כיצד להתקין את Windows Media Center ב- Windows 10

מיקרוסופט הסירה את Windows Media Center מ- Windows 10 ואין דרך רשמית להחזיר אותו. אמנם ישנן חלופות נהדרות כמו Kodi, שיכולות להשמיע ולהקליט טלוויזיה בשידור חי, אך הקהילה הפכה את Windows Media Center לפונקציונלי ב- Windows 10.

זה לא טריק רשמי. מבחינת מיקרוסופט, אתה יכול פשוט להמשיך להשתמש ב- Windows 7 או 8.1 אם אתה רוצה את Windows Media Center, אם כי זה הופך להיות קשה יותר ויותר. מיקרוסופט לא מעוניינת לתמוך יותר ב- Windows Media Center.

שלב ראשון: הורד את מתקין Windows Media Center הלא רשמי

קשורים: כיצד אוכל לדעת אם אני מריץ חלונות של 32 סיביות או 64 סיביות?

אנו מרגישים שחשוב לחזור על אזהרה זו: זו אינה נתמכת רשמית על ידי מיקרוסופט. תהליך זה כולל הורדת יישום Windows Media Center שונה ממקור לא רשמי, כך שאם אתה לא מרגיש בנוח עם זה, יתכן שזה לא מתאים לך. ניסינו את זה בעצמנו ולא נתקלנו בבעיות, הקובץ מופיע כנקי במספר סורקי תוכנות זדוניות, ואתרים גדולים אחרים דיווחו על יישום זה. אבל זה כל מה שאנחנו יכולים לומר.

אם אתה מוכן לנסות זאת, עבור אל השרשור הזה בפורומים של החיים הדיגיטליים שלי. בדרך כלל עליך להירשם כדי לראות את הקישורים האחרונים להורדה, אך להלן אלה האחרונים החל מיוני 2016:

  • Windows Media Center (64 סיביות)
  • Windows Media Center (32 סיביות)

הורד את המתקין המתאים, תלוי אם אתה משתמש בגירסת 32 סיביות או 64 סיביות של Windows 10. פשוט לחץ על הקישור "הורד דרך הדפדפן שלך" בדף ההורדה.

שלב שני: התקן את Windows Media Center

הארכיון שהורדת הוא קובץ .7z, כך שתצטרך גם להוריד ולהתקין 7-Zip כדי לפתוח אותו.

ברגע שיש לך, אתה יכול ללחוץ לחיצה ימנית על קובץ ה- .7z שהורדת בסייר הקבצים ולבחור 7-Zip> חלץ כאן.

תקבל תיקיית WMC. קובץ ה- readme הכלול ממליץ להעתיק תיקיה זו לנתיב קצר ללא רווחים כדי למנוע בעיות. לדוגמה, תוכל למקם אותו ישירות בתוך כונן C: \ שלך.

פתח את התיקיה, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הקובץ "_TestRights.cmd" ובחר "הפעל כמנהל". חלון שורת פקודה ייפתח ותוכל לסגור אותו.

לאחר מכן תוכל ללחוץ לחיצה ימנית על הקובץ "Installer.cmd" ולבחור "הפעל כמנהל".

תראה את התקדמות ההתקנה בחלון שורת הפקודה. אל תסגור את החלון עד שתראה את ההודעה "לחץ על מקש כלשהו כדי לצאת".

אם יש בעיה, ייתכן שתצטרך לנסות להריץ את קובץ _TestRights.cmd שוב ולהפעיל אותו מחדש לפני שתפעיל שוב את קובץ Installer.cmd.

אם התקנת בעבר חבילה זו - או אם שדרגת מ- Windows 7 או 8.1 והתקנת בעבר את Windows Media Center - ייתכן שתצטרך ללחוץ לחיצה ימנית על הקובץ "Uninstaller.cmd" ולבחור "הפעל כמנהל" כדי להסיר כל שאריות פיסות של Windows Media Center לפני התקנתו כרגיל. זהו גם הקובץ שעליך להריץ אם תרצה להסיר לחלוטין את Windows Media Center.

שלב שלישי: הפעל את Windows Media Center

לאחר שתתקין בהצלחה את Windows Media Center, הוא יופיע בתפריט התחל שלך כיישום רגיל שתוכל להפעיל. זה אמור לפעול כרגיל, בדיוק כפי שהיה ב- Windows 7 ו- 8.1.

עזרה, יש לי עוד בעיה!

אם אתה נתקל בבעיה אחרת, פתח את הקובץ Workarounds.txt למידע נוסף. קובץ זה מכיל רשימה של בעיות שאנשים נתקלו בהם ותיקונים הידועים כפועלים.

לדוגמה, הוא ממליץ להתקין את חבילת ה- Codec Shark007 אם אתה נתקל ב"שגיאת מפענח "בעת הפעלת סוגים מסוימים של מדיה. הוא גם מספק הוראות לבעיות עם Windows Media Center במציאת כרטיסי מקלט טלוויזיה והגדרת טלוויזיה בשידור חי.

בעוד ש- Windows Media Center עובד כרגע, יתכן ושינויים עתידיים ב- Windows 10 עלולים לשבור אותו.

לדוגמה, ראינו דיווחים כי העדכון של Windows 10 בנובמבר - build 1511 - הסיר באופן אוטומטי את גרסת Windows 7 של סוליטייר ומשחקי שולחן עבודה ישנים אחרים של Windows אם אנשים יצאו מגדרם להתקין אותם. לא נתפלא אם עדכון עתידי של Windows 10 מסיר את התקנת Windows Media Center. אם זה יקרה, הקהילה תקווה למצוא פיתרון שוב.