כיצד להפעיל מצב כהה ב- Microsoft Office

Microsoft Office כולל ערכות נושא שחורות ואפורות כהות. מצב כהה של מערכת Windows 10 כולו לא ישפיע על אפליקציות Office, אך תוכלו לבחור ערכת נושא כהה ליישומי Office כמו Microsoft Word, Excel, Outlook ו- PowerPoint.

על פי מיקרוסופט, המצב הכהה של Office זמין רק אם יש לך מנוי ל- Microsoft 365 (שנקרא בעבר Office 365). (עם זאת, באפשרותך לשנות את ערכת הנושא ל"אפור כהה "ב- Office 2016 וב- Office 2013.) פעולה זו פועלת בכל גרסה של Windows, כולל Windows 7, 8 או 10. העיצובים הכהים אינם זמינים כרגע עבור Office ב- Mac.

כדי לשנות את ערכת הנושא שלך, לחץ על תפריט "קובץ" בפינה השמאלית העליונה של יישום Office כמו Word, Excel, Outlook או PowerPoint.

קשורים: כיצד להשתמש בנושא כהה ב- Windows 10

לחץ על האפשרות "חשבון" בסרגל הצד. בצד ימין, פתח את התפריט הנפתח "נושא למשרד", ואז בחר את ערכת הנושא הרצויה לך.

ערכת הנושא המוגדרת כברירת מחדל ב- Office 2016 היא "צבעוני", אך תוכל גם לבחור באפשרות "לבן" אם אתה מעדיף לראות לבנים חריפים יותר.

להפעלת מצב כהה, בחר "שחור" לסגנון Office הכהה ביותר האפשרי.

אתה יכול גם לבחור באפור כהה. ערכת נושא זו משתמשת באפור כהה בהיר יותר, מה שאולי תעדיף אם הנושא השחור יהיה כהה מדי.

אתה יכול לבחור גם "רקע משרד" אחר מכאן. לדוגמה, אם אתה מעדיף לא לראות עיצוב מאחורי סרגל הכלים של Office, לחץ על התיבה "רקע משרד" ובחר "ללא רקע".

הגדרות ערכת נושא ורקע אלה משפיעות על כל יישומי Microsoft Office במערכת שלך. הם אפילו משפיעים על יישומי Office במחשבי Windows אחרים, בהנחה שתיכנס אליהם באותו חשבון מיקרוסופט.

יש מקום שני שבו אתה יכול לבחור גם את הנושא שלך. כדי למצוא אותו, לחץ על קובץ> אפשרויות. ודא שנבחרה הקטגוריה "כללי" וחפש את הקטע "התאם אישית את העותק של Microsoft Office". לחץ על התיבה "נושא למשרד" ובחר את ערכת הנושא הרצויה לך. לחץ על "אישור" כדי לשמור את השינויים שלך.

למרבה הצער, למסמכים שתיצור עדיין יהיה ברקע לבן וטקסט שחור כברירת מחדל. אתה יכול לשנות את המסמכים שלך כך שיהיה להם רקע שחור וטקסט לבן, אך הצבעים האלה יהיו חלק מכל מסמך שאתה שומר.

לכן, אם שלחת מסמך וורד כזה למישהו אחר, הם יראו רקע שחור עם טקסט לבן כאשר הם פתחו אותו. זה ידרוש כמות גדולה של דיו או טונר אם מישהו הדפיס גם מסמך כזה.