כיצד להתקין את MacOS High Sierra ב- VirtualBox ב- Windows 10

בין אם ברצונכם לבדוק מדי פעם אתר בספארי או לנסות מעט תוכנות בסביבת ה- Mac, יש גישה לגירסה האחרונה של MacOS במכונה וירטואלית. למרבה הצער, אתה לא באמת אמור לעשות את זה - אז הפעלת MacOS הפועלת ב- VirtualBox היא, בלשון המעטה, מסובכת.

עדכון: ההוראות כאן חלות על גרסאות ישנות יותר של MacOS. אם ברצונך להתקין גרסה חדשה יותר של macOS ב- VirtualBox, עיין בסקריפט זה ב- GitHub. זה מבטיח להעביר אותך לתהליך ההתקנה וההגדרה של מכונה וירטואלית של MacOS. עדיין לא בדקנו את זה בעצמנו, אבל שמענו דברים טובים.

זה לא בלתי אפשרי, עם זאת. חלק מהאנשים בפורומים של InsanelyMac הבינו תהליך שעובד. הדבר היחיד  שלא עובד הוא צליל, שמשום מה הוא מעוות מאוד או לא קיים. אך מלבד זאת, זוהי MacOS High Sierra, הפועלת בצורה חלקה ב- VirtualBox.

כדי להקל על האנשים, שילבנו שיטות מכמה שרשורי פורום שונים ללימוד יחיד, צעד אחר צעד, עם צילומי מסך. בואו נצלול פנימה.

קשורים: חנון מתחיל: כיצד ליצור ולהשתמש במכונות וירטואליות

הערה: על מנת לגרום לכך לעבוד, תזדקק לגישה ל- Mac אמיתי על מנת להוריד את היי סיירה. אתה יכול, אנו מניחים, להשיג High Sierra ISO באמצעים אחרים, אך איננו ממליצים עליו. השאל את ה- Mac של חבר למשך שעה אם אין לך אחד, ואתה צריך להיות בסדר - כל מה שמעבר לשלב הראשון במדריך זה יכול להיעשות במחשב Windows שלך.

אם אתה משתמש ב- Mac וברצונך להשתמש במכונה וירטואלית של MacOS לשימוש באותו Mac, אנו ממליצים לבדוק במקום זאת Parallels Desktop Lite מכיוון שהיא יכולה ליצור מכונות וירטואליות של MacOS בחינם והרבה יותר קל לעבוד איתן.

מוכנים להתחיל? בוא נקפוץ פנימה!

שלב ראשון: צור קובץ ISO של Mac High Sierra

כדי להתחיל, נצטרך ליצור קובץ ISO של המתקין של macOS High Sierra, כדי שנוכל לטעון אותו ב- VirtualBox במחשב Windows שלנו. תפוס את ה- Mac השאול שלך, עבור לחנות היישומים של Mac, חפש את סיירה ולחץ על "הורד".

לאחר סיום התהליך, המתקין יופעל - זה בסדר, פשוט סגור אותו עם Command + Q. אנחנו לא רוצים לשדרג את ה- Mac של החבר שלך; אנחנו רק צריכים את הקבצים שהורדו.

כדי להמיר קבצים אלה ל- ISO, נצטרך להשתמש במסוף, אותו תוכלו למצוא ביישומים> כלי עזר.

ראשית, הפעל את הפקודה הבאה ליצירת תמונת דיסק ריקה:

hdiutil create -o /tmp/HighSierra.cdr-size 7316m -layout SPUD -fs HFS + J  

לאחר מכן, הרכיב את התמונה הריקה שלך:

hdiutil צרף /tmp/HighSierra.cdr.dmg -noverify -nobrowse -mountpoint / Volumes / install_build

כעת אתה משחזר את BaseSystem.dmg מהמתקין אל התמונה שהותקנה לאחרונה:

שחזור asr-מקור / יישומים / התקן \ macOS \ High \ Sierra.app/Contents/SharedSupport/BaseSystem.dmg-target / Volumes / install_build -noprompt -noverify -erase

שים לב, לאחר ביצוע פעולה זו, שמה של נקודת ההגעה ליעד שלנו השתנה ל"מערכת מערכת / מערכת בסיס X OS ". כמעט סיימת! בטל את התמונה:

hdiutil ניתוק / Volumes / OS \ X \ Base \ System

ולבסוף, המירו את התמונה שיצרתם לקובץ ISO:

hdiutil להמיר /tmp/HighSierra.cdr.dmg -פורמט UDTO -o /tmp/HighSierra.iso

העבר את ה- ISO לשולחן העבודה:

mv /tmp/HighSierra.iso.cdr ~ / Desktop / HighSierra.iso

ויש לך קובץ High Sierra ISO אתחול!

העתק אותו למחשב Windows שלך באמצעות כונן הבזק גדול, כונן קשיח חיצוני או דרך הרשת המקומית שלך.

שלב שני: צור את המכונה הווירטואלית שלך ב- VirtualBox

לאחר מכן, עבור אל מחשב Windows שלך והתקן את VirtualBox אם עדיין לא עשית זאת, וודא שיש לך את הגרסה האחרונה (ברצינות, ייתכן שגירסאות ישנות יותר לא יפעלו).

פתח אותו ולחץ על כפתור "חדש". תן שם למחשב הווירטואלי שלך "High Sierra" ובחר "Mac OS X" עבור מערכת ההפעלה ו- "Mac OS X (64 סיביות)" עבור הגרסה (נכון לכתיבת שורות אלה, "macOS High Sierra" אינו מוצע, אך זה בסדר.)

המשך בתהליך. לזיכרון, אנו ממליצים להשתמש לפחות 4096MB, אם כי אתה יכול לבחור יותר אם יש לך מספיק זיכרון RAM פנוי במחשב Windows שלך.

לאחר מכן תישאל לגבי הכונן הקשיח שלך. בחר "צור דיסק קשיח וירטואלי עכשיו" ולחץ על צור.

בחר VDI לסוג הדיסק הקשיח ולחץ על הבא. תישאל אם אתה רוצה כונן בגודל דינמי או קבוע. אנו ממליצים על גודל קבוע, מכיוון שהוא קצת מהיר יותר, אם כי זה ייקח קצת יותר מקום בכונן הקשיח במחשב Windows שלך.

הקש "הבא. תישאל כמה גדול אתה רוצה; אנו ממליצים על לפחות 25 ג'יגה בייט, שהוא מספיק גדול למערכת ההפעלה ולכמה יישומים. בהתאם למצב האחסון שלך, אתה יכול להציע יותר, אבל אנחנו לא חושבים שאתה באמת יכול להשתמש בהרבה פחות מזה.

לחץ על ההנחיות, ויצרת ערך עבור המחשב הווירטואלי שלך! עכשיו הגיע הזמן לבצע תצורה קטנה.

שלב שלישי: הגדר את המחשב הווירטואלי שלך ב- VirtualBox

אתה אמור לראות את המחשב הווירטואלי שלך בחלון הראשי של VirtualBox.

Select it, then click the big yellow “Settings” button. First, head to “System” in the left sidebar. On the Motherboard tab, make sure that “Floppy” is unchecked.

Next head to the “Processor” tab, and make sure you have at least two CPUs allocated to the virtual machine.

Next, click “Display” in the left sidebar, and make sure Video Memory is set to at least 128MB.

Next, click “Storage” in the left sidebar, then click the “Empty” CD drive. Click the CD icon at the top right, then browse to the High Sierra ISO file you created earlier.

Be sure to click “OK” to finalize all the changes you’ve made, then close VirtualBox. No, seriously: close VirtualBox now, or the next steps won’t work.

Step Four: Configure Your Virtual Machine From The Command Prompt

We’ve made a few tweaks, but we need to make a few more more in order to convince the operating system it’s running on a real Mac. Sadly, there are no options for this from VirtualBox’s interface, so you’ll need to open the Command Prompt.

Open the Start Menu, search for “Command Prompt,” then right-click it and select “Run as administrator.”

You need to run a number commands, in order. Paste the following commands, pressing Enter after each one and waiting for it to complete:

cd "C:Program FilesOracleVirtualBox"
VBoxManage.exe modifyvm "High Sierra" --cpuidset 00000001 000306a9 04100800 7fbae3ff bfebfbff
VBoxManage setextradata "High Sierra" "VBoxInternal/Devices/efi/0/Config/DmiSystemProduct" "MacBookPro11,3"
VBoxManage setextradata "High Sierra" "VBoxInternal/Devices/efi/0/Config/DmiSystemVersion" "1.0"
VBoxManage setextradata "High Sierra" "VBoxInternal/Devices/efi/0/Config/DmiBoardProduct" "Mac-2BD1B31983FE1663"
VBoxManage setextradata "High Sierra" "VBoxInternal/Devices/smc/0/Config/DeviceKey" "ourhardworkbythesewordsguardedpleasedontsteal(c)AppleComputerInc"
VBoxManage setextradata "High Sierra" "VBoxInternal/Devices/smc/0/Config/GetKeyFromRealSMC" 1

That’s it! If everything worked, you shouldn’t see any feedback; the commands will simply run. If the command did not work, make sure your virtual machine is named “High Sierra” exactly; if it isn’t, edit the commands above putting your machine’s name in the quotes. Go ahead and close the Command Prompt. We’re heading back to VirtualBox now.

Step Five: Boot and Run The Installer

Re-open VirtualBox, click your Sierra machine, then click “Start.” Your machine will start to boot. You will see a lot of superfluous information as this happens—and I mean a lot—but don’t worry about it. It’s normal, even some of the things that look like errors.

You should only worry if a specific error hangs for five minutes or more. Just walk away and let it run for a bit. If you’ve done everything right, it’ll boot.

Eventually, you’ll see the installer asking you to pick a language:

Pick “English,” or whatever language you prefer, then click “Next.” Before you do anything else, however, click “Disk Utility” then “Continue.”

You won’t see the drive: don’t panic, High Sierra hides blank drives by default. In the menu bar, click “View” followed by “Show All Devices.”

You should now see your empty virtual drive in the sidebar. Click it, then click the “Erase” option.

Name the drive “Macintosh HD,” and leave the other two settings as-is: “Mac OS Extended Journaled” and “GUID Partition Map”. Do not create an AFS partition, because it will not work and you’ll have to start over with a new virtual hard drive. Click “Erase,” then close Disk Utility when the process is complete. You’ll be brought back to the main window.

Select “Reinstall macOS” then click “Continue.” You’ll be asked to agree with the terms.

Agree and you’ll eventually be asked to choose a hard drive; select the partition you just made.

The installation will begin! This might take a while, so be patient. Eventually your virtual machine will restart and take you…back to the installer. Don’t panic: this is to be expected.

Step Six: Boot Installer Stage Two From the Virtual Hard Drive

At this point the installer has copied files onto the virtual hard drive, and expects to boot from there. For whatever reason this does not work on the virtual machine, which is why you’re seeing the installer again.

Turn off your virtual machine and open its settings. Head to Storage, click “HighSierra.iso” in the “Storage Tree” panel, then click the CD icon at top-right and click “Remove Disk from Virtual Drive.” This will completely disconnect our installation ISO.

Now start up the virtual machine and you’ll see this lovely screen.

This is the EFI Internal Shell, and as long as you see “FS1” listed in yellow, you can use it to launch the rest of the installer. Click the virtual machine and allow it to capture you mouse and keyboard, then type fs1: and hit Enter. This will switch directories to FS1, where the rest of the installer is located.

Next we’re going to run a few commands in order to switch to the directory we need:

cd "macOS Install Data" cd "Locked Files" cd "Boot Files"

Now we can run the installer itself with the following command:

boot.efi

The installer will pick up where it left off. First you’ll see a series of text, like before, but eventually you’ll see the GUI installer come back. (Don’t worry, you only have to go through this process once.)

We’re getting there, just need a little bit more patience.

Step Eight: Log Into macOS High Sierra

Eventually the virtual machine will reboot again, this time into macOS High Sierra. If that doesn’t happen, try ejecting the ISO from the Virtual Machine. When High Sierra does boot, you’ll need to go through choosing your country, setting up a user, and the rest of the initial setup process.

Eventually, you’ll make it to the Mac desktop. Yay!

You can now try out any Mac software, though some functions, like FaceTime and Messages, won’t work because Apple won’t recognize your computer as a real Mac. But a lot of the basic stuff should work. Have fun!

Step Eight (Optional): Change Your Resolution

By default, your virtual machine will have a resolution of 1024×768, which is not a lot of room to work with. If you try to change the resolution from within macOS, however, you will see no option to do so. Instead, you need to enter a few commands.

Shut down your Virtual Machine by shutting down macOS: click the Apple in the menu bar, then click “Shut Down.” Next, close VirtualBox entirely (seriously, this step will not work if VirtualBox is still open!) and head back to Windows’ Command Prompt as an admin. You need to run the following two commands:

cd "C:Program FilesOracleVirtualBox"
VBoxManage setextradata "High Sierra" "VBoxInternal2/EfiGopMode" N

In the second command, you need to replace the N with a number from one to five, depending on what resolution you want:

  • 1 gives you a resolution of 800×600
  • 2 gives you a resolution of 1024×768
  • 3 gives you a resolution of 1280×1024
  • 4 gives you a resolution of 1440×900
  • 5 gives you a resolution of 1920×1200

Start up VirtualBox, load up your virtual machine, and it should boot to your preferred resolution!

RELATED:10 VirtualBox Tricks and Advanced Features You Should Know About

מעתה ואילך תוכל לפתוח את VirtualBox לכל בדיקה הקשורה ל- Mac שתרצה לעשות. שוב, תראה שגיאות רבות צצות במהלך האתחול, אך הן בסדר; להתעלם מהם. כמו כן, זכור שאודיו לא יעבוד, וגם דברים כמו FaceTime או iMessage, הדורשים מק ממש. זה לא יהיה מושלם, וזה צפוי מהתקנה לגמרי לא נתמכת. אבל זה macOS, במכונה וירטואלית, וזה לא רע! הקפד לבדוק את המדריך שלנו לתכונות המתקדמות של VirtualBox כדי להפיק גם את המרב מהמחשב שלך.

דבר נוסף: צעקה ענקית לצ'אד ס 'סמואלס, שבלעדיו לא הייתי יכול לעדכן את המדריך הזה עבור היי סיירה. תודה רבה לך!