מהי תיקיית $ WINDOWS. ~ BT ותוכל למחוק אותה?

התיקיות $ WINDOWS. ~ BT ו- $ WINDOWS. ~ WS משויכות לתהליך השדרוג של Windows 10. הם עשויים להופיע ב- Windows 7, 8 או 10, תוך שימוש בג'יגה של שטח דיסק.

אלה קבצים מוסתרים, כך שתצטרך להציג קבצים מוסתרים בסייר Windows או בסייר הקבצים כדי לראות אותם.

ב- Windows 7 ו- 8

קשורים: כיצד להציג קבצים ותיקיות מוסתרים ב- Windows 7, 8 או 10

במהלך תקופת השדרוג החינמית של Windows 10, Windows 7 ו- 8 הורידו אוטומטית קבצי התקנה של Windows 10 ואחסנו אותם בתיקיה $ WINDOWS. ~ BT. כאשר הסכמת לשדרוג בחינם, הוא יכול להתחיל במהירות באמצעות קבצי ההתקנה שהורדו כבר.

תקופת השדרוג החינמית הסתיימה כעת, כך שלא תוכל להשתמש בקבצים אלה לשדרוג ל- Windows 10 גם אם תרצה בכך.

בסופו של דבר, מיקרוסופט צריכה להסיר קבצים אלה אם הם עדיין קיימים במערכות Windows 7 או 8 כלשהן, אך ייתכן שהם עדיין נותרים כרגע.

ב- Windows 10

קשורים: מהי תיקיית Windows.old ואיך מוחקים אותה?

ב- Windows 10, התיקיה $ WINDOWS. ~ BT מכילה את ההתקנה הקודמת שלך ב- Windows. קבצים אלה משמשים לשדרוג לאחור לגרסה קודמת של Windows, או לבנייה קודמת של Windows 10.

זה דומה לתיקיית Windows.old, המכילה קבצים מהתקנת Windows הקודמת שלך. למעשה, תראה את שתי התיקיות לאחר השדרוג ל- Windows 10 - הן תיקיות Windows.old והן $ WINDOWS. ~ BT.

הוא מכיל גם קבצי יומן. לדוגמה, אם אתה מוריד ומפעיל את כלי יצירת המדיה, הוא יוצר תיקיית $ WINDOWS. ~ BT עם כמה קבצי יומן התקנה. כלי ליצירת מדיה זה יוצר גם תיקיית $ WINDOWS. ~ WS המכילה את רוב קבצי ההתקנה של Windows.

Windows צריך למחוק קבצים אלה באופן אוטומטי כדי לפנות מקום לאחר עשרה ימים בעדכון יום השנה, או שלושים יום אם המחשב שלך עדיין לא שודרג לעדכון יום השנה.

אתה יכול למחוק את זה, ואיך?

קשורים: האם זה בטוח למחוק הכל בניקוי הדיסקים של Windows?

אזהרה : אם תבחר למחוק את תיקיית $ WINDOWS. ~ BT ב- Windows 10, לא תוכל לשדרג לאחור לבנייה הקודמת של Windows 10 או לגרסה הקודמת של Windows שהמחשב שלך התקין. האפשרות להחזיר את המחשב שלך בחזרה בהגדרות> עדכון ואבטחה> שחזור תיעלם. עם זאת, Windows 10 מוחק קבצים אלה באופן אוטומטי לאחר עשרה ימים בכל מקרה.

אם ברצונך למחוק קבצים אלה, תוכל לעשות זאת. אבל אתה לא צריך פשוט למחוק אותם בדרך הרגילה. במקום זאת, עליך להשתמש בכלי ניקוי הדיסקים הכלול בכל גרסת Windows שבה אתה משתמש.

לשם כך, גש לכלי ניקוי הדיסק ולחץ על "ניקוי קבצי מערכת". בדוק את הפריטים הבאים ברשימה והסר אותם:

  • התקנות קודמות של Windows : פעולה זו מוחקת את התיקיות $ WINDOWS. ~ BT ו- Windows.old ב- Windows 10.
  • קבצי התקנה זמניים של Windows : פעולה זו מוחקת את התיקיה $ WINDOWS. ~ BT ב- Windows 7 ו- 8 ואת תיקיית $ WINDOWS. ~ WS ב- Windows 10.

לחץ על "אישור" כדי להסיר את הקבצים.

אם התיקיה $ WINDOWS. ~ BT עדיין קיימת לאחר מכן, סביר להניח שהיא מכילה רק כמה קבצי יומן רזרבי - או קבצי התקנה חסרי תועלת ב- Windows 7 או 8 - ותוכלו לנסות למחוק אותה ידנית מסייר הקבצים. פשוט לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר "מחק".