים אחרים)

אם אינך רוצה לחבר את ה- iPhone למחשב באמצעות כבל, תוכל גם להשתמש בשירותי סינכרון תמונות מקוונים. אלה לא רק יעלו תמונות מהאייפון שלך לענן - הם גם יורידו את התמונות האלה מהענן למחשב האישי שלך. בסוף תקבל עותק המאוחסן באינטרנט והעתק המאוחסן במחשב האישי שלך.

לדוגמה, באפשרותך להפעיל את ספריית התמונות של iCloud באייפון שלך על ידי כותרת אל הגדרות> תמונות והפעלת "ספריית תמונות iCloud" אם היא עדיין לא מופעלת. ה- iPhone שלך ​​יעלה אוטומטית את התמונות שלך לחשבון iCloud שלך ב- Apple.

לאחר מכן תוכל להתקין את iCloud עבור Windows, להיכנס באמצעות מזהה Apple שלך ​​ולהפעיל את התכונה "תמונות" בלוח הבקרה של iCloud. לחץ על כפתור "אפשרויות" כדי לשלוט היכן מאוחסנות תמונות במחשב שלך ולהתאים הגדרות אחרות.

תמונות שאתה מצלם מועלות אוטומטית לספריית התמונות שלך ב- iCloud ואז תוכנת iCloud מורידה באופן אוטומטי עותק שלהן למחשב האישי שלך.

זה לא היישום היחיד שבו אתה יכול להשתמש לסינכרון תמונות למחשב האישי שלך. אפליקציות ה- Dropbox, תמונות Google ו- Microsoft OneDrive לאייפון כולן מציעות תכונות אוטומטיות להעלאת תמונות, ותוכלו להשתמש בכלי Dropbox, גיבוי וסנכרון של גוגל וכלי OneDrive עבור Windows להורדה אוטומטית של תמונות אלה למחשב האישי.

רק זכור שעם שירותים אלה אתה למעשה מסנכרן את התיקיות האלה. לכן, אם אתה מוחק משהו מתיקיה מסונכרנת במחשב האישי שלך, הוא גם נמחק בטלפון שלך.

אשראי תמונה: Wachiwit / Shutterstock.com