4 דרכים להציג את מסך המחשב הנייד או שולחן העבודה בטלוויזיה

שיקוף תצוגת המחשב בטלוויזיה שלך הוא למעשה די פשוט. ישנן מספר דרכים לבצע את זה - הן קוויות והן אלחוטיות - ואשר בחרת תלוי רק במצבך.

השיטות הקוויות לשיקוף התצוגה הן האמינות ביותר, אם כי תזדקק לכבל HDMI ואולי למתאם למחשב שלך. גם שיטות אלחוטיות יכולות לעבוד טוב - הן פשוט לא מושלמות. יתכן שתבחין בפיגור קטן ולעתים בתצוגה פחות טובה לחלוטין.

שיקוף עם כבל HDMI (ואולי מתאם)

קשורים: מדוע כדאי לחבר מחשב לטלוויזיה שלך (אל תדאג, זה קל!)

כבל HDMI רגיל הוא עדיין הדרך הטובה ביותר להעלות את מסך המחשב לטלוויזיה. זה נכון בין אם המחשב הזה הוא מחשב סלון המשתמש בטלוויזיה כיוון שהוא רק פלט וידאו, או מחשב עם צג משלו שמשקף את תוכן התצוגה הראשית לטלוויזיה.

קבלת פתרון זה מחוברת היא די פשוטה. כנראה שכבר יש לך כבל HDMI. אם לא, תוכלו לקנות כבל זול כמו זה (7 דולר) ולדלג על הכבלים היקרים המיותרים. חבר קצה אחד ליציאת HDMI בגב הטלוויזיה והשני ליציאת HDMI במחשב הנייד או בשולחן העבודה. העבר את הטלוויזיה לקלט הדרוש וסיימת! תוכל גם להשתמש באפשרויות התצוגה במחשב האישי שלך כדי להגדיר את אופן הפעולה של התצוגה - האם הטלוויזיה משקפת את התצוגה הראשית שלך או מתפקדת כשולחן עבודה משני.

קשורים: האם אתה באמת צריך לקנות כבלים יקרים?

קשורים: חנון מתחיל: כיצד לחבר מחשב נייד לטלוויזיה

זו התיאוריה. בפועל, מחשבים ניידים מודרניים רבים אינם מגיעים עם יציאת HDMI מובנית - לפחות לא בגודל מלא. למחשבים ניידים מודרניים ודקים במיוחד אין מקום ליציאות הגדולות הללו. עם זאת, עדיין תוכל לחבר את המחשב הנייד לטלוויזיה באמצעות כבל HDMI - רק תצטרך את המתאם הדרוש ליציאה שהמחשב הנייד שלך כולל.

מחשבים ניידים מסוימים כוללים יציאת HDMI מיני במקום זה בגודל מלא. אם כבר יש לך כבל HDMI, אתה יכול לרכוש מתאם מיני HDMI ל- HDMI כמו זה מ- Monoprice ($ 3.50). אם אתה מעדיף, אתה יכול גם לקנות כבל מיני HDMI ל- HDMI זול כמו זה מאמזון ($ 5.30). כאשר אתה עושה השוואת מחירים, רק הקפד לא לבלבל את מיני HDMI עם ה- Micro HDMI הקטן עוד יותר שתמצא בכמה טאבלטים וסמארטפונים.

מחשבים ניידים אחרים - במיוחד חדשים יותר ממחשבי ה- MacBook של אפל ועד להמרה של Surface Pro של מיקרוסופט - כוללים מיני DisplayPort במקום יציאת HDMI. אם כבר יש לך כבל HDMI, אתה יכול לרכוש מתאם מיני DisplayPort ל- HDMI כמו זה הזול מאמזון (9 $). אם אתה מעדיף, אתה יכול גם לקנות כבל מיני DisplayPort ל- HDMI זול כמו זה מאמזון ($ 9).

הקפד לבדוק בדיוק איזה סוג יציאה יש למחשב הנייד שלך לפני שרכשת מתאם כזה.

אתה יכול גם להיתקל בבעיות בקצה השני של החיבור. לטלוויזיות ישנות יותר (או למחשבים ישנים יותר) אין תמיכה ב- HDMI וייתכן ויהיה צורך בכבלים אחרים כמו כבל DVI או VGA. עם זאת, טלוויזיות ומחשבים מודרניים צריכים לתמוך ב- HDMI, וכדאי להשתמש בזה במידת האפשר.

יציקת מסך Chromecast

Chromecast הזול של גוגל מציע דרך קלה להביא את תצוגת המחשב לטלוויזיה ללא כבלים. בעוד ש- Chromecast משמש בדרך כלל ל"להק "תוכן מאפליקציה או דף אינטרנט ספציפי לטלוויזיה שלך, אתה יכול גם להעביר כרטיסיית דפדפן ספציפית. לא רק זאת, אלא שתוסף הדפדפן Chromecast גם מאפשר לך להעביר את כל שולחן העבודה של המחשב שלך ל- Chromecast שלך, ובכך להציג אותו בטלוויזיה שלך.

קשורים: HTG סוקר את Chromecast של Google: הזרם וידאו לטלוויזיה שלך

כמה טוב זה עובד תלוי בכמה גורמים: כמה חזק המחשב שלך, כמה אות Wi-Fi חזק אתה מקבל וכמה אמין ה- Wi-Fi הוא אמין. העברת המסך דרך ה- Wi-Fi לא תפעל בצורה מושלמת כמו כבל HDMI, אך זו כנראה הדרך הקלה ביותר לבצע שיקוף אלחוטי מכל מחשב נייד או מחשב שולחני בקרבת מקום.

שיקוף AirPlay

הפיתרון הביתי של אפל - AirPlay Mirroring - מחייב שתהיה תיבת Apple TV מחוברת לטלוויזיה. אם כן, תוכל להשתמש ב- AirPlay של אפל כדי לשקף באופן אלחוטי את התוכן של צג Mac, iPhone או iPad לטלוויזיה שלך.

קשורים: הסברים על תקני תצוגה אלחוטיים: AirPlay, Miracast, WiDi, Chromecast ו- DLNA

בניגוד לאפשרויות תצוגה אלחוטיות אחרות, השימוש ב- AirPlay Mirroring מחייב אותך להיכנס למערכת האקולוגית של אפל. עם זאת, אם אתה משתמש במכשירי Apple ויש לך טלוויזיה של Apple, AirPlay Mirroring עובד די טוב.

תצוגה אלחוטית של Miracast

Miracast אמורה להיות אלטרנטיבה פתוחה ל- AirPlay של אפל, המאפשרת לכם "להטיל" תצוגה של מכשיר אנדרואיד או Windows בצורה אלחוטית לטלוויזיה או ממיר. תמיכה בליהוק מובנית בגירסאות העדכניות ביותר של Android, Windows ו- Windows Phone. הטלוויזיה שלך עשויה לכלול או לא את Miracast, אם כי היא מופיעה בתיבות זרימה נוספות כמו ה- Roku.

קשורים: מה זה Miracast ולמה אכפת לי?

למרבה הצער גילינו שמירקסט קצת מכה או מתגעגעת. לפעמים זה עובד טוב, לפעמים לא. ולא תמיד קל לאתר את הסיבה שאולי זה לא עובד. התקשינו להפעיל את זה במכשירים שידענו שתומכים ב- Miracast.

מסיבות אלה, אנו ממליצים לך לנסות את Miracast אחרון. אם יש לך חומרה התומכת ב- Miracast, אל תהסס לתת לה זריקה, כמובן. אבל אל תחרוג מכם לקנות חומרה תומכת ב- Miracast, שכן יש סיכוי טוב שתתאכזבו מהחוויה. Miracast זקוקה בבירור ליותר זמן בתנור לפני שהיא יכולה לקוות להפוך לסטנדרט הקל לשימוש הניתן לשימוש, כפי שהוא אמור להיות.

קשורים: כיצד לשחק משחקי מחשב בטלוויזיה שלך

ישנן דרכים אחרות להכניס דברים לטלוויזיה שלך, כמובן. אם אתה מתעסק במשחקי מחשב, כדאי לך לנסות להשיג תיבת סלון שתוכל להזרים משחקים ממחשב המשחקים שלך ולהציג אותם בטלוויזיה שלך. עם זאת, עדיין תשיג תוצאות טובות יותר עם כבל HDMI ארוך המחבר את מחשב המשחק הזה ישירות לטלוויזיה שלך. כשמדובר בהשגת התוכן של תצוגת המחשב לטלוויזיה שלך, כבל ה- HDMI הקווי עדיין ממליץ.

קרדיט תמונה: @Daman בפליקר, רודטוק בפליקר, AurelianS בפליקר, קאי הנדרי בפליקר