כיצד להירשם לסטרימר של עווית באמצעות אמזון פריים

חברות של אמזון פריים מציעה מספר יתרונות, כאשר אחד מהם הוא חברות חינם ב- Twitch Prime. כך תוכל לקשר את חשבונותיך ולקבל את כל היתרונות של Twitch Prime בחינם.

מה זה עווית ראש?

Twitch Prime היא חוויית פרימיום בשירות הזרמת משחקי הווידיאו הכלול בחברות אמזון פריים. Twitch Prime כולל משחקי בונוס, תכנים בלעדיים במשחק ועוד.

עבור אנשים רבים, היתרון החשוב ביותר של חברות בפריים הוא המנוי החינמי לערוץ Twitch שמגיע איתו. הטבה זו תומכת ישירות בסטרימר החביב עליכם. בנוסף, אתה יכול להירשם שוב (בחינם) כל חודש, כל עוד יש לך חברות פעילה של אמזון פריים המקושרות לחשבון Twitch שלך.

בקר בדף השאלות הנפוצות של Twitch Prime המדריך לקבלת רשימת ההטבות המלאה.

קשר את חשבונות ה- Twitch שלך ו- Amazon Prime

כדי לקבל גישה לחברות Twitch Prime בחינם, עליך לקשר את חשבון אמזון פריים שלך וחשבונות Twitch.tv. לשם כך, עבור אל Amazon Twitch Prime.

לחץ על "היכנס" בפינה השמאלית העליונה והקלד את פרטי חשבון Amazon Prime שלך.

לאחר הכניסה לחשבון אמזון שלך לחץ על "קישור חשבון עווית". לאחר מכן תתבקש להיכנס לחשבון Twitch שלך. ודא שהחשבונות מקושרים ואז נווט אל Twitch כדי להתחיל עם מנוי ה- Prime שלך.

כיצד להירשם לסטרימר של עוויתות

כשאתה בוחר להירשם לסטרימר של Twitch באמצעות חברותך ב- Prime, אתה נותן 4.99 $ לאותו אדם.

כדי להירשם לסטרימר, נווט לפרופיל שלו ואז לחץ על "הירשם" בראש העמוד.

אם זו הפעם הראשונה שאתה מנוי לסטרימר מחשבון Twitch Prime שלך, תישאל אם ברצונך להשתמש במינוי החודשי שלך בחינם עבור הסטרימר הזה. לחץ על "כן" כדי להירשם לאותו סטרימר למשך חודש ללא תשלום נוסף.

אולם לאחר שנרשמת לסטרימר באמצעות חברותך ב- Prime, עליך להמתין חודש לפני שתוכל להשתמש שוב במנוי החינמי שלך. אם ברצונך להקים מנוי חוזר, לחץ שוב על "הירשם" ולאחר מכן בחר באפשרות "המשך משנה".

אם תבחר להמיר את מנוי ה- Prime שלך ​​למנוי חוזר, תחויב בתשלום החודשי בסך 4.99 $. עליך להירשם ידנית לסטרימר כל 30 יום כדי להשתמש שוב במינוי Twitch Prime שלך.

כיצד להציג את המינויים הנוכחיים שלך

תוכל להציג את המנויים שלך בכל עת ב- Twitch. לשם כך, לחץ על תמונת הפרופיל שלך בפינה השמאלית העליונה ואז לחץ על "מנויים".

העמוד "מינויים" מציג את כל המנויים הנוכחיים (ותוקפם), יחד עם הטבות המנוי, תאריכי התפוגה, והאם כל אחד מהם משולם או ראשוני.

כיצד להירשם מחדש לסטרימר באמצעות Twitch Prime

לאחר שנרשמת לסטרימר דרך חשבון ה- Prime המקושר שלך, עליך להמתין חודש לפני שתוכל להירשם מחדש.

כדי לבדוק את המנויים שלך, לחץ על הדמות שלך בפינה השמאלית העליונה ב- Twitch, ואז לחץ על "מינויים". תופיע רשימה של המנויים הנוכחיים, המחוננים והתוקפים שלך.

כל המנויים הנוכחיים שלך יהיו בכרטיסייה "המנויים שלך". בתמונה למטה אתה רואה שחברות פריים שימשה כמנוי לסטרימר.

אתה יכול לשלם כדי להירשם עכשיו או להשתמש במינוי שלך ב- Twitch Prime כדי לשלם עבור מנוי אחר לסטרימר לאחר שתוקפו יפוג.

הרשמה כמנוי היא דרך נהדרת לתמוך כלכלית בסטרימטי Twitch האהובים עליכם. ואם אתה מנוי באמצעות חברותך ב- Twitch Prime, תוכל לעשות זאת מבלי לבזבז שקל!