כיצד להשבית התראות ב- Windows 10

התראות יכולות להסיח את הדעת, אך ל- Windows 10 יש מתג בלחיצה אחת שמשבית את כולם. באפשרותך גם להשבית התראות עבור אפליקציות בודדות, או להסתיר את ההתראות הרבות האחרות המופיעות ברחבי Windows.

כיצד להשבית את כל ההתראות

אפליקציית ההגדרות של Windows 10 מאפשרת לך לשלוט בהתראות. כדי להפעיל אותו, פתח את תפריט התחל ואז לחץ על סמל "הגדרות" בצורת גלגל השיניים - או לחץ על Windows + I.

נווט אל מערכת> התראות ופעולות בחלון ההגדרות.

כדי להשבית התראות עבור כל אפליקציה במערכת שלך, השבת את האפשרות "קבל התראות מאפליקציות ומשולחים אחרים".

אפשרות זו תשבית את ההתראות הן עבור יישומי חנות Windows 10 והן עבור יישומי שולחן עבודה קלאסיים.

כיצד להשבית התראות על אפליקציות בודדות

כדי להשבית התראות עבור אפליקציות בודדות, עבור אל מערכת> התראות ופעולות ואז גלול מטה אל הרשימה "קבל התראות מהשולחים האלה". רשימה זו מציגה תכונות מערכת של Windows, אפליקציות חנות ואפליקציות שולחן עבודה מסורתיות שיכולות לשלוח התראות.

הגדר אפליקציה למצב "כבוי" ו- Windows ימנע מהאפליקציה להציג הודעות.

האפשרויות שלעיל פועלות רק עבור אפליקציות המשתמשות בשיטת ההתראה המסורתית של Windows. אפליקציות עם בועות התראה מותאמות אישית ממשיכות להציג התראות משלהן אלא אם כן אתה סוגר אותן או משבית את ההודעות בתוך האפליקציות הספציפיות האלה. רוב האפליקציות שמציגות התראות מציעות אפשרות להשבית אותן. פשוט פתח את האפליקציה המסוימת הזו וחפש בחלון ההגדרות שלה אפשרות שמשביתת התראות.

כיצד להשתיק את ההתראות באופן זמני

קשורים: כיצד לשנות את שעות השקט המוגדרות כברירת מחדל ב- Windows 10

ל- Windows 10 יש תכונה "שעות שקטות" בעדכון יוצרי הסתיו, והיא תורחב ותשנה את עצמה ל"פוקוס אסיסט "בעדכון אפריל 2018. זהו למעשה מצב "אל תפריע" עבור Windows 10.

כאשר שעות שקטות (או Focus Assist) מופעלות, ההתראות מוסתרות באופן זמני. כברירת מחדל, כאשר אתה מפעיל שעות שקטות, הוא מופעל בין חצות ל -6 בבוקר בעדכון יוצרי הסתיו, אך תוכל להתאים אישית את השעות האלה בקלות בעדכון אפריל 2018. עבור אל הגדרות> מערכת> פוקוס אסיסט כדי להגדיר כיצד זה פועל אם אתה מריץ את הגרסה החדשה של Windows 10.

קשורים: כיצד להשתמש ולהתאים אישית את מרכז הפעולות של Windows 10

להפעלת תכונה זו, פתח את מרכז הפעולות על ידי לחיצה על סמל מרכז הפעולות בסמוך לפינה השמאלית התחתונה של שורת המשימות שלך או הקשה על Windows + A. לחץ על האריח "שעות שקטות" (או "עזרת מיקוד") כדי להפעיל או לכבות אותו. בחר בקישור "הרחב" בתחתית מרכז הפעולות אם אינך רואה אריח זה בשורה העליונה.

כיצד להשבית הודעות פרסום

קשורים: כיצד להשבית את כל הפרסום המובנה של Windows 10

ל- Windows 10 יש הרבה פרסום מובנה, ורבים מהפרסומות האלה מופיעים כהודעות. לדוגמה, לפעמים תראה התראות קופצות בשורת המשימות המודיעות לך על התכונות של Microsoft Edge ועל "הצעות" לגבי תכונות שעליך להשתמש בהן. הצעות אלה הן גם התראות.

אתה יכול להשבית את כל הפרסומות האלה עם אפשרויות המובנות בתוך Windows 10 עצמה, אך מיקרוסופט פיזרה את האפשרויות הדרושות לך בכל מערכת ההפעלה. עקוב אחר המדריך שלנו להשבתת כל הפרסום ב- Windows 10 כדי למנוע מ- Windows להפריע לך במודעות.

כיצד להשבית אריחים חיים בתפריט התחל

קשורים: 10 דרכים להתאמה אישית של תפריט ההתחלה של Windows 10

בעוד שאריחים חיים אינם חלונות קופצים מסורתיים המפריעים לך, הם בהחלט יכולים להסיח את הדעת. לדוגמה, לאפליקציות החדשות, הדואר והפייסבוק יש אריחים חיים, כך שתמצא את עצמך מקבל הודעה עם כותרות חדשות, הודעות דוא"ל והודעות פייסבוק בכל פעם שאתה פותח את תפריט התחל.

אם אינך רוצה לראות התראות על אריחים חיים, פשוט לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני או לחץ לחיצה ארוכה על אריח בתפריט התחל שלך, ואז בחר עוד> השבת את האריח החי. האריח נשאר מוצמד לגישה נוחה, אך הוא פשוט מתפקד כקיצור דרך פשוט ולא מתעדכן כל הזמן בתוכן חדש.

כיצד להשבית התראות מסך נעילה

קשורים: כיצד להתאים אישית את מסך הנעילה ב- Windows 8 או 10

Windows 10 מאפשר גם לאפליקציות להציג התראות כהודעות סטטוס במסך הנעילה שלך. אם אינך רוצה לראות הודעות סטטוס במסך הנעילה שלך, תוכל להסיר אותן.

כדי לשלוט במה שמופיע במסך הנעילה שלך, עבור אל הגדרות> התאמה אישית> מסך נעילה. אפליקציות המציגות תוכן במסך הנעילה מופיעות תחת "בחר אפליקציה להצגת סטטוס מפורט" ו"בחר אפליקציות להצגת סטטוס מהיר ". כדי להסיר אפליקציה ממסך הנעילה, לחץ כאן על סמל שלה ואז בחר באפשרות "ללא". אתה יכול גם לבחור אפליקציה אחרת, אם אתה מעדיף לראות התראות של אפליקציה אחרת על מסך הנעילה שלך.

השבת סמלי אזור ההודעות

קשורים: כיצד להתאים אישית ולעצב את סמלי מגש המערכת שלך ב- Windows

גם לאחר השבתת התראות, יישומים רבים ממשיכים לפעול ב"אזור ההודעות "שלך (המכונה גם מגש המערכת). אפליקציות אלה מעדכנות כאן לעתים קרובות סמלים עם תגים ואנימציות המודיעים לך על מצבם.

כדי להסתיר סמלים מאזור ההודעות שלך, פשוט גרור אותם לחץ למעלה שמשמאל לסמלים ואז לחלונית הקטנה שמופיעה. בלוח זה יש סמלי אזור ההודעות שאינך רוצה לראות ממש בשורת המשימות שלך. (עובדה מהנה: השם הרשמי של החלונית ההיא הוא חלונית ההודעות על הצפה.) האפליקציות שתגרור לשם נותרות פועלות ברקע, אך לא תראה את ההתראות שלהן בשורת המשימות שלך אלא אם תלחץ על החץ למעלה. אתה יכול גם ללחוץ לחיצה ימנית על רבים מהיישומים האלה ולסגור אותם אם אתה לא רוצה שהם יפעלו ברקע.

אפליקציית ההגדרות מאפשרת גם להתאים אישית את סמלי אזור ההודעות. פשוט עבור אל הגדרות> התאמה אישית> שורת המשימות. בחלונית הימנית, גלול מטה לקטע "אזור ההודעות" ואז לחץ על הקישור "בחר אילו סמלים יופיעו בשורת המשימות". הגדר כל סמל כ- "Off" והוא יוסתר בחלונית ההצפה ההיא. זה משיג את אותו הדבר כמו גרירה ושחרור מהסמלים במהירות משורת המשימות שלך.

Windows 10 מספק אפשרויות רבות יותר להתמודדות עם התראות מאשר ל- Windows 7. לדוגמה, כאשר אתה משתמש ב- Windows 7, עליך להשבית התראות מתוך כל אפליקציה בודדת בה אתה משתמש. חלונות 7 אינם מספקים דרך לחסום התראות של אפליקציה ברמת המערכת, כפי ש- Windows 10 עושה דרך אפליקציית ההגדרות, וגם אינו מספק שעות שקטות או דומות למצב פוקוס אסיסט שמבטל את ההתראות באופן זמני.