כיצד לצלם ולהקליט סרטונים באמצעות מצלמת האינטרנט של המחשב שלך

בין אם יש לכם מחשב נייד עם מצלמה משולבת ובין אם מצלמת רשת המתחברת באמצעות USB, תוכלו להשתמש ביישומים הכלולים במערכות הפעלה מודרניות כדי לצלם בקלות ולהקליט קטעי וידאו. עם Windows 10, זה מובנה כעת ב- Windows ואינו דורש עוד יישומי צד שלישי.

זה נשמע פשוט, אבל זה היה קשה בעבר. כדי לעשות זאת ב- Windows 7, יהיה עליך לצוד יישום של צד שלישי או לחפור בתפריט התחל ולחפש כלי שירות המסופק על ידי היצרן שיהיה שונה במחשבים שונים.

חלונות 10

קשורים: סיור צילומי מסך: 29 האפליקציות האוניברסליות החדשות הכלולות ב- Windows 10

Windows 10 כולל אפליקציית "מצלמה" למטרה זו. הקש על מקש Windows כדי לפתוח את תפריט התחל, חפש "מצלמה" והפעל אותו. תוכלו למצוא אותו גם ברשימת כל האפליקציות.

אפליקציית המצלמה מאפשרת לצלם ולהקליט קטעי וידאו. זה גם מספק תכונה טיימר ואפשרויות אחרות, אם כי זה עדיין יישום פשוט למדי.

תמונות שתצלם יאוחסנו בתיקייה "גליל המצלמה" בתיקיית "תמונות" של חשבון המשתמש שלך.

חלונות 8 ו- 8.1

Windows 8 כולל גם אפליקציית מצלמה. פתח את מסך התחל על ידי הקשה על מקש Windows והקלד "מצלמה" כדי לחפש אותו. הפעל את אפליקציית המצלמה והשתמש בה כדי להקליט תמונות ולצלם סרטונים. זה עובד באופן דומה לאפליקציית המצלמה של Windows 10 וישמור תמונות בתיקיית "מצלמת גליל" בתיקיית "תמונות" של חשבון המשתמש שלך.

ווינדוס 7

Windows 7 אינו מספק דרך מובנית לעשות זאת. אם אתה מעיין בתפריט התחל, ייתכן שתמצא איזשהו כלי עזר למצלמות אינטרנט שהותקן במחשב שלך. כלי שירות זה עשוי לספק דרך לעשות זאת מבלי להתקין תוכנה נוספת. חפש "מצלמת רשת" או "מצלמה" בתפריט התחל שלך ואולי תמצא כלי כזה.

Mac OS X

קשורים: כיצד להשתמש באור הזרקורים של macOS כמו אלוף

אתה יכול לעשות זאת באמצעות היישום "Photo Booth" ב- Mac. כדי לפתוח אותו, לחץ על Command + Space כדי לפתוח את חיפוש הזרקורים, הקלד "Photo Booth" ולחץ על Enter. אתה יכול גם לפתוח את Launchpad וללחוץ על סמל "Photo Booth", או לפתוח את Finder, ללחוץ על "Applications" ולחץ לחיצה כפולה על היישום "Photo Booth".

השתמש בסמלים בפינה השמאלית התחתונה של תא הצילום כדי לבחור רשת של ארבע תמונות שצולמו ברצף, תמונה בודדת או וידאו. לאחר מכן תוכל ללחוץ על הכפתור האדום באמצע חלון תא התמונות כדי לצלם או להקליט קטעי וידאו. כפתור "אפקטים" יאפשר לך להחיל פילטרים על התמונות והסרטונים.

תמונות שתצלם יאוחסנו בספריית Photo Booth שלך, ותוכל גם ללחוץ לחיצה ימנית (או ללחוץ על פקודה) בחלון Photo Booth כדי לייצא אותן ולשמור אותן במקום אחר.

מערכת ההפעלה של Chrome

ב- Chromebook תמצא אפליקציית "מצלמה" המותקנת כברירת מחדל. פתח את משגר היישומים וחפש "מצלמה" כדי למצוא אותו. אם אינך רואה אותו, תוכל להתקין אותו מחנות האינטרנט של Chrome.

כמו במערכות הפעלה אחרות, אפליקציית Camera מאפשרת לצלם ולהחיל עליהן פילטרים. עם זאת, זה לא מספק דרך להקליט קטעי וידאו. פתח את חנות האינטרנט של Chrome וחפש אפליקציה אחרת אם ברצונך להקליט סרטונים.

תמונות נשמרות באפליקציית המצלמה עצמה. אתה יכול לפתוח את הגלריה שלה - לחץ על הלחצן בפינה השמאלית התחתונה של אפליקציית המצלמה - ותוכל לשמור תמונות מהגלריה באחסון המקומי של ה- Chromebook או בחשבון Google Drive שלך.

הפצות לינוקס מציעות גם יישומים דומים. לדוגמה, אם אתה משתמש בשולחן העבודה של GNOME, ייתכן שהתקנת היישום "גבינה". אתה יכול כנראה להתקין יישום זה ממנהל החבילות של הפצת לינוקס שלך אם לא. הוא מספק ממשק קל לצילום והקלטת סרטונים באמצעות מצלמת האינטרנט שלך.