כיצד להחיל עיצוב טקסט בדיסקורד

אי-הסכמה מאפשר צ'אט מבוסס טקסט ושמע בין גיימרים לאנשים דומים אחרים. אם אתה רוצה להשפיע יותר על Discord, אתה יכול להשתמש בעיצוב כדי לג'אז את ההודעות מבוססות הטקסט שלך. כך.

כמו פלטפורמות צ'ט מקוונות אחרות, Discord משתמש בכמה אלמנטים תחביריים של Markdown לעיצוב טקסט. אם אתה מכיר את Markdown, תהליך זה אמור להיות קל.

קשורים: מה זה Markdown וכיצד אתה משתמש בו?

עיצוב טקסטים של דיסקורד בסיסי

באמצעות תחביר Markdown, ניתן להחיל בקלות עיצוב מודגש, נטוי, קו תחתון או חוצה על הודעות Discord. באפשרותך גם לשלב אפשרויות עיצוב אלה, ומאפשרות לך לשלוח הודעות המשתמשות בעיצוב פרט למלואו, אם תרצה בכך.

אפשרויות העיצוב האלה חלות על הודעות שאתה שולח באפליקציות Discord באינטרנט, Windows 10 ו- Mac, כמו גם דרך האפליקציות הניידות למכשירי iPhone, iPad ו- Android.

איך נטוי בדיסקורד

אם ברצונך להוסיף נטוי ב Discord, הכנס כוכבית אחת (*) בתחילת ובסוף ההודעה שלך. העיצוב לא יופיע עד שתשלח את ההודעה.

לדוגמא, "* הודעה זו נטויה *" תוצג כ"הודעה זו נטויה " בעת שליחתה.

כיצד להפוך טקסט מודגש באי הסכמה

כדי להחיל עיצוב טקסט מודגש על הודעות Discord, הוסף שתי כוכביות (**) לתחילת וסיום ההודעה לפני שליחתה.

לדוגמה, "** הודעה זו מודגשת **" תביא להודעה שתוצג כ"הודעה זו מודגשת ".

כיצד להדגיש טקסט בדיסקורד

אתה יכול להדגיש טקסט בדיסקורד כדרך להוסיף בולטות מעודנת להודעות, כחלופה לכתב מודגש או נטוי.

אם ברצונך לעשות זאת, יהיה עליך להוסיף שני קו תחתון (__) בתחילת ובסוף הודעת ה- Discord שלך. הודעה שקבעה "__ טקסט זה מודגש בקו תחתון__" תופיע כ"טקסט זה תחתון ".

כיצד לחצות טקסט בדיסקורד

ניתן להשתמש בטקסט חוצה כדי לחצות טקסט. אתה יכול לעשות זאת כדי להדגיש חלק מההודעה שמחקת מבלי למחוק את ההודעה בפועל. כדי להוסיף טקסט חוצה בדיסקורד, השתמש בשני טילדות (~~) בשני קצוות ההודעה שלך.

לדוגמה, "~ ~ הודעה זו הוחלה על עיצוב חוצה ~ ~" תופיע כ"הודעה זו הוחלה על עיצוב חוצה ".

שילוב של אפשרויות עיצוב טקסט

ניתן לשלב עיצוב טקסט מודגש, נטוי וקו תחתון בהודעת Discord אחת. אינך יכול לשלב את אלה עם עיצוב חוצה.

כדי ליצור הודעות טקסט מודגשות ונטויות, תוכל להשתמש בשלושה כוכביות במקום באחת או שתיים. לדוגמא, "*** טקסט זה מודגש ונטוי נטוי ***" יופיע כ"טקסט זה הוחל באותיות אותיות ונטויות "בדיסקורד.

כדי לשלוח הודעה שבה מוחל עיצוב מודגש, נטוי ונטוי קו טקסט, יהיה עליך להשתמש בעיצוב Discord עבור כל שלוש האפשרויות בהודעה שלך.

שליחת הודעה כמו "*** __ הודעה זו כוללת את כל העיצוב __ ***" תביא להודעה שהופיעה כ"הודעה זו כוללת את כל העיצוב "בדיסקורד.

הוספת חסימות קוד להודעות מחלוקת

חסימות קוד יכולות להיות דרך טובה לשלוח הודעות ללא עיצוב. כפי שהשם מרמז, תכונה זו שימושית במיוחד אם אתה משתף פעולה בפרויקט ועליך לשתף קטעי קוד למשתמשים אחרים בערוץ ה- Discord שלך.

הם שימושיים גם אם ברצונך לשלוח הודעות המכילות אלמנטים כמו כוכביות או קו תחתון ש- Discord היה מזהה אחרת כעיצוב של Markdown.

כדי לשלוח הודעה באמצעות חסימת קוד Discord, הוסף תיקים אחוריים (המכונים גם מבטאים חמורים) בתחילת וסיום ההודעות שלך.

אתה יכול לעשות זאת בשורה אחת, או במספר שורות כדי ליצור חסימות קוד מרובות שורות. עבור חסימת קוד בשורה אחת, התחל את ההודעה שלך בתג ביקור יחיד (`). עבור חסימות קוד מרובות שורות, השתמש בשלושה תיקים אחוריים ("").

שימוש בחוסמי ציטוטים באי-הסכמה באינטרנט ובשולחן העבודה

ניתן להשתמש בבלוקי הצעת מחיר של דיסקורד כדי לצטט מחוץ לטקסט או להודעות קודמות בערוץ שלך. חסימות אלה מופיעות מעל ההודעה שלך כדי לספק הקשר נוסף לשלך.

כמו גושי קוד, אתה יכול ליצור גושי ציטוטים בודדים או מרובי שורות באמצעות אחד או שלושה סמלים גדולים יותר (>). שתי האפשרויות מאפשרות לך ליצור גוש הצעות מחיר - יהיה עליך ללחוץ על Shift + Enter כדי לעבור למספר שורות, וכן כדי לצאת מגוש הצעת מחיר במהלך העריכה.

כדי להוסיף הצעת מחיר, הקלד אחד או שלושה מסמלים גדולים מ- ואז לחץ על מקש הרווח. הציטוטים שבהם אתה משתמש צריכים להפוך לגוש אפור יחיד - זה מציין ששורה זו היא הצעת מחיר.

עבור חסימות הצעות מחיר בודדות, הקלד את הצעת המחיר בשורה אחת ואז לחץ על Shift + Enter מספר פעמים במקלדת שלך כדי לצאת מגוש הצעת המחיר. סמל הצעת המחיר ייעלם בשורה שלך כדי לסמן את סוף גוש הצעת המחיר.

לאחר מכן תוכל להקליד הודעה רגילה מתחת להצעת המחיר שלך.

אותו תהליך חל על גושי הצעות מחיר על פני מספר שורות. כאשר בלוק הצעת המחיר פעיל, לחץ על Shift + Enter כדי לעבור לשורה שנייה והלאה.

ברגע שאתה מוכן לצאת מגוש הצעת המחיר, לחץ על Ctrl + Shift מספר פעמים עד שסמל גוש הצעת המחיר נעלם.

לאחר מכן תוכל להקליד את ההודעה הרגילה שלך מתחת לגוש הצעת המחיר.