מהו מיקרוסופט 365?

"Microsoft 365" הוא השם החדש עבור שירות המנויים של Office 365 של מיקרוסופט. הוא כולל את כל מה ש- Office 365 כולל - ועוד. הירשם לגישה ליישומי Microsoft Office כמו Word, נפח אחסון בנפח 1TB ב- OneDrive, דקות להתקשרות לטלפונים מסקייפ ועוד.

Office 365 ממותג מחדש (עם תכונות נוספות)

אם אתה מכיר את Office 365, אתה כבר יודע מה זה Microsoft 365. זו תוכנית מנוי שעולה 100 דולר לשנה של עד שישה אנשים או 70 דולר לשנה לאדם אחד. מיקרוסופט לא העלתה את המחיר.

תמורת תשלום זה, תקבל גישה ליישומי Microsoft Office כמו Word, Excel ו- PowerPoint במחשבי Windows, מחשבי מקינטוש, אייפד וכל פלטפורמה אחרת שתומכת בה. אתה מקבל גם 1TB שטח אחסון ב- OneDrive לאדם ו -60 דקות סקייפ להתקשרות למספרי טלפון קוויים וניידים מסקייפ.

אם אתה כבר משלם עבור Office 365, יש לך כעת את Microsoft 365 החל מה- 21 באפריל 2020. "Microsoft 365 Family" הוא השם החדש של "Office 365 Home", ו- "Microsoft 365 Personal" הוא השם החדש של "Office 365 אישי."

Office 365 היה עסק נהדר אם אתה מחפש את Microsoft Office, וכך גם Microsoft 365. מיקרוסופט עדיין מציעה גרסת ניסיון בחינם של Microsoft 365, שזו דרך אחת להשיג את Office בחינם. יישומי האינטרנט של Office Online של מיקרוסופט עדיין זמינים לשימוש בדפדפן ללא מנוי.

אילו תכונות חדשות כוללת Microsoft 365?

מיקרוסופט חשפה מגוון תכונות כשחשפה את מיקרוסופט 365 חזרה ב -30 במרץ 2020. רבים מאלה נראים כמו תכונות שהיו מגיעות ל- Office 365 בכל מקרה, אך מיקרוסופט מדגישה שהיא רוצה "לעזור לך ולמשפחתך ברחבי העבודה, בית ספר,  וחיים. "המשמעות היא כלים חדשים לשיפור הכתיבה באינטרנט, ניהול הכספים שלך וקשר עם בני משפחה וחברים.

להלן כמה מהתכונות החדשות המעניינות ביותר:

  • בדוק את הכתיבה שלך בעורך Microsoft : עורך Microsoft יעזור לך לתקן את הדקדוק והסגנון של הכתיבה שלך. זו התשובה של מיקרוסופט ל- Grammarly - כלי כתיבה רב עוצמה שעובד בכל מקום באינטרנט. זהו "שירות המופעל על ידי AI" שעובד ביותר מ -20 שפות. זה עובד ב- Word ו- Outlook.com, אבל אתה יכול להתקין את התוסף של עורך Microsoft עבור Google Chrome או Microsoft Edge כדי לנצל אותו בכל אתר. זה אפילו עוזר בהוספת ציטוטים למסמכים ב- Microsoft Word.
  • הורד עסקאות מבנקים באקסל : מיקרוסופט הכריזה על "כסף באקסל", שיאפשר לך להתחבר לחשבונות בנק וכרטיסי אשראי ישירות מ- Excel. אתה יכול להוריד פרטי עסקה ולייבא אותם לתקציב או לגיליון אלקטרוני פיננסי אחר ממש כאילו אתה משתמש בכלי כמו מנטה. היא משתמשת ב- Plaid, רשת פופולרית שכלי מימון אישיים רבים משתמשים בה כעת לחיבור לחשבונות.
  • שוחח עם המשפחה והחברים עם צוותי מיקרוסופט: צוותי מיקרוסופט היא התשובה של מיקרוסופט ל Slack. שניהם נועדו בעיקר למקומות עבודה. כעת, מיקרוסופט מוסיפה תכונות חדשות ל- Teams לחיים האישיים שלך. אתה יכול ליצור קבוצות צוותים עבור החברים והמשפחות שלך כדי לתכנן טיולים, לארגן מפגשים, או פשוט להישאר מחובר לאנשים שחשוב לך. לקבוצות יש תכונות מובנות כמו צ'אטים קבוצתיים, שיחות וידאו, רשימות מטלות משותפות, ולוחות שנה כדי לגרום לכל זה לקרות.
  • הגן על המשפחה שלך עם בטיחות המשפחה של מיקרוסופט : "בטיחות המשפחה של מיקרוסופט" היא אפליקציה חדשה עבור iPhone ו- Android. זה יעזור לך לנהל את זמן המסך של המשפחה שלך ב- Windows 10, Android ו- Xbox. זה כולל גם התראות על שיתוף מיקום, כך שתוכל לראות היכן בני המשפחה שלך נמצאים על המפה ולקבל התראות כאשר הם מגיעים לעבודה או מבית הספר ועוזבים אותם.

בסך הכל, מיקרוסופט 365 זהה במידה רבה ורבות מהתכונות הללו מרגישות כאילו יתכן שנוספו ל- Office 365, בכל מקרה. עם זאת, זה מראה שמיקרוסופט מתמקדת ב"מיקרוסופט 365 "כשירות מנויים גדול יותר שלא עוסק רק בשימוש ביישומי משרד כדי לבצע עבודה. זה עוסק במתן כלים למנויים בחייהם האישיים.

צפה שיותר מתכונות הפרודוקטיביות האישיות הללו יגיעו למיקרוסופט 365 בעתיד. עוד בשנת 2019, מרי ג'ו פולי של ZDNet דיווחה כי מיקרוסופט עשויה לכלול מנהל סיסמאות במיקרוסופט 365. עם זאת, בהשקה, מיקרוסופט לא הודיעה על דבר - עדיין.

קשורים: דקדוק לעומת עורך מיקרוסופט: באיזה אתה צריך להשתמש?