הדרך הבטוחה היחידה לעדכן את מנהלי החומרה שלך ב- Windows

רוצה לעדכן את מנהלי ההתקנים של החומרה במחשב שלך? קבל את עדכוני הנהג שלך מ- Windows Update או מאתר יצרן המכשירים שלך. כך.

קשורים: לעולם אל תוריד כלי עידכון מנהלי התקנים; הם גרועים יותר מאשר חסרי תועלת

מנהלי התקן לחומרה הם חלקי התוכנה ש- Windows משתמש בה כדי לתקשר עם החומרה של המחשב האישי. יצרני מכשירים יוצרים מנהלי התקנים אלה ותוכלו להשיג מנהלי התקנים ישירות מיצרן המכשירים שלכם. יצרנים גם מגישים מנהלי התקנים למיקרוסופט לבדיקה וחתימה, ותוכלו להשיג מנהלי התקנים רבים ממיקרוסופט באמצעות Windows Update. לעתים קרובות, לא תצטרך לטרוח עם עדכון מנהלי ההתקן, אך ייתכן שתצטרך לקבל את הגרסה האחרונה - במיוחד אם משהו לא עובד כמו שצריך. למרות שהם מפתים, אנו ממליצים שלא להשתמש בכלי עזר לעדכון מנהלי התקנים.

האם עליך לעדכן את הנהגים שלך?

קשורים: מתי עליך לעדכן את מנהלי ההתקן שלך?

באופן כללי, אנו לא ממליצים לעדכן את מנהלי ההתקן של החומרה אלא אם כן יש לך סיבה לכך. מנהל ההתקן של קורא כרטיסי ה- SD שהובנה במחשב שלך הוא כנראה בסדר גמור. גם אם היצרן אכן מציע גרסה קצת יותר חדשה, כנראה שלא תבחין בהבדל. אין סיבה לאובססיה לגבי מנהלי ההתקן החומריים העדכניים ביותר עבור כל רכיב במחשב שלך.

ישנן כמה סיבות טובות לעדכן את מנהלי ההתקן. בפרט, גיימרים בדרך כלל צריכים לשמור על מנהלי ההתקן הגרפיים שלהם עדכניים ככל האפשר על מנת להבטיח את ביצועי הגרפיקה הטובים ביותר ואת מעט הבאגים עם משחקים מודרניים. במקרים אחרים, ייתכן שיהיה עליך לקבל את הגרסה האחרונה של מנהל התקן החומרה אם הגרסה הנוכחית גורמת לבעיות במחשב שלך.

אם אתה רוצה לעדכן את מנהלי ההתקן שלך, דלג על כלי העדכון של מנהל ההתקן. אנחנו לא יכולים לחזור על זה מספיק. עבור ישירות למקור של מנהלי ההתקן שלך. המשמעות היא הורדת מנהלי התקנים מאתרים אישיים של יצרן החומרה או לתת ל- Windows Update של מיקרוסופט לעשות את העבודה בשבילך.

עדכן את מנהלי החומרה שלך באמצעות Windows Update

קשורים: מה שאתה צריך לדעת על Windows Update ב- Windows 10

בהנחה שאתה משתמש ב- Windows 10, Windows Update מוריד ומתקין באופן אוטומטי את מנהלי ההתקנים העדכניים ביותר עבורך. Windows 7 ו- 8 מספקים עדכוני מנהלי התקנים גם דרך Windows Update, אך מיקרוסופט מתנהגת בהרבה אגרסיביות בנושא Windows 10. הכל קורה באופן אוטומטי. גם אם אתה מתקין מנהלי התקן משלך, Windows לפעמים מחליפים אותם באופן אוטומטי כאשר קיימת גרסה חדשה. עם זאת, Windows די טוב שלא להחליף דברים כמו מנהלי התקנים גרפיים - במיוחד אם יש לך כלי עזר מהיצרן שממשיך לעדכן.

השימוש ב- Windows Update ב- Windows 10 הוא הפיתרון האוטומטי, להגדיר אותו ולשכוח ממנו. אינך זקוק לכלי עידכון מנהל התקן מכיוון של- Windows יש מובנה כזה.

ב- Windows 7, 8 ו- 8.1, מנהלי התקן לחומרה מופיעים בממשק Windows Update כעדכון אופציונלי. אם אתה רוצה את מנהלי ההתקנים החומריים העדכניים ביותר, הקפד לפתוח את Windows Update, לבדוק אם קיימים עדכונים ולהתקין עדכוני מנהל התקן זמינים של חומרה.

עדכן את מנהלי ההתקן הגרפיים שלך

קשורים: כיצד לעדכן את מנהלי ההתקן הגרפיים שלך לביצועי משחק מקסימליים

עבור מנהלי התקנים גרפיים, אתה יכול להשתמש בלוח הבקרה הכלול במנהלי ההתקן הגרפי שלך כדי לבדוק אם הם מעדכנים אותם. NVIDIA, AMD ואפילו אינטל מספקות לוחות בקרה המחפשים ומורידים אוטומטית את עדכוני מנהל ההתקן הגרפיים האחרונים עבורך.

פשוט פתח את יישום NVIDIA GeForce Experience, מהדורת Crimson Software של AMD, או את לוח הבקרה הגרפי של אינטל - מה שנמצא במחשב שלך. אלה מופיעים לעיתים קרובות במגש המערכת שלך, ובדרך כלל תוכל למצוא אותם באמצעות חיפוש מהיר בתפריט התחלה.

אתה יכול גם פשוט ללכת ישר למקור כאן. עבור אל אתר NVIDIA, AMD או אינטל כדי להוריד את חבילת מנהל ההתקן הגרפית העדכנית ביותר עבור החומרה שלך ולהתקין אותה.

גם אם אתה משתמש ב- Windows 10, סביר להניח שתרצה לעשות זאת - לפחות אם אתה גיימר. Windows 10 לא יתעדכן אוטומטית מנהלי התקנים גרפיים בכל פעם ש- NVIDIA או AMD משחררות גרסה חדשה. העדכונים האלה באמת נחוצים רק לאנשים שמשחקים במשחקי מחשב.

השתמש באתר היצרן

עבור מנהלי התקנים אחרים, עבור ישירות לאתר יצרן החומרה שלך. אם יש לך מחשב נייד או מחשב שולחני שנבנה מראש, היכנס לאתר היצרן שלו וחפש את דף הורדת מנהל ההתקן עבור הדגם הספציפי של המחשב שלך. בדרך כלל תמצאו דף אינטרנט אחד עם רשימה ארוכה של מנהלי התקנים שתוכלו להוריד. גרסאות חדשות של מנהלי התקנים אלה מתפרסמות בדף אינטרנט זה כאשר הן זמינות, ולעתים קרובות תראה את התאריכים שבהם הם הועלו כדי שתדע מהם חדשים.

קשורים: כיצד לבדוק את גרסת ה- BIOS שלך ולעדכן אותה

זה גם המקום שבו תמצאו בדרך כלל עדכוני קושחה של BIOS ו- UEFI, אך איננו ממליצים להתקין אותם אלא אם כן יש לכם סיבה ממש טובה לעשות זאת.

אם בנית מחשב שולחני משלך, יהיה עליך להוריד מנהלי התקנים מהיצרן של כל רכיב בודד. לדוגמה, היכנס לאתר של יצרן לוחות האם שלך וחפש את הדגם הספציפי של לוח האם כדי למצוא את מנהלי ההתקנים של לוח האם שלך. חזור על תהליך זה עבור כל רכיב חומרה נפרד.

החדשות הטובות הן שאתה לא צריך לעשות את רוב זה. Windows - במיוחד Windows 10 - מעדכן באופן אוטומטי את מנהלי ההתקנים שלך באופן סביר עבורך.

אם אתה גיימר, תרצה את מנהלי ההתקן הגרפיים העדכניים ביותר. אך לאחר שתוריד והתקין אותם פעם אחת, תקבל הודעה כאשר מנהלי התקנים חדשים זמינים כדי שתוכל להוריד ולהתקין אותם.

לקבלת עדכוני מנהלי התקנים אחרים, תוכל פשוט לבדוק גרסאות חדשות באתר היצרן. זה בדרך כלל לא הכרחי, ואינך צריך לעשות זאת אלא אם כן יש לך סיבה ספציפית לעשות זאת. Windows מעדכנים מספיק את מנהלי ההתקן של החומרה.

קרדיט תמונה: Quasic on Flickr