כיצד להקליט דיסקורד אודיו

דיסקורד היא פלטפורמה נהדרת עבור גיימרים וקהילות אחרות להתכנס ולשוחח, ומציעה תקשורת טקסט וקול בחינם. דיסקורד אינו מציע אפשרות להקליט שיחות אלה, אך ניתן להשתמש בפתרונות צד שלישי. כך.

לפני שתתחיל, עליך להיות מודע לכך שבמקומות רבים ברחבי העולם, זה לא חוקי להקליט אנשים אחרים ללא רשותם. אנא ודא שיש לך הרשאה של כל הצדדים המעורבים בשיחה לפני שתשתמש באחת מהשיטות המפורטות כאן.

יהיה עליך גם לוודא שהגדרת כראוי את הגדרות המיקרופון שלך ב- Discord כדי לאפשר לך לשוחח עם אחרים. אם לא, לא תוכל לדבר בשרת Discord שלך (או תוכל להקליט את עצמך בצ'אט עם משתמשים אחרים).

קשורים: כיצד להגדיר את המיקרופון ואת האוזניות שלך בדיסקורד

באמצעות הבוט של קרייג צ'אט להקלטת דיסקורד אודיו

אם אתה אחראי על שרת הדיסקורד שלך, אתה יכול להשתמש בבוט הצ'אט של קרייג כדי להקליט אודיו של דיסקורד בקלות. הבוט הזה יושב בשרת שלך, מוכן להיות מוזמן לחדרי צ'אט קולי כדי להקליט שיחות באמצעות כמה פקודות טקסט.

גם אין חששות מהקלטות לא מוסריות - קרייג לא יקליט ללא תווית גלויה שתציין מתי הוא מקליט. לא זו בלבד שהיא מקליטה את שיחתך עם אחרים, אלא היא מתעדת כל משתמש כראשי שמע נפרדים, מה שמקל על העריכה או הגזירה של רמקולים ספציפיים, אם תצטרך.

כדי להשתמש בקרייג, יהיה עליך להזמין את הבוט תחילה לשרת שלך. עבור לאתר קרייג ולחץ על הקישור "הזמן את קרייג לשרת הדיסקורד שלך" כדי להתחיל.

זה יביא אותך לדף הרשאות שרת Discord. יהיה עליך לתת לקרייג הרשאה להצטרף לשרת שלך לפני שתוכל להתחיל להשתמש בו.

לשם כך, בחר בשרת שלך מרשימת "הוסף בוט ל" ואז לחץ על "אשר" כדי לאפשר לבוט להצטרף.

אם התהליך מצליח, אתה אמור לראות הודעת הצטרפות עבור "קרייג" בשרת שלך. בשלב זה אין צורך בתצורה נוספת - אתה יכול להתחיל להשתמש בקרייג מייד כדי להתחיל להקליט את ערוצי השמע שלך.

לשם כך, הזן ערוץ שמע והקלד :craig:, joinכדי להתחיל.

קרייג ייכנס לערוץ ומיד יתחיל להקליט - שם המשתמש של הבוט צריך להשתנות כדי לשקף זאת. תוכלו גם לשמוע התראת שמע מהבוט שאומרת "מקליט כעת" כדי לאשר.

כדי לעצור הקלטת קרייג, הקלד :craig:, leave. זה יאלץ את קרייג לעזוב את הערוץ שאתה נמצא בו ולהפסיק את ההקלטה, אם כי ההקלטות בערוצים אחרים יימשכו.

אם ברצונך לעצור את קרייג מכל הקלטות הערוץ, הקלד :craig:, stopכדי לאלץ את קרייג לסיים את כל ההקלטות.

אתה יכול להשתמש בזה כחלופה לפקודת leave לסיים הקלטת קרייג אם אתה מקליט רק בערוץ יחיד.

כשתתחיל להקליט, תקבל הודעה פרטית מהבוט של קרייג עצמו, המספק לך קישורים להורדה או למחיקה של השיחות שלך.

קרייג יתעד עד שש שעות בכל פעם. אם ברצונך לבדוק את מצב ההקלטה, תוכל להוריד עותק של האודיו, עד לנקודת הורדת הקובץ.

רשימה מלאה של פקודות קרייג זמינה באתר קרייג, אליו תוכלו לגשת במהירות על ידי הקלדה  :craig:, helpבערוץ דיסקורד. זה יביא קישור מהיר לאתר, שם תוכלו לברר פרטים נוספים על האופן שבו הבוט עובד.

שימוש ב- OBS להקלטת Audio Discord

אם אינך בעל או מנהל שרת Discord, אתה יכול להקליט שמע של Discord במחשב האישי שלך באמצעות תוכנת Open Broadcaster (OBS). OBS משמש לעתים קרובות על ידי סטרימרים ב- Twitch ו- YouTube להזרים משחקים ותוכן אחר, והוא זמין לשימוש חופשי ב- Windows, Linux ו- Mac.

קשורים: כיצד להזרים משחק מחשב ב- Twitch עם OBS

OBS עושה זאת על ידי לכידת ערוצי שמע וויזואליים שונים, כולל השמע והתצוגה בשולחן העבודה, כמו גם המיקרופון שלך. אתה יכול להשתמש באותה תכונה כדי להקליט את האודיו מערוץ Discord (לצד כניסת המיקרופון שלך), ומאפשר לך לשמור את השיחה.

כדי להקליט שמע Discord ב- OBS, לחץ על סמל הפלוס (+) באזור "מקורות" בחלון OBS. מהתפריט בחר "לכידת פלט שמע" כדי לבחור את פלט השולחן לשולחן העבודה שלך להקלטה.

בחלון "צור / בחר מקור", תן שם למקור השמע בשולחן העבודה שלך ואז לחץ על "אישור" כדי לאשר.

תידרש לבחור את התקן הפלט (למשל הרמקולים או האוזניות שלך) מתפריט "מאפיינים". בחר את ההתקן המתאים מהתפריט הנפתח "מכשיר" ואז לחץ על "אישור" כדי לאשר.

אם יש לך רק התקן פלט יחיד, האפשרות "ברירת מחדל" צריכה להיות בסדר לשימוש כאן.

אתה יכול לבדוק אם השמע שלך נלכד כראוי על ידי השמעת שמע במחשב שלך.

תחת הסעיף "מיקסר שמע" ב- OBS, מחוונים האודיו עבור "לכידת פלט שמע" צריכים לעבור כדי להראות שהשמע נאסף, מוכן להקלטה.

אתה יכול להשתמש במחוון הכחול שמתחת כדי להוריד את עוצמת ההקלטה, אם תצטרך לעשות זאת.

כברירת מחדל, יש לרשום את "Mic / Aux" בקטע "Mixer Audio". זה יבטיח שהנאום שלך יוקלט יחד עם כל משתתפי צ'אט אחרים.

אם האפשרות אינה זמינה, לחץ על סמל הפלוס (+) באזור "מקורות" ואז בחר "לכידת כניסת שמע" כדי להוסיף את קלט המיקרופון שלך להקלטה. אם אתה מעדיף להפסיק את הקלטת המיקרופון שלך, בחר בסמל הרמקול לצד המחוון "Mic / Aux" או "Audio Input Capture".

כדי להתחיל בהקלטה, לחץ על כפתור "התחל הקלטה" תחת הקטע "פקדים" באזור הימני התחתון של חלון ה- OBS.

כברירת מחדל, OBS יקליט את האודיו כקובץ וידאו ריק בפורמט קובץ MKV (אלא אם כן אתה מקליט את שולחן העבודה שלך כזרם לכידה נוסף). כל הקלטה תישמר עם שם קובץ המציג את השעה ותאריך ההקלטה.

כדי להציג את הקבצים שהוקלטו, בחרו File> Show Recordings מתפריט OBS.

אם ברצונך להקליט בפורמט קובץ אחר, לחץ על הגדרות> פלט ואז בחר חלופה ל- MKV מהתפריט הנפתח "פורמט הקלטה".

בעוד ש- OBS ישמור כקבצי וידאו, תוכלו להמיר קטעי וידאו ל- MP3 באמצעות VLC, להסיר את תוכן הווידיאו המיותר ולתת לכם קובץ שמע בלבד שתוכלו לייצא ולהשתמש בו למקומות אחרים.

קשורים: כיצד להמיר קבצי וידאו ל- MP3 באמצעות VLC