כיצד להצטרף לשרת דיסקורד

ישנם שרתי Discord כמעט לכל מטרה. החברים שלך יכולים ליצור שרת לבלות ולשוחח, או מפתחים יכולים ליצור ערוצים רשמיים למשחקים שלהם. כל מה שאתה צריך כדי להצטרף לשרת הוא קישור.

אפשרות 1: הצטרף לשרת Discord בדפדפן אינטרנט

אנו ממליצים להצטרף לשרת Discord באמצעות אפליקציית Discord עבור Windows, Mac, iPhone, iPad, Android או Linux, אם כי זה לא נדרש. אם אין לך את האפליקציה מותקנת, אתה עדיין יכול להצטרף לשרת באמצעות דפדפן אינטרנט ברוב המכשירים.

כדי להצטרף לשרת Discord ללא האפליקציה, לחץ על קישור ההזמנה שסופק לך. קישורי הזמנת דיסקורד ייראו בערך כך: //discord.gg/XxX1X1

אם יש לך חשבון, לחץ על "כבר יש לך חשבון?" כדי להיכנס ולהצטרף לשרת. אם אין לך חשבון, Discord יבקש ממך שם משתמש. הקלד אותו ובחר "המשך".

אם תבחר לא להיכנס לכאן, Discord יבקש ממך ליצור חשבון. אם לא, לא תוכל לגשת לצ'אטים פרטיים שיש לך בשרת זה לאחר סגירת הדפדפן.

אפשרות 2: הצטרף לשרת Discord דרך האפליקציה

אפליקציית Discord מספקת יותר תכונות מאשר האתר. אתה יכול להוריד אותו עבור Windows, Mac, Linux, Android, iPhone ו- iPad.

היכנס לאפליקציה ואז לחץ על קישור ההזמנה שסופק לך. הקישור יפתח אוטומטית את האפליקציה שתבקש ממך לאשר שברצונך להצטרף לשרת.

לאחר שהצטרפת לשרת, Discord יפתח אותו אוטומטית באפליקציה שלך. אתה יכול לראות את רשימת כל השרתים שלך בצד שמאל של האפליקציה.

אפשרות 3: הצטרף לשרת Discord דרך תפריט הצטרפות

לחלופין, באפליקציית שולחן העבודה או באפליקציית האינטרנט, תוכל ללחוץ על סימן הפלוס בפינה השמאלית התחתונה.

לאחר מכן לחץ על "הצטרף לשרת". הדבק את קישור השרת בתפריט זה ולחץ על "הצטרף".

מציאת שרתי דיסקורד

אם ברצונך למצוא שרתים המתאימים לתחומי העניין שלך, השתמש בתכונת גילוי השרתים של Discord כדי לחפש בשרתי Discord זמינים לפי מילת מפתח. כדי לגשת לשרת גילוי, לחץ על סמל הזכוכית המגדלת בפינה השמאלית התחתונה.

גילוי שרת זמין באפליקציית שולחן העבודה ובאפליקציית האינטרנט. ברוב המשחקים או הקהילות יהיה שרת Discord, אז גוגל בשביל אחד. אם אחד לא מופיע, אתה יכול ליצור משלך!

תכונות ההזמנה הידידותיות למשתמש של Discord מקלות על איתור והצטרפות לקהילות המתאימות לתחומי העניין שלך. אתה יכול גם להשתמש באפליקציה כדי להפגיש בקלות את החברים או האוהדים שלך על ידי פרסום קישור ההזמנה המותאם אישית שלך ברשתות החברתיות.