כיצד לחסום אתרים בגוגל כרום

האם אתה מוצא את עצמך ניגש לפייסבוק, לטוויטר או לאתרים אחרים שמסיחים את דעתך כאשר אתה באמת צריך לעשות משהו אחר במקום זאת? חסום אתר זה ב- Google Chrome. פתרונות אחרים יאפשרו לך לחסום אתרים לילדים בבית או לעובדים.

כיצד לחסום במהירות אתר לעצמך

אנו ממליצים לחסום אתר עבור Chrome לחסימה מהירה של אתרים. התקן אותו ותוכל להשתמש באפשרויות הפשוטות של התוסף להגדרת רשימת אתרים חסומים. אתה יכול אפילו להגדיר הפניה מחדש, כך שאתה מופנה אוטומטית לאתר שאתה אמור להשתמש בו (אולי באתר האינטרנט של מקום העבודה שלך) כאשר אתה מבקר באתר חסום. לחלופין, הפעל אותו בלוח זמנים כדי שתוכל להסתכל בפייסבוק כל מה שאתה רוצה - כל עוד זה מחוץ לשעות שאתה צריך להגדיר.

זה לא חסין טיפשים. למעשה, זה ההפך. באפשרותך לערוך במהירות את הרשאות חסום האתר לביטול חסימת אתרים. ובעוד שאתה יכול להגדיר הגנה על סיסמה, כל מי שמשתמש במחשב שלך יכול לפתוח כל דפדפן אינטרנט אחר כדי לעקוף את החסימה. זו דרך לשמור על עצמך על המסלול ולהוסיף חיכוך נוסף לפני שאתה נכנס לאתר - זה הכל. זו לא דרך לשלוט בגישה לאתרים לילדים בבית או לעובדים בארגון

אם אינך רוצה שסיומת כמו Block Site תופיע בכל אתר שאתה מבקר בו, תוכל להשתמש בהרשאות התוספים של Google Chrome כדי להגביל את הגישה שלו. לדוגמה, אם אתה רק רוצה לחסום את פייסבוק, אתה יכול להגביל את חסימת SIte להפעלה רק ב- facebook.com.

קשורים: כיצד לשלוט בהרשאות של הרחבה של Chrome

גיקים מנוסים עשויים לשמש לחסימת אתרים באמצעות קובץ המארחים של המערכת שלהם, המאפשרת לך להגדיר רשימה מותאמת אישית של תחומים וכתובות ה- IP המשויכות אליהם. שים לב ש- Google Chrome מתעלם מקובץ המארחים של המערכת שלך. זה מונע מתוכנות זדוניות להפנות מחדש אתרים כמו פייסבוק למיקומים זדוניים, אך זה גם מונע ממך לחסום אתרים כמו פייסבוק באותו אופן. לכן התוסף כל כך שימושי.

כיצד לחסום אתרים עם בקרת הורים

הרחבה של אתר חסום עובדת בסדר - בעצמך. אך אינך יכול להשתמש בו ביעילות לחסימת הגישה לאתרים עבור ילדיך.

לנתבי Wi-Fi רבים יש תכונות מובנות לחסימת אתרים, וזה יעבוד הרבה יותר טוב מתוסף Chrome זה. אם לנתב שלך יש תכונה כזו, אתה יכול להורות לנתב שלך לחסום אתר, ואף אחד ברשת ה- Wi-Fi שלך לא יוכל לגשת אליו. אנשים עדיין יכולים להשתמש ב- VPN או ב- proxies כדי לעקוף את הרשימה השחורה, כמובן - שום דבר אינו חסין תקלות.

ייתכן שתרצה גם לבחון תוכנת בקרת הורים הפועלת במחשב עצמו. בנוסף לתוכנת בקרת הורים של צד שלישי, מערכת ההפעלה שלך מכילה כמה כלים שימושיים.

לדוגמה, התכונות המשפחתיות ב- Windows 10 יאפשרו לך לחסום אתרים עבור חשבון ילד. ב- Mac, תכונת זמן המסך שנוספה ב- macOS Catalina תאפשר לך להגביל את הגישה לאתרים. ב- Chromebook תוכל להשתמש ב- Family Link כדי לקבוע באילו אתרים חשבון הילד יכול לבקר.

כיצד לחסום אתר בארגון

ארגונים המשתמשים ב- Chrome Enterprise יכולים להשתמש בתכונה URLBlacklist של Chrome כדי לחסום אתרים בודדים. תכונה זו מיועדת לאנשי IT המנהלים את מכשירי הארגון ולא תסייע לך לנהל את Chrome בבית. עיין בתיעוד לחסימת אתרים של גוגל למידע נוסף.