כיצד להציג קבצים ותיקיות מוסתרים ב- Windows 7, 8 או 10

Windows מסתירה קבצים ותיקיות רבים כברירת מחדל, ומונעת ממשתמשים למחוק או לשנות קבצים שהם לא צריכים לגעת בהם. אבל אתה יכול לגרום ל- Windows להציג את הקבצים הנסתרים האלה על ידי שינוי הגדרה אחת.

קשורים: כיצד להסתיר קבצים ותיקיות בכל מערכת הפעלה

קל גם להסתיר כל קובץ. פשוט לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני, בחר "מאפיינים" והפעל או כבה את התכונה "מוסתרת". ברצועת הכלים של Windows 8 ו- 10, לחץ על כפתור "הסתר פריטים נבחרים" כדי להפוך קבצים ותיקיות במהירות להסתתרות או גלויות.

הצג קבצים מוסתרים ב- Windows 8 ו- 10

אפשרות זו נגישה בקלות בסייר הקבצים ב- Windows 8 ו- 10.

לחץ על הכרטיסייה "תצוגה" ברצועת הכלים של סייר הקבצים ולחץ על תיבת הסימון "פריטים מוסתרים" בקטע הצג / הסתר. סייר הקבצים יציג מיד קבצים מוסתרים ויזכור הגדרה זו עד שתשנה אותה.

הצג קבצים מוסתרים ב- Windows 7

אפשרות זו מוסתרת מעט יותר ב- Windows 7, שם היא קבורה בחלון אפשרויות התיקיה.

לחץ על הלחצן "ארגן" בסרגל הכלים של סייר Windows ובחר "אפשרויות תיקייה וחיפוש" כדי לפתוח אותו.

לחץ על הכרטיסייה "תצוגה" בחלק העליון של חלון אפשרויות התיקיה. בחר "הצג קבצים, תיקיות וכוננים מוסתרים" תחת קבצים ותיקיות מוסתרים. לחץ על "אישור" כדי לשמור את ההגדרה החדשה.

חלון אפשרויות זה נגיש גם ב- Windows 8 ו- 10 - פשוט לחץ על כפתור "Options" בסרגל הכלים View בסייר הקבצים. אבל מהר יותר להחליף או לכבות פריטים מוסתרים בקלות באמצעות הסרט.

ניתן לגשת לחלון זה דרך לוח הבקרה בכל גרסת Windows. עבור אל לוח הבקרה> מראה והתאמה אישית> אפשרויות תיקייה. ב- Windows 8 ו- 10, זה נקרא "אפשרויות סייר הקבצים" במקום.

הצג קבצי מערכת הפעלה מוגנים ב- Windows 7, 8 ו- 10

קשורים: צור תיקיה סופר מוסתרת ב- Windows ללא שום תוכנה נוספת

ל- Windows שני סוגים שונים של קבצים מוסתרים: פריטים מוסתרים רגילים וקבצי מערכת הפעלה מוגנים. כאשר אתה מציג קבצים ותיקיות מוסתרים, Windows ימשיך להסתיר קבצי מערכת הפעלה מוגנים. אלה קבצים מוסתרים עם התכונה "מערכת".

קבצים אלה "מוגנים" מסיבה כלשהי. הם קבצי מערכת חשובים ומחיקה או שינוי בהם עלולה לפגוע במערכת ההפעלה שלך, ואולי אפילו להפוך את Windows לבלתי ניתן לניתוח. אבל אם אתה יודע מה אתה עושה ואתה צריך להציג קבצי מערכת הפעלה מוגנים אלה, יש הגדרה שאתה יכול לשנות. אנחנו לא ממליצים לעשות זאת אלא אם כן אתה יודע שאתה צריך לגשת לאחד מהקבצים או התיקיות האלה מסיבה כלשהי.

ראשית, פתח את חלון אפשרויות התיקיה. ב- Windows 8 ו- 10, לחץ על כפתור "אפשרויות" בסרגל הכלים View. ב- Windows 7, לחץ על ארגן> אפשרויות תיקייה וחיפוש.

לחץ על הכרטיסייה "תצוגה". בטל את הסימון בתיבה "הסתר קבצי מערכת הפעלה מוגנים (מומלץ)".

Windows יזהיר אותך כי מחיקה או עריכה של קבצי מערכת הפעלה מוגנים עלולים לשבור את מערכת ההפעלה שלך. אם אתה יודע מה אתה עושה, לחץ על "כן" כדי להמשיך.

לחץ על "אישור" כדי לשמור את ההגדרות שלך. Windows יראה לך קבצי מערכת הפעלה מוגנים כמו גם קבצים מוסתרים רגילים.

חזור לחלון אפשרויות התיקיה והפעל מחדש את תיבת הסימון "הסתר קבצי מערכת הפעלה מוגנים (מומלץ)" אם תרצה להסתיר קבצים אלה פעם נוספת.