כיצד להתאים אישית את מסך הבית של Nintendo Switch

אם יש לך הרבה משחקים עבור מתג Nintendo, ייתכן שמסך הבית שלך יהיה קשה לניווט. ישנן מספר דרכים בהן תוכל להתאים אישית את מתג Nintendo שלך כדי למנוע עומס ולארגן את ספריית המשחקים שלך. כך.

מסך הבית של Nintendo Switch

למרות שהוא שוחרר בשנת 2017, ל- Nintendo Switch יש עדיין אפשרויות התאמה מינימליות בהשוואה למכשירים מודרניים אחרים. המתג עדיין לא מציע טפטים מותאמים אישית או נושאים שנוצרו על ידי משתמשים. אין לו גם תמיכה בתיקיות או בקטגוריות, שבסופו של דבר נינטנדו הוסיפה ל- Nintendo 3DS ו- Wii U. בגלל זה, אם אתה הבעלים של הרבה משחקים, מסך הבית שלך יכול להסתבך מהר מאוד.

עם זאת, ישנם כמה דברים פשוטים שתוכלו לעשות על מנת שמסך הבית יראה מאורגן יותר והתאים אותו אישית לפי טעמכם. להלן מספר דברים שאתה יכול לעשות.

מיון והזמנת משחקים

כברירת מחדל, 12 המשחקים המוצגים במסך הבית שלך הם 12 המשחקים האחרונים ששיחקת, התקנת או הכנסת למתג. כרגע אין שום דרך לארגן משחקים אלה באופן ידני, למעט פתיחת משחק כדי לדחוף אותו לתחילת המסך או על ידי החלפת המחסנית שהוכנסה למסוף.

עם זאת, אם צברתם יותר מתריסר משחקים בספרייה שלכם, גלילה עד ימין למסך הבית מובילה אתכם לתפריט "כל התוכנה", המציג את כל הכותרים שבבעלותכם והורדתם ברשת.

מכאן יש לך כמה אפשרויות למיון כל המשחקים בספרייה אליהם אתה יכול לגשת על ידי לחיצה על R במסוף שלך. ניתן למיין לפי:

  • שוחק לאחרונה:  בדומה לאופן בו ממיין מסך הבית המוגדר כברירת מחדל.
  • זמן המשחק הארוך ביותר:  פעולה זו תמיין משחקים לפי משך המשחק. משחקים שמעולם לא שיחקת נמצאים אוטומטית בתחתית הרשימה.
  • כותרת:  פעולה זו תמיין את כל התוכנות בסדר אלפביתי.
  • מו"ל:  פעולה זו תמיין את כותרותיך לפי שם המו"ל, לפי סדר האלף-בית. אתה יכול לראות את מפרסם הכותרת על ידי לחיצה על כפתור הפלוס במשחק בתפריט.

הסרת משחקים שנדיר לשחק

עם מספר המשחקים שנמכרים לעיתים קרובות, יש סיכוי טוב שיש לך לפחות כמה משחקים שאתה כבר לא משחק או שכמעט ולא משחק. דרך נוספת להפוך את רשימת המשחקים שלך ליעילה יותר היא על ידי הסרת המשחקים הנדירים שלך מהמתג שלך וביטול רשימת המשחקים שלך. יש לזה את הבונוס לפנות מקום באחסון הפנימי או בכרטיס ה- microSD.

אתה יכול לעשות זאת רק עבור כותרות דיגיטליות שהורדו מה- eShop של נינטנדו. כך תסיר כותרת מהמתג שלך:

  1. בחר את המשחק, ממסך הבית או מ"הכל התוכנה ".
  2. לחץ על כפתור "+" בשמחת השמחה הימנית שלך כדי להעלות את התפריט.
  3. בתפריט המשחק בחר "נהל תוכנה" משמאל.
  4. בחר באפשרות "מחק תוכנה".

פעולה זו מוחקת את הכותרת מהספרייה שלך ומסך הבית שלך. עם זאת, זה לא מסיר את המשחק מחשבונך, מכיוון שהרכישות שלך עדיין יהיו מקושרות לפרופיל Nintendo שלך. אתה עדיין יכול להוסיף את הכותרת בחזרה למתג שלך בכל עת על ידי ניווט ל- eShop, לחיצה על הפרופיל שלך בצד שמאל למעלה ובחירה באפשרות "הורד מחדש" מהתפריט. מכאן תוכל להוריד את כל המשחקים שבבעלותך אך אינם נמצאים כרגע במערכת שלך.

קשורים: כיצד לקבל התראות כאשר משחק מתג Nintendo מתמכר למכירה

שינוי נושא הרקע והבית שלך

הדבר האחרון שאתה יכול לעשות כדי להתאים אישית את מסך הבית של המתג שלך הוא לשנות את הרקע ואת נושא הבית שלך.

ממסך הבית בחר בלחצן "הגדרות מערכת" בתחתית. בחר באפשרות "ערכת נושא" בצד שמאל של המסך. מכאן תוכלו לבחור בין הנושאים הזמינים למתג: Basic Basic ו- Basic Basic.

בתחילת 2020, המתג מציע רק שני נושאים אלה. אתה בעצם רק מחליט אם אתה רוצה נושא כהה או נושא בהיר.

עם זאת, שני Nintendo 3DS ו- Wii U זכו בסופו של דבר לתמיכה ברכישה והורדה של ערכות נושא, כך שהמתג צפוי גם לקבל את התכונה בעתיד. הישאר מעודכן לעדכונים לקושחת המתג שלך.