מה חדש בעדכון סתיו 2020 של Outlook 365 עבור Mac

Microsoft Outlook 365 קיבל עדכון נחמד עבור Mac בסתיו 2020. לצד מראה משופר הגיעו תכונות חדשות ומשופרות. עם הכל, החל מסרגל כלים הניתן להתאמה אישית וחיפוש טוב יותר וכלה ביכולת נודניק דוא"ל, בואו נסתכל על כל מה שחדש ב- Outlook 365 עבור Mac.

נסה את Outlook החדש

אם כבר התקנת את עדכון סתיו 2020 של Microsoft Outlook (16.42 (20101102) ואילך), תוכל לעבור למראה החדש בקלות. בפינה השמאלית העליונה של החלון, לצד התיבה "חיפוש", הפעל את המצב עבור "Outlook חדש".

אשר שברצונך לעבור למראה החדש על ידי לחיצה על "מעבר ל- Outlook חדש".

לאחר שתעבור, אתה עדיין יכול לחזור לגרסה הקודמת. פשוט השבת את המתג "Outlook חדש" ואשר שברצונך לחזור.

אם אינך רואה את המתג, באפשרותך לעדכן את Outlook ב- Mac על ידי לחיצה על עזרה> חפש עדכונים משורת התפריטים. בחר בלחצן "בדוק אם קיימים עדכונים".

התאם אישית את סרגל הכלים שלך

כלול רק את הכפתורים שאתה צריך ורוצה בסרגל הכלים של Microsoft Outlook. לחץ על "ראה פריטים נוספים" (שלוש נקודות) בסרגל הכלים ובחר "התאמה אישית של סרגל הכלים".

גרור לחצנים מלמטה למעלה כדי להוסיף אותם, או בצע את ההפוך כדי להסיר אותם מסרגל הכלים. לחץ על "בוצע" בסיום.

תיהנו מחיפוש משופר

אם אתה מוצא את עצמך מחפש הודעות דוא"ל מאנשים מסוימים או מתקבל בימים ספציפיים לעתים קרובות, אתה תאהב את החיפוש המשופר ב- Outlook. כעת מופעל באמצעות חיפוש של מיקרוסופט, תקבל תוצאות חיפוש והצעות טובות יותר.

לחץ בתיבה "חיפוש" כדי למצוא את מה שאתה צריך. תבחין שאתה עדיין יכול להשתמש במסננים ולבחור תיבת דואר או תיקיה.

הצג את קבוצות Office 365 שלך

כאשר אתה משתמש בדואר או ביומן ב- Microsoft Outlook, תוכל לראות את כל קבוצות Office 365 שלך בסרגל הצד. פשוט לחץ על "קבוצות" כדי להרחיב את הרשימה ובחר את הרשימה שאתה צריך. לחץ פעם נוספת כדי לכווץ קבוצות שוב.

השב או העבר הודעות דוא"ל באותו חלון

אם אתה משתמש באפשרויות השב, השב לכולם או העבר להודעת דוא"ל, תוכל להוסיף להודעה שלך באותו חלון ולא חדש. זה שומר על הכל נחמד ומסודר ללא צורך בחלון Compose חדש.

התעלם משיחות

רוצה להיפטר ממייל או שניים הכוללים הודעות חדשות שמגיעות מאותו אדם? אתה יכול להתעלם משיחות בלחיצה אחת. בסרגל הכלים, בתפריט ההודעה או בתפריט קיצור הדרך להודעה, בחר באפשרות "התעלם משיחה". הודעות דוא"ל שכבר קראתם או שנכנסו מאוחר יותר יימחקו אוטומטית.

טיפ: אם אינך רואה את הלחצן "התעלם משיחה", השתמש בצעדים בהתאמה אישית של סרגל הכלים שלך לעיל כדי להוסיף אותו.

נודניק דוא"ל

האם זה אחד הימים שאתה מקבל יותר מדי התראות ב- Outlook? נודניק אותם!

בחר דוא"ל ואז בחלק העליון של החלון לחץ על "נודניק" בסרגל הכלים. בחר מסגרת זמן ואז תקבל דוא"ל זה לתיבת הדואר הנכנס שלך בזמן שצוין כהודעה שלא נקראה.

אם אינך רואה את כפתור "נודניק", השתמש בצעדים בהתאמה אישית של סרגל הכלים שלך לעיל כדי להוסיף אותו.

תצוגות חדשות לאירועים

יש לך שתי תצוגות חדשות ללוח הזמנים שלך בדואר וביומן עם יישום Outlook עבור Mac המעודכן.

בדואר תוכלו לראות את "היום שלי", שמפרט את סדר היום שלכם ליום הנוכחי. פשוט לחץ על כפתור "חלונית המשימות" או על תצוגה> חלונית המשימות משורת התפריטים.

ביומן אתה יכול להשתמש בתצוגת לוח שנה מרוכזת בת שלושה ימים. לחץ על התיבה הנפתחת בחלק העליון ובחר "שלושה ימים".

שונות עדכוני לוח השנה של Outlook

יחד עם עדכונים גדולים לדואר ולזוג שהוזכר כאן עבור לוח השנה, תוכלו למצוא כמה שיפורים אחרים ביומן Outlook.

  • תובנות פגישה: Outlook מציע דוא"ל וקבצים שעשויים להזדקק לאירועים קרובים בלוח הזמנים שלך.
  • תזמון אירועים משופר: שיפורים עוזרים לך ליצור אירועים ביומן בצורה יעילה יותר. השתמש בחסימות זמן, הוסף פרטים והצג זמינות של משתתפים בחלון יחיד.
  • מענה לאירוע משופר: הישאר באותה נקודה כשנענה להזמנה לאירוע. בין אם אתה מקבל, דוחה או מציע זמן חדש, אינך צריך לעזוב את ההזמנה.
  • סטטוס עבודה במקום אחר: במקום תפוס או בחינם, אתה יכול לסמן את עצמך כעבודה אחרת.

לצד מראה משופר בהרבה, Outlook 365 עבור Mac מציע כמה תכונות נהדרות. אם תנסה את זה ויש לך רעיון, לחץ על עזרה> הצע תכונה משורת התפריטים כדי לשתף את הצעתך עם מיקרוסופט.