כיצד למחוק את היסטוריית הצפייה שלך ב- YouTube (ואת היסטוריית החיפושים)

YouTube זוכר כל סרטון שאי פעם צפית בו, בהנחה שאתה מחובר לחשבון Google שלך. YouTube משתמש בהיסטוריה זו לצורך המלצות ואף מעודד אותך לצפות בסרטונים ישנים מחדש. כך תנקה את היסטוריית הצפייה שלך - או תפסיק לאסוף אותה.

היסטוריית הצפייה והחיפוש נשמרת רק אם אתה מחובר ל- YouTube באמצעות חשבון Google שלך ​​בזמן הצפייה.

הסר פריטים מהיסטוריית הצפייה שלך (ומהיסטוריית החיפושים)

לאפליקציית האנדרואיד של YouTube יש מצב גלישה בסתר שתוכלו לאפשר לו למנוע באופן זמני את איסוף ההיסטוריה. תוכל אפילו להפסיק את איסוף YouTube של היסטוריית הצפייה שלך באמצעות ההוראות שלמטה. לכן, אם אתה עומד לצפות במשהו שאתה לא רוצה בהיסטוריה שלך, השתמש במקום זאת בטיפים הבאים.

אבל אם כבר צפית בסרטון, מצב גלישה בסתר לא יעזור ותצטרך להסיר אותו מההיסטוריה שלך אם אתה לא רוצה לראות אותו שוב.

לשם כך בדפדפן האינטרנט שלך, עבור לאתר YouTube ולחץ על כפתור התפריט בפינה השמאלית העליונה של הדף. לחץ על האפשרות "היסטוריה" תחת ספריה בסרגל הצד.

כדי להסיר פריט מהיסטוריית הצפייה שלך, לחץ או הקש על "X" שמשמאלו. עליך לרחף מעל הוידאו עם העכבר כדי לראות את ה- "X" באתר שולחן העבודה.

אתה יכול גם לבחור "היסטוריית חיפושים" כאן כדי לראות את כל רשימת החיפושים שביצעת ב- YouTube. לחץ על ה- "X" משמאל לחיפוש כדי למחוק אותו.

תוכל גם למחוק פריטים מהיסטוריית הצפייה שלך באפליקציית YouTube לאייפון, אנדרואיד או אייפד.

לשם כך, הקש על סמל "הספרייה" בסרגל הכלים בתחתית האפליקציה, ואז הקש על האפשרות "היסטוריה".

הקש על לחצן התפריט שמשמאל לסרטון, ואז הקש על האפשרות "הסר מהיסטוריית הצפייה".

איננו רואים דרך להציג את כל היסטוריית החיפושים שלך ולהסיר ממנה חיפושים בודדים באפליקציית YouTube לנייד. אתה יכול להשתמש באתר YouTube כדי להסיר חיפושים בודדים. תוכל גם לנקות את כל היסטוריית החיפושים שלך ב- YouTube מהאפליקציה באמצעות ההוראות שלהלן.

נקה את היסטוריית הצפייה המלאה שלך (והיסטוריית החיפושים)

במקום למחוק סרטונים בודדים שנצפו, תוכל פשוט לנקות את כל היסטוריית הצפייה שלך משרתי גוגל. שימו לב: הדבר יחמיר את המלצות הווידיאו של יוטיוב, מכיוון שיוטיוב לא יידע איזה סוגי סרטונים אתם אוהבים לצפות.

לשם כך באתר YouTube, לחץ על כפתור התפריט בפינה השמאלית העליונה של הדף, ואז לחץ על האפשרות "היסטוריה". משמאל לסרטונים שצפיתם, לחצו על הפקודה "נקה את כל היסטוריית הצפייה".

תופיע תיבת דו-שיח שתבקש ממך אישור. לחץ על "נקה היסטוריית צפייה" כדי לאשר את בחירתך.

כדי למחוק את היסטוריית החיפושים שלך ב- YouTube, לחץ על "היסטוריית חיפושים" תחת סוג היסטוריה כאן, ואז לחץ על הפקודה "נקה את כל היסטוריית החיפושים".

כדי לנקות את כל ההיסטוריה שלך באפליקציית YouTube לנייד, עבור לספרייה> היסטוריה. הקש על לחצן התפריט בחלק העליון של האפליקציה, ואז הקש על האפשרות "הגדרות היסטוריה".

גלול מטה והקש על "נקה היסטוריית צפייה" תחת היסטוריה ופרטיות.

אתה יכול גם להקיש על "נקה היסטוריית חיפושים" כאן כדי לנקות את כל היסטוריית החיפושים שלך ב- YouTube.

השתמש במצב גלישה בסתר של YouTube

אם אתה עומד לצפות בסרטונים מביכים שאינך רוצה ש- YouTube יזכור מאוחר יותר, נסה להשתמש במצב גלישה בסתר של YouTube.

לעת עתה, מצב הגלישה בסתר של YouTube חדש וזמין רק באפליקציית Android. בעתיד, גוגל תקווה להוסיף תכונה זו לאפליקציית האייפון, לאתר ולאפליקציות YouTube לפלטפורמות אחרות.

כדי להפעיל מצב גלישה בסתר, הקש על תמונת הפרופיל שלך בפינה השמאלית העליונה של אפליקציית YouTube ל- Android, ואז הקש על "מצב גלישה בסתר" במסך התפריט שמופיע. לאחר הפעלת מצב גלישה בסתר, כל החיפושים שתבצע וסרטוני וידאו שתצפה בהפעלה הנוכחית לא יישמרו.

קשורים: כיצד להשתמש במצב הגלישה בסתר החדש של YouTube כדי להסתיר את היסטוריית הצפייה שלך

השהה את אוסף ההיסטוריה של YouTube

אינך יכול להפעיל את מצב הגלישה בסתר ברוב הפלטפורמות, אך אתה יכול לעשות משהו כמעט טוב: השהה את היסטוריית הצפייה שלך ב- YouTube לפני שתצפה במשהו שאתה לא רוצה בהיסטוריה שלך.

הגדרה זו כלולה בחשבון, כך ש- YouTube יפסיק לזכור סרטונים שצפית בכל המכשירים שלך - iPhone, Android, iPad, אתר אינטרנט, Roku, טלוויזיה חכמה או כל דבר אחר - בהנחה שאתה מחובר ל- YouTube עם חשבונך במכשיר זה. .

לשם כך דרך האינטרנט, היכנס לאתר YouTube ולחץ על האפשרות "היסטוריה" בסרגל הצד. לחץ על הקישור "השהה היסטוריית צפייה" משמאל להיסטוריית הצפייה שלך ב- YouTube.

YouTube מזהיר אותך כי לא תאסוף היסטוריית צפייה בזמן שתשהה זאת, מה שיחמיר את המלצותיה. לחץ על "השהה" כדי להמשיך.

אתה יכול גם לבחור "היסטוריית חיפושים" כאן ולחץ על "השהה היסטוריית חיפושים" כדי למנוע מ- YouTube לזכור את החיפושים שאתה מבצע.

לשם כך באמצעות אפליקציית YouTube לאייפון, אנדרואיד או אייפד, עבור אל ספריה> היסטוריה. בדף ההיסטוריה, פתח את התפריט ואז הקש על כפתור "הגדרות היסטוריה".

גלול מטה לחלק ההיסטוריה והפרטיות והפעל את האפשרות "השהה היסטוריית צפייה".

תוכל גם להפעיל את האפשרות "השהה היסטוריית חיפושים" כאן כדי למנוע מ- YouTube לאסוף את היסטוריית החיפושים שלך.

YouTube יפסיק לזכור סרטונים שצפיתם בהם, כך שתוכלו לצפות בכל  החזיר של פפה  שתרצו מבלי ש- YouTube יזכור.

כשסיימת להתנדנד ורוצה ש- YouTube יזכור שוב את היסטוריית הצפייה שלך, חזור לכאן ולחץ על "הפעל את היסטוריית הצפייה" (באתר) או השבת את האפשרות "השהה היסטוריית צפייה" (באפליקציה).

תוכל להשאיר את היסטוריית הצפייה מושבתת כל עוד תרצה - אפילו לנצח. זה תלוי בך.

כדי להרחיק את סרטוני הילדים מההיסטוריה שלך ב- YouTube, אתה יכול פשוט לתת להם את אפליקציית YouTube Kids. חיפושים וסרטונים באפליקציית YouTube Kids המותאמים לילדים לא יופיעו בהיסטוריית הצפייה הרגילה שלך ב- YouTube.

זכור: גם אם השהית את היסטוריית הצפייה שלך ב- YouTube, דפדפן האינטרנט שלך ימשיך לשמור את דפי האינטרנט של YouTube שאתה מציג בהיסטוריית הגלישה שלך. זה לא תקף אם אתה צופה ב- YouTube באפליקציה, כמובן. אבל, בדפדפן, הדפדפן שלך יזכור דפי אינטרנט של YouTube כמו כל דף אחר בו ביקרת.

קשורים: כיצד לנקות את ההיסטוריה שלך בכל דפדפן

קרדיט תמונה: צילום NIP / Shutterstock.com.