כיצד להציג יומן Outlook ביומן Google

קיום יומנים מרובים עם פגישות שונות בכל אחד מהם הוא דרך בטוחה להזמנות כפולות ויכוח עם מישהו שעצבנת. התארגן יותר ואמין יותר על ידי הרשמה ליומן Outlook שלך ביומני Google.

לשם כך תזדקק ל- Outlook ולוח השנה של Google (וזה די ברור), אך לא תזדקק לתוספים, תוספות, תוספים או כלים של צד שלישי.

קשורים: כיצד להציג יומן Google ב- Outlook

גם מיקרוסופט וגם גוגל תומכות בתבנית iCal, שהיא קיצור של "iCalendar". זהו תקן פתוח להחלפת מידע על לוח השנה ותזמון בין משתמשים למחשבים שקיים מאז סוף שנות התשעים. זה אומר שאתה יכול להירשם ל- iCals אם יש לך את הקישור הנכון, זו השיטה בה נשתמש כאן.

שתף לוח שנה של Outlook

מכיוון שנציג לוח שנה של Outlook ביומן Google, עלינו לקבל תחילה את הקישור מיומן Outlook. באיטרציות קודמות של Outlook, ניתן היה לפרסם את לוח השנה שלך מלקוח Outlook במחשב הנייד שלך, אך מאז הצגת Office 365, מיקרוסופט מאפשרת לך רק לשתף לוח שנה עם אנשים מחוץ לארגון שלך באמצעות אפליקציית האינטרנט של Outlook.

היכנס לחשבון Office 365 שלך ונווט אל Outlook על ידי לחיצה על מפעיל היישומים (תשע הנקודות בפינה השמאלית העליונה) ובחירת סמל Outlook.

לחץ על הגדרות> הצג את כל הגדרות Outlook.

פתח את לוח השנה> יומנים משותפים.

בקטע "פרסם לוח שנה", בחר את לוח השנה שברצונך לשתף (אם הגדרת רק לוח שנה אחד זה ייקרא "לוח שנה"), בחר "יכול להציג את כל הפרטים" בתפריט הנפתח השני, לחץ על "פרסם".

זה ייצור שני קישורים: קישור HTML וקישור ICS. קישור ה- HTML מאפשר לאנשים להציג את לוח השנה שלך בדפדפן וקישור ה- ICS יאפשר לאנשים לייבא את לוח השנה שלך לתוכנית היומן שלהם.

לחץ על הקישור ICS, ותופיע תפריט. בחר באפשרות "העתק קישור" כדי להעתיק את הקישור ללוח.

הוסף את לוח השנה של Outlook ליומן Google

פתח את יומן Google ולחץ על הסימן "+" לצד "יומנים אחרים".

בתפריט שמופיע, לחץ על "מכתובת אתר".

הדבק את קישור ה- ICS שהעתקת מ- Outlook ולחץ על "הוסף יומן".

צא מההגדרות ובדוק כי לוח השנה נוסף.

לוח השנה יסונכרן עם לוח השנה שלך ב- Outlook כל עוד אתה נשאר מנוי. עשויים לחלוף מספר דקות עד שהשינויים ביומן Outlook באים לידי ביטוי ביומן Google (או שזה עשוי להיות כמעט מיידי, תלוי מתי גוגל מחפש מידע חדש), אך אירועי Outlook שלך צריכים להופיע די מהר.

התאמה אישית של המראה והתחושה של לוח השנה

לוח השנה שלך מסונכרן כעת, אך כדי להפוך את הדברים לקצת יותר ידידותיים למשתמש, תוכל לשנות את שם התצוגה מ"יומן "הלא מועיל למשהו אחר.

ראשית, העבר את העכבר מעל לוח השנה, לחץ על שלוש הנקודות המופיעות לידו ולחץ על "הגדרות".

בתיבת הטקסט "שם" בראש העמוד, שנה את שם היומן למשהו משמעותי יותר. לאחר מכן לחץ על החץ האחורי בפינה הימנית העליונה כדי לצאת מההגדרות.

לוח השנה מציג כעת את שמך החדש.

הסר יומן Outlook מ- Google

אם אתה מעביר את הסמן מעל לוח השנה, יופיע "X". לחיצה על פעולה זו תבטל את הרישום שלך ליומן. יהיה עליך לחזור על שלבים אלה ולהזין מחדש את כתובת ה- ICS כדי להירשם שוב.