כיצד לפרוץ את ה- Wii U שלך להפעלת משחקים ואפליקציות Homebrew

Homebrew מאפשר ל- Wii U שלך להריץ אפליקציות שנינטנדו לא התכוונה להריץ. זה כולל אמולטורים, משחקים מותאמים אישית ומודים. אתה יכול אפילו להתקין עותקי גיבוי של המשחקים שלך בכונן הקשיח ולהריץ אותם משם.

תהליך זה הוא ארוך, אך אינו מסובך מדי וניתן להשלים אותו על ידי המשתמש הממוצע. אתה לא מסתכן בפגיעה או לבנית של הקונסולה שלך עם לחצן בית רגיל, כך שזה בטוח לחלוטין.

למה Homebrew?

Homebrew הוא דרך נהדרת להפיח חיים חדשים בקונסולה ישנה. יש המון דברים מגניבים שתוכלו לעשות עם קונסולה מעוצבת.

  • אמולטורים: רוצים להריץ משחקי 64 של נינטנדו ב- Wii U שלכם? בעזרת אמולטורים ה- Wii U יכול לשחק כמעט בכל משחק נינטנדו שאינו 3DS או Switch בלעדי.
  • טעינת משחק USB: יש לך שטח זעום של 16-32 ג'יגה בייט ב- Wii U שלך, וזה מספיק רק כדי להתקין כמה משחקים באחסון הפנימי המהיר. Homebrew מאפשר טעינה של מאות משחקים מאחסון USB, אותם תוכלו לזרוק בעצמכם מהדיסק. זה אמנם מאפשר פיראטיות, אבל זה לא המוקד העיקרי.
  • Cemu: התבשלות ביתית ב- Wii U שלך היא הדרך היחידה לשחק במשחקי Wii U באופן חוקי במחשב האישי, ועם ש Breath of The Wild פועל כעת הרבה יותר טוב ב- Cemu מאשר ב- Wii U ו- Nintendo Switch, יש הרבה סיבה לעשות זאת.
  • משחקי GameCube: נינטנדו פשוט הפכה מתג כדי להשבית הפעלת משחקי GameCube ב- Wii U שלך. הפונקציונליות עדיין קיימת אך מושבתת מתוך מצב Wii. אתה יכול להפעיל אותו מחדש ולעשות שימוש מלא במסוף שלך.
  • משחקי modding: יש סצנה פעילה עבור Smash 4 mods, כולל אחת בשם Melee HD שמשנה לחלוטין את המשחק. Homebrew היא הדרך היחידה למשחקי mod.

יש כאן יותר מדי תוכן כדי להציג הכל בפירוט, אך אנו מתארים כיצד להביא את הקונסולה שלך לבישול ביתי ולנקודה שבה תוכל להתחיל להתקין את כל מה שתרצה.

הכן את כרטיס ה- SD שלך

יהיה עליך להביא את קבצי ה- homebrew ל- Nintendo Wii U שלך. לשם כך תצטרך קורא כרטיסי SD. אם למחשב שלך אין כזה, תוכל להשיג מתאם באמזון בפחות מ -10 דולר.

ישנם שני מסלולים שתוכלו ללכת בתהליך הבית. הראשון משתמש בדפדפן לנצל כדי להריץ קוד שרירותי ולהעמיס את משגר הבית. משם, אתה יכול להתקין חבילת קושחה מותאמת אישית בשם Mocha CFW, שמסירה חתימת קוד ומאפשרת לך להתקין את ערוץ homebrew כאפליקציה ב- Wii U שלך. לאחר שתסיים, תוכל להיכנס ולצאת מאפליקציות homebrew ללא בעיות.

הבעיה היא שאם אתה אתחל מחדש את ה- Wii U שלך, תצטרך לבצע מחדש את ניצול הדפדפן. זה מעצבן, במיוחד בקושחה האחרונה, שבה לנצל יש אחוזי הצלחה נמוכים יותר. הפיתרון לכך הוא ניצול נוסף בשם Haxchi כדי להחליף משחק DS של Virtual Console ולהפוך אותו למשגר ביתי מאולתר, ומחליף את ניצול הדפדפן לחלוטין. אבל תזדקק למשחק DS לגיטימי - אין דרך לעשות פיראטים עליו, אפילו לא עם קסם ביתי. נכון לעכשיו, משחק ה- DS הזול ביותר ב- Nintendo eShop הוא עידן המוח, במחיר של $ 6.99, אם כי אחרים נתמכים. אתה יכול גם לגרום ל- Wii U שלך להפעיל את ה- exploit במהלך האתחול, שנקרא Coldboot Haxchi, אך זה לא הכרחי וזה אחד הדברים הבודדים שמסתכנים בלבנת הקונסולה שלך - במילים אחרות, להפוך את חומרת ה- Wii U שלך לבלתי שמישה.

הגדרה ראשונית

תזדקק למספר קבצים, ללא קשר לאיזה נתיב תבחר:

  • המטען שיש לבצע כאשר אתה מריץ את הדפדפן
  • ערוץ המשגר ​​הביתי, הנטען על ידי המטען. הורד את שני .zipהקבצים האלה .
  • חנות האפליקציות homebrew, אופציונלית מבחינה טכנית, אך תאפשר לך להתקין אפליקציות עתידיות אך ורק מה- Wii U שלך.

הורד את כל .zipהקבצים, שים אותם בתיקיה חדשה, כך:

פתח את כולם, הסר את .zipהקבצים, ועליך שיהיה לך משהו שנראה כך:

לאחר מכן, נעבור לכרטיס ה- SD. תרצה לוודא שהוא מעוצב כ- FAT32, עם גודל יחידת הקצאה של 32,768 (32k). זה יהיה גם צריך להשתמש במחיצת MBR, ולא GPT. כמו כן, משום מה אינך יכול לתת שם לכרטיס ה- SD wiiu.

לאחר העיצוב, יהיה עליך ליצור כמה תיקיות ריקות כדי להכניס את קבצי ה- homebrew. תצטרך לעשות /wiiu/appsו /install/hbc, אשר אמור להיראות כך:

/installהתיקייה משמשת להתקנת ערוצים מותאמים אישית לתפריט U Wii, אשר אנו משתמשים עבור ערוץ homebrew. /wiiu/appsהתיקייה משמשת יישומי homebrew.

גרור את appstoreואת homebrew_launcherתיקיות מההורדות שלך לתוך /wiiu/appsהתיקייה. גררו payload.elfלתוך /wiiuהתיקייה (לא באפליקציות תיקייה בתוכו).

פתח את תוכן homebrew_launcher_channel.v2.1 התיקיה ובחר את כולם. גרור הכל /install/hbc לתיקיה.

מבנה הקבצים שהתקבל בכרטיס ה- SD שלך אמור להיראות כך:

אם זה תואם, אתה טוב ללכת. אתה יכול להוריד את כל השאר הרבה יותר בקלות ב- Wii U שלך לאחר טעינת משגר הבית.

טוען את משגר ה- Homebrew ב- Wii U שלך

הניצול הראשוני נטען דרך הדפדפן, כך שתצטרך לוודא ש- Wii U שלך יכול להתחבר לאינטרנט. פתח את דפדפן האינטרנט ב- Wii U ונווט אל wiiuexploit.xyz. ייתכן שתרצה להוסיף סימניה זו. אם אתר מסוים זה אינו פעיל או לא עובד בשבילך, יש הרבה מארחים אחרים לנצל את הבית.

ברגע שאתה כאן, לחץ על הלחצן להפעלת משגר הבית.

אם זה עבד, המסוף שלך צריך לאתחל מחדש לאפליקציית משגר הבית מבית כרטיס SD. אם הוא קופא, תצטרך להחזיק את לחצן ההפעלה כדי לכבות את המסוף ולנסות שוב. הקפאות הן אקראיות לחלוטין, ונפוצות הרבה יותר בקושחת המערכת האחרונה. אל תתפלא אם זה לוקח לא מעט זמן וודא שכרטיס ה- SD שלך מעוצב כראוי אם זה לוקח יותר מעשרה ניסיונות.

התקנת ערוץ Homebrew

ערוץ homebrew הוא מטען קל לגישה עבור משגר ה- homebrew. גם אם אתה רק משתמש ב- Mocha CFW, זה יאפשר לך לטעון פנימה והחוצה של משחקים ואפליקציות מבלי שתצטרך להפעיל את תהליך הניצול הארוך של הדפדפן כדי לגשת לתכונות הביתיות.

מתוך משגר ה- homebrew, מסך הבית, פתח את חנות האפליקציות homebrew.

חפש "Mocha CFW" ו- "WUP Installer G2X" בחנות האפליקציות, והתקן את שניהם.

WUP Installer GX2 משמש להתקנת ערוצים ואפליקציות על גבי מסך הבית של ה- Wii U שלך. מכיוון שאיננו יכולים לעשות זאת מבלי להשבית חתימת קוד, נצטרך לטעון תחילה ל- Mocha CFW.

חזור מחנות האפליקציות homebrew וטען את מוקה CFW. עליך להפעיל מחדש את ה- Wii U ולהראות את מסך הפתיחה של מוקה בזמן הטעינה מחדש.

לאחר הפעלת קושחה מותאמת אישית, הגיע הזמן להתקין את ערוץ homebrew לפיתרון קבוע יותר. הפעל את ניצול הדפדפן שוב, פתח את WUP Installer GX2, בחר "hbc" ולחץ על "התקן".

הוא ישאל אותך אם עליו להתקין למערכת NAND או USB, בחר "NAND". זה מתקין את ערוץ ה- homebrew /install/hbc/ מהתיקייה בכרטיס SD בזיכרון המערכת של ה- Wii U. אם זה נכשל עם "DSi Exception Hat התרחש", אתחל את המסוף שלך ונסה שוב.

אם זה עבד, אתה יכול לצאת מבית הבית ולחזור למסך הבית של ה- Wii U שלך. אתה אמור לראות סמל חדש של "Homebrew Launcher".

כעת תוכל לטעון את משגר ה- homebrew פנימה והחוצה מתי שתרצה, ולהתקין יישומי homebrew אחרים שאתה מעוניין להשתמש בהם. זכור כי ערוץ "Homebrew Launcher" פועל רק כאשר אתה מריץ את Mocha CFW, כך שאם תכבה את המסוף שלך, תצטרך להפעיל את הדפדפן לנצל שוב לטעון מחדש את Mocha.

אופציונלי: התקנת Haxchi

Haxchi מחליף את ניצול הדפדפן בערוץ קל להפעלה על מסך הבית שלך. שלב זה הוא אופציונלי לחלוטין, אך יחסוך לך את הבעיה להפעיל את ניצול הדפדפן בכל פעם שתכבה את המסוף. זה חשוב במיוחד אם אתה מריץ את קושחת המערכת העדכנית ביותר, מכיוון שניצול הדפדפן יכול לקחת כמה ניסיונות לפני העבודה.

זכור שהאקסי אכן דורש ממך לשלם עבור עותק לגיטימי של משחק DS של Virtual Virtual Console.

יהיה עליך לשים עוד כמה קבצים בכרטיס ה- SD שלך:

  • המהדורה האחרונה של Haxchi.
  • קובץ תצורה מותאם אישית זה.

הורד את Haxchi_v2.5u2.zip  הקובץ ופתח אותו. בפנים תמצאו שתי תיקיות - אחת המכילה נתוני Haxchi ב- /haxchi/, ואחת המכילה את מתקין Haxchi ב- /wiiu/apps/haxchi.

גרור את כל /haxchi/ התיקיה לכרטיס ה- SD שלך וגרור את haxchi התיקיה לתיקיית /wiiu/apps/ כרטיס ה- SD שלך /wiiu/apps/ . לחלופין, אתה יכול להוריד את מתקין Haxchi מחנות האפליקציות homebrew, אך עדיין תזדקק /haxchi/לתיקיה השנייה .

כברירת מחדל, Haxchi ינסה לטעון לקושחה מותאמת אישית, אך אנו יכולים לחסום התנהגות זו באמצעות config.txt קובץ אחר . החלף את קובץ התצורה /haxchi/ בתיקיה בקובץ שהורדת. אתה יכול להגדיר זאת לטעינת מוקה באופן אוטומטי, אך לעת עתה זה יהיה ידני.

לאחר מכן, תוכל לטעון שוב את משגר ה- homebrew ולפתוח את מתקין ה- Haxchi. המתקין הוא שורת פקודה שתבקש ממך לבחור משחק תואם. לחץ על כפתור A לבחירת המשחק.

אם אינך רואה כאן, תצטרך להוריד אחד מה- eShop, הזול ביותר הוא עידן המוח במחיר של 6.99 דולר.

תהיה הנחיה נוספת שתשאל אותך אם אתה בטוח שברצונך להתקין. לחץ על A כדי להתקין הכל.

לאחר סיום, אתה אמור לראות ערוץ חדש על מסך הבית שלך המחליף את משחק ה- DS שנקרא "Haxchi", שבו אתה יכול להשתמש כדי לטעון את משגר הביתיות במקום לנצל את הדפדפן. אם ברצונך לטעון את משגר ה- homebrew מערוץ "Homebrew Launcher", תצטרך להריץ את מוקה לאחר הפעלת Haxchi.

אם זה עדיין יותר מדי עבורך לבצע כל אתחול מחדש, תוכל לשדרג ל- Coldboot Haxchi, אך ניתן לבנות את הקונסולה שלך אם לא תעשה זאת נכון, ולכן לא נמליץ עליה.