כיצד להשתמש בתגיות ספוילר בדיסקורד

אי-הסכמה מצוין להתעדכן עם חברים בשרתים קהילתיים דומים, אך זה לא אומר שכל הודעה שאתה שולח מתאימה לכולם. למרבה המזל, אתה יכול להשתמש בתגי ספוילר כדי להסתיר בהתחלה הודעות מסוימות.

תגי ספוילר מחילים עיצוב על הודעות ה- Discord שלך בדפדפן שלך, באפליקציית Discord עבור Windows או Mac, או על אפליקציית ה- Discord לנייד עבור Android, iPhone או iPad.

קשורים: כיצד להחיל עיצוב טקסט בדיסקורד

הוספת תגי ספוילר להבדל הודעות טקסט

ישנן מספר דרכים בהן ניתן להוסיף תגי ספוילר להודעות טקסט שאתה שולח בשרת Discord. תוכל לבצע את השלבים הבאים בכל פלטפורמה, כולל אפליקציות הסלולר לאנדרואיד, אייפון או אייפד.

כדי להוסיף תג ספוילר להודעת טקסט, הקלד "/ ספוילר" בתחילת ההודעה. שליחת "/ ספוילר זו הודעת ספוילר" בשרת Discord תסתיר את ההודעה עד שהנמענים יחליטו להציג אותה.

לחלופין, אתה יכול להקליד שני פסים אנכיים בתחילת ובסוף ההודעה שלך. לדוגמא, "|| זוהי הודעת ספוילר ||" יוצג גם כספוילר.

לצפייה בהודעת ספוילר בצ'אט Discord, לחץ או הקש עליה. ההודעה תופיע מודגשת עם רקע אפור מאחוריה.

הוספת תגי ספוילר לתמונות או קבצים מצורפים

אתה יכול גם להוסיף תגי ספוילר לתמונות או קבצים מצורפים אחרים שאתה שולח בשרת Discord. השיטות לעיל לא יעבדו עבור סוג זה של תוכן, אך תוכל לסמן קבצים ותמונות כספוילרים לפני שתעלה אותם.

למרבה הצער, אתה יכול להוסיף רק תגי ספוילר לתמונות או קבצים מצורפים שאתה שולח דרך אתר Discord או באפליקציה עבור Windows או Mac - הם אינם נתמכים באפליקציות הניידות.

לשם כך באפליקציית שולחן העבודה Discord או באתר האינטרנט, גרור ושחרר את הקובץ שלך בצ'אט השרת, או לחץ על סימן הפלוס (+) לצד סרגל הצ'אט.

תצוגה מקדימה של הקובץ המצורף שלך תופיע לפני שהוא נשלח בצ'אט.

בחר בתיבת הסימון "סמן כספוילר" כדי להסתיר את התמונה או הקובץ לאחר שנשלח, ואז לחץ על "העלה".

לאחר שליחתו, התמונה או הקובץ יופיעו ב- Discord מאחורי תגי ספוילר. אתה יכול להקיש על "ספוילר" כדי להתעלם מתצוגת הספוילר ולבדוק את הקובץ.

זה מסיר את תג הספוילר ומציג את התמונה או הקובץ כרגיל.