כיצד לשמור את Spotify Music Offline (ולהפסיק להשתמש בנתונים ניידים)

בעוד שזרם שמע אינו כמעט רעב כמו הזרמת וידאו, אתה עדיין יכול לצרוב את מכסה הנתונים שלך די מהר אם אתה מאזין להרבה מוזיקה. ואם אתה מסתובב באותה עת, אתה יכול בקלות לגייס חשבון טלפון של כמה מאות דולרים רק על ידי האזנה לפלייליסט או שניים ב- Spotify.

ברור ש- Spotify מודעים לכך, ולכן הם אפשרו למנויי פרימיום לשמור מוזיקה להאזנה לא מקוונת. זו אחת התכונות שבאמת הופכת את זה לשווה $ 9.99 לחודש. כך תוכל להשתמש ב- Spotify במצב לא מקוון כדי שלא ישתמש בנתונים ניידים.

שמור את המוסיקה שלך להאזנה לא מקוונת

אם אתה רוצה להשתמש ב- Spotify במצב לא מקוון, עליך לוודא שהורדת מוסיקה להאזנה לה. באמצעות Spotify Premium תוכלו להוריד 10,000 שירים להאזנה לא מקוונת בחמישה מכשירים שונים. זה 50,000 מסלולים בסך הכל.

באופן מוזר, אין דרך להוריד שירים בודדים; עליך להוריד אלבומים או רשימות השמעה.

פתח את Spotify ופתח לאלבום או לפלייליסט שברצונך לשמור להאזנה לא מקוונת. כל עוד אתה מנוי פרימיום, תראה מתג שאומר הורד. הקש עליו והאלבום או רשימת ההשמעה יישמרו בטלפון שלך. לאחר שמירת השירים, תראה לידם חץ ירוק קטן כדי להראות אותו.

אם ברצונך למחוק את השירים מהטלפון שלך, פשוט הקש על המתג שהורד שוב.

עכשיו בכל פעם שאתה מנגן את כל השירים ששמרת - במקרה שלי, כל דבר שמקורו ביצירת המופת של האחות Twisted, A Twisted Christmas - הוא ינגן מהטלפון שלך במקום לזרום על נתונים ניידים.

הפעל את מצב לא מקוון כדי להימנע מזרם לגמרי

אמנם רק הורדת השירים אליהם אתם מאזינים לרוב להאזנה לא מקוונת תעבור דרך ארוכה לקידום השימוש בנתונים, אך כל מה שלא הורדתם עדיין יזרום מעל נתונים ניידים. אם אתה רוצה למנוע מ- Spotify לזרום אי פעם משהו, כדי להימנע מנקז נתונים מקרי, עליך להעביר אותו למצב לא מקוון.

בכרטיסיה הספרייה שלך, הקש על סמל ההגדרות בפינה השמאלית העליונה ובחר הפעלה.

הקש על המצב הלא מקוון כדי להעמיד את Spotify במצב לא מקוון.

כעת כאשר אתה משתמש ב- Spotify, תוכל להשמיע רק את השירים שהורדת. אם אתה משתמש בחיפוש, הוא יחזיר רק שירים שנמצאים במכשיר שלך.

חשוב לציין כי אינך יכול להישאר במצב לא מקוון ללא הגבלת זמן. עליך להיכנס לאינטרנט לפחות פעם בשלושים יום כדי ש- Spotify תוכל לאשר שאתה עדיין מנוי.

חסום מ- Spotify שימוש בנתונים ניידים, אך לא ב- Wi-Fi

הפעלת מצב לא מקוון מונעת התחברות של Spotify, אפילו ברשת Wi-Fi. אם אתה רוצה שהוא יוכל להתחבר באמצעות Wi-Fi אך לא כאשר אתה משתמש בנתונים ניידים, עליך להשתמש בפקדי הנתונים של הטלפון החכם שלך כדי לחסום את Spotify משימוש בנתונים ניידים. יש לנו מדריכים מלאים כיצד לטפל בנתונים ניידים באנדרואיד וב- iOS, אז בדקו אותם להשלמה המלאה.

קשורים: כיצד לפקח (ולהפחית) את השימוש בנתונים שלך ב- Android

לאחר שחסמת את Spotify משימוש בנתונים ניידים, הוא יופעל באופן אוטומטי במצב לא מקוון כאשר אתה נמצא בחיבור סלולרי אך עדיין יופעל במצב מקוון כאשר אתה נמצא ב- wifi.