כיצד להחליף עולם מיינקראפט מהישרדות ליצירתי להארדקור

כשאתה יוצר עולם של Minecraft אתה בוחר במצב המשחק שלך ומצב זה קבוע למשך חיי העולם. או שזה? המשך לקרוא כאשר אנו מראים לך כיצד תוכל לעקוף את נעילת מצב המשחקים ולשנות באופן קבוע את מצב המשחק שלך.

מדוע אני רוצה לעשות זאת?

כשאתה יוצר עולם חדש אתה בוחר במצב המשחק שלך. אתה יכול לבחור בין מצבי יצירה, הישרדות והארדקור. בנסיבות רגילות בחירה זו קבועה ודגל קבוע נקבע בתיק העולמי.

מיינקראפט מעניקה לעצמה יצירתיות ושינוי סגנונות משחק, אולם יתכן שתגלה שהמפה שהתכוונת להכין מפה יצירתית מרגישה שהיא תהיה מפת הישרדות מושלמת או להיפך. או אולי אתה רוצה להתחיל במצב יצירתי כדי לבנות את בסיס הבית שלך ואז לעבור למצב הישרדות כדי להתמודד עם העולם מהנוחות של הטירה הטרייה שלך.

לא משנה מה המוטיבציה שלך לשנות את סוג העולם, זה תהליך די ישר קדימה. בואו נסתכל על שתי טכניקות, אחת זמנית ואחת קבועה, בעזרתה ניתן לשנות את מצבי המשחק.

שינוי מצבי משחק באמצעות הטריק LAN

טכניקה זו עשויה להיות כובע ישן לחלק מנגני Minecraft אך ראוי לציין זאת כטכניקה נמהרת ופשוטה ביותר בה אתה יכול להשתמש ללא כל עריכה מתקדמת או תוכניות משניות שנדרשות כלל.

הנה אנו בעולם הישרדות מבחנים שיצרנו לצורך הדרכה זו. אתה יכול לראות את הלבבות ומד הרעב מעל סרגל החוויה והפריטים.

העולם סומן כהישרדות כשעשינו אותו והוא יישאר בהישרדות. עם זאת אנו יכולים לעקוף זמנית את הכללים הללו על ידי פתיחת המשחק לרשת LAN להפעלת רשת (גם אם אין לנו כוונה לשחק אותו עם שחקנים אחרים).

לחץ על ESC כדי להעלות את תפריט המשחק ולחץ על "פתח לרשת LAN".

בתפריט LAN World האפשרות החשובה היחידה למטרותינו היא להחליף את האפשרות "אפשר צ'יטים" למצב מופעל. כמו שהכותרת מרמזת, אלה ההגדרות עבור שחקנים אחרים, ואם תשנה את מצב המשחק כאן זה משנה רק את מצב המשחק עבור שחקנים נכנסים לעולם ה- LAN שלך. אם החלפתם את הצ'יטים, עם זאת, זה חל על כל השחקנים במשחק (כולל אתם). לחץ על "התחל LAN LAN" כאשר הפעלת את הצ'יטים.

חזרה למשחק, לחץ על מקש "t" כדי להעלות את תיבת קונסולת ה- ingame. הזן את הפקודה "/ gamemode c" כדי לשנות את מצב המשחק שלך ליצירתי. (אם ברצונך לחזור למצב הישרדות, השתמש בפקודה "/ gamemode s").

שימו לב שהלבבות, הרעב ומדי הניסיון נעלמו ועוזבים על סרגל הפריטים. למרות דגל מצב ההישרדות העולמי אנו נמצאים כעת במצב יצירתי.

אתה יכול להשתמש בטריק זה כדי לשנות באופן זמני את מצב המשחק של משחקי הישרדות ומצב יצירתי. ניתן להשתמש בטריק זה גם כדי להפוך משחק במצב הארדקור למשחק במצב יצירתי. מה שמעניין בטריק הזה בכל הנוגע למצב הארדקור, לעומת זאת, הוא שמצב הארדקור (למרות שאנחנו מתייחסים אליו הוא מצב משחק) הוא למעשה דגל משחק נפרד. מצב הארדקור הוא למעשה רק מצב הישרדות שבו המוות מוביל למחיקה עולמית (כך שיש לך רק חיים אחד לחיות בעולם ההארדקור שלך). הפיכת משחק הארדקור למשחק יצירתי יוצרת סוג מוזר של הכלאה שבה אתה מקבל את כל הכוחות שמגיעים עם מצב יצירה, אבל אם היית מת במצב יצירתי (או על ידי נפילה לריק או שימוש בפקודה / kill על עצמך ) תאבד את העולם שלך בדיוק כמו שהיית במצב הארדקור רגיל.אנו נראה לך כיצד להחליף זאת בהמשך המדריך.

כאשר אתה משתמש בטריק זה, אתה מחליף את מצב המשחק שלך, אך אינך מחליף באופן קבוע את מצב העולם כולו שמור (ושימוש בפקודה מרובת משתתפים / defaultgamemode לא עובד כראוי בעולמות של שחקן יחיד). על מנת לבצע שינוי קבוע וגלובלי בעולם החסכון תצטרך לערוך מעט במעיים של קובץ השמירה. בואו נסתכל על זה עכשיו.

שנה את מצב המשחק של Minecraft לצמיתות

על מנת לבצע שינויים קבועים במצב המשחק, עליך לערוך את קובץ המשחק, level.dat. יתר על כן, עליך להשתמש באותה עיצוב של Minecraft: תווית בינארית בשם (NBT).

מתקין את NBTExplorer

לשם כך ה- NBTExplorer הנקרא כראוי, כלי חוצה פלטפורמות הזמין עבור Windows, Mac ו- Linux, הוא כלי המותאם אישית למשימה. תוכלו לקרוא עוד על הכלי בשרשור הרשמי של Minecraft.net או לבקר בדף Github; הורדות זמינות לכל שלוש הפלטפורמות בשני הקישורים. אתה יכול להריץ את כל שלוש גרסאות מערכת ההפעלה כיישום נייד עצמאי.

הערה: עולמות גיבוי לפני עריכתם. העתק את כל ספריית הקבצים לשמירה למקום בטוח למקרה שעריכתך תשתבש.

כאשר אתה מריץ את היישום בפעם הראשונה הוא יטען אוטומטית את ספריית ברירת המחדל לשמירת Minecraft עבור מערכת ההפעלה שלך. בצילום המסך שלמעלה תוכלו לראות את שני עולמות הבדיקה שלנו "מבחן NBT" ו- "מבחן NBT II".

שינוי מצב המשחק

עולם המבחנים הראשון הוא עולם הישרדותי. בואו נסתכל על הערכים שאנחנו צריכים לשנות על מנת להגדיר אותו באופן קבוע למצב יצירתי. בחר את שם העולם שלך, במקרה שלנו "מבחן NBT" והרחיב אותו. בתוך הספריה תראה מספר ערכים. זה שמכיל את כללי העולם הוא הערך level.dat בתחתית הרשימה.

הרחב את ערך level.dat ולחץ על "נתונים". בתוך רשימת הנתונים תמצא ערך שכותרתו "GameType". למרות שאתה יכול להשתמש במילות מפתח כמו "creative" או "c" כדי לשנות מצבים בעת שימוש בפקודה / gamemode במשחק, יש להגדיר את ערך GameType באמצעות ערך מספרי. להלן הערכים שבהם אתה יכול להשתמש:

0 - הישרדות

1 - קריאייטיב

2 - הרפתקאות

3 - צופה

המטרה שלנו היא לעבור את העולם שיצרנו מהישרדות ליצירתי כדי שנעבור את ה- 0 ל- 1. לחץ פעמיים על הערך והחלף אותו לערך מצב המשחק הרצוי לך. לחץ על CTRL + S או על סמל השמירה כדי לשמור את התגים הערוכים שלך.

שינוי מצב הנגן

אם מעולם לא נכנסת לעולם אותו ערכת בעבר, תוכל לדלג על שלב זה. אם נכנסת לעולם לפני שתצטרך לערוך עריכה נוספת. קובץ השמירה זוכר את המצב בו היה הנגן שלך, כך שגם אם תשנה את העולם למצב אחר, הנגן שלך יישאר במצב הישן.

אתה יכול לפתור בעיה זו על ידי שימוש בטריק Open-to-LAN שתוארנו לעיל ובאמצעות הצ'יטים / gamemode עצמך בפעם האחרונה כדי לתקן את זה, או שתוכל לערוך עריכה מהירה ב- NBTExplorer. נווט ב- NBTExplorer שמור את העולם שלך ואז לקטגוריית המשנה של "playerdata".

שנה את הערך ב- "PlayerGame Type" באמצעות אותם ערכי 0-4 שתוארו בסעיף הקודם. כדי להחליף את מצב הנגן שלנו לקריאייטיב מבלי שנצטרך להשתמש בעבודה בתוך המשחק, עלינו לערוך את הערך "סוג PlayerGame" ל 1. שוב, הקפד על CTRL + S או לחץ על סמל השמירה כדי לשמור את העבודה שלך.

החלפת מצב הארדקור

בסעיף הקודם על השימוש בעבודה הפתוחה לרשת LAN, ציינו שאם היית משתמש בטריק מצב הישרדות ליצירתיות בעולם שנוצר עם מצב הארדקור מופעל, היית בסופו של דבר מעין לימבו מוזר שבו היו לך כוחות יצירתיים אך עדיין תאבד את עולמך אם תמות. בואו נסתכל כיצד תוכלו לכבות את מצב הארדקור (אם אתם רוצים להפוך את העולם הזה לעולם הישרדותי או יצירתי רגיל) או להפעיל (אם אתם רוצים להוסיף ריגוש קטן לחייכם ולהפוך עולם הישרדותי משעמם. למסע ריגוש מחיים לחיים).

אם אנו פותחים את הקובץ level.dat בעולם ב- NBTExplorer אנו רואים שהתג "הארדקור" בעולם המבחנים הארדקור שלנו מוגדר כ- "1" המציין שהעולם נמצא במצב הארדקור למרות העובדה שקבענו את מצב המשחק של השחקן שלנו (באמצעות צ'יט הפתיחה לרשת LAN) ליצירתי.

אנו יכולים להשאיר את ההגדרה הזו כפי שהיא (ולבחור להחזיר את הנגן למצב הישרדות, לשחזר את החוויה של מצב הארדקור) או שנוכל להחליף הגדרה זו מ- "1" ל- "0" בשלב זה המשחק לא יימחקו עם מותו של השחקן (לא משנה אם השחקן מת במצב הישרדותי או יצירתי).

למרות שהעניין של מצב הארדקור הוא שבכן, זה הארדקור, אנחנו בהחלט מבינים אם התחברת כל כך לעולם שאתה לא יכול לסבול את המחשבה לאבד אותו ורוצה להמיר אותו לעולם הישרדותי או יצירתי רגיל. .

חמושים במעט ידע (ועורך שימושי מאוד) תוכלו לשלוט במצבי המשחק של שמירת עולמכם מבלי לנקוט בהתחלה מחדש או להתעסק ללא הרף בטריק Open-to LAN כדי לקבל את ההגדרות שלכם בדיוק כך.