כיצד להמיר קבצי PDF ותמונות למסמכי Google Docs

אתה בטח יודע שאתה יכול ליצור ולערוך מסמכים באמצעות Google Docs, אבל אתה יכול לערוך יותר מסתם קבצי .doc. כונן Google יכול גם להמיר כל PDF, JPG, PNG או GIF למסמך עם טקסט הניתן לעריכה מלאה. כך.

הנחיות בסיסיות לעקוב אחר התוצאות הטובות ביותר

תהליך המרת קבצי PDF ותמונות לטקסט הוא ממש קל, אך תוצאות טובות תלויות בחומר מקור טוב, לכן הנה כמה הנחיות בסיסיות שיש לעקוב אחריהן:

  • הטקסט במסמך PDF או בתמונה שלך צריך להיות בגובה של לפחות 10 פיקסלים.
  • על המסמכים להיות מכוונים מצד ימין למעלה. אם הם פונים שמאלה או ימינה, הקפד לסובב אותם תחילה.
  • זה עובד בצורה הטובה ביותר אם הקובץ שלך מכיל גופנים נפוצים כגון Arial או Times New Roman.
  • התמונות צריכות להיות חדות ומוארות באופן שווה עם ניגודיות חזקה. אם הם כהים או מטושטשים מדי, לא תקבל תוצאות טובות במיוחד.
  • הגודל המרבי לכל תמונה או PDF הוא 2 מגהבייט.

ככל שהתמונה או ה- PDF מסובכים יותר, כך ייתכן שיהיה ל- Google Drive יותר בעיות בהמרה כראוי. סביר להניח שלא יהיו לה בעיות בסגנונות גופן כמו מודגש ונטוי, אך ייתכן שלא יישמרו דברים אחרים כמו רשימות, טבלאות והערות שוליים.

כיצד להשתמש ב- Google Drive כדי להמיר תמונות לטקסט

בדוגמה שלנו נמיר קובץ PDF לטקסט הניתן לעריכה. ראשית, פתח דפדפן אינטרנט והיכנס לחשבון Google Drive שלך ​​(למרבה הצער, זה עובד רק בשולחן העבודה, ולא בנייד). לאחר מכן, גרור את קובץ ה- PDF שברצונך להמיר לחשבון Google Drive שלך ​​בחלון הדפדפן.

תיבת דו-שיח מציגה את התקדמות ההעלאה ומתי ההעלאה הושלמה. לחץ על "X" בתיבת הדו-שיח כדי לסגור אותו.

לחץ לחיצה ימנית על קובץ ה- PDF ברשימת הקבצים ובחר פתח באמצעות> Google Docs.

קובץ ה- PDF מומר ל- Google Doc המכיל טקסט הניתן לעריכה.

שימו לב שבגירסת Google Docs של הקובץ עדיין יש את הסיומת .pdf, כך שלקבצים יש שם זהה ברשימה. עם זאת, לקובץ Google Docs יש סמל שונה מזה של קובץ ה- PDF.

לאחר מכן תוכל להמיר את Google Doc לקובץ Microsoft Word שתוכל להוריד או להמשיך לעבוד איתו באופן מקוון בחשבון Google Drive שלך.

קשורים: כיצד להמיר מסמך Google Docs לפורמט של Microsoft Office

ניתן להמיר קובץ תמונה המכיל טקסט באותה דרך. בסוף תקבל קובץ Google Docs המכיל את התמונה בהתחלה, ואחריו הטקסט שחולץ מהתמונה בצורה הניתנת לעריכה. אולם התוצאות של המרות מקבצי תמונות אינן טובות כמו מקבצי PDF.

בין אם אתה ממיר קובץ PDF או קובץ תמונה, הפריסה לא נשמרת היטב. שימו לב שכותרת סעיף 1 מהקובץ המקורי שלנו הופכת לחלק מהפסקה הראשונה גם בקובץ PDF וגם בדוגמאות לקובץ תמונה. איכות מסמך המקור שלך עוברת דרך ארוכה - ככל שהתמונה נמוכה יותר או מורכבת יותר, ככל הנראה תצטרך לערוך דברים כדי שייראו טוב. אבל זה הרבה יותר קל מאשר לתמלל אותם מאפס.