כיצד לפתור בעיות קריסות של Google Chrome

אם אתה רואה באופן קבוע את "וואו! הודעת Google Chrome התרסקה, ככל הנראה יש בעיה במערכת שלך. התרסקות מפעם לפעם יכולה להתרחש, אך ככל הנראה קריסות רגילות נגרמות על ידי משהו שתוכלו לתקן.

אם אתה סקרן באיזו תדירות Chrome קורס, אתה יכול להקליד chrome: // מתרסק בשורת המיקום שלך ולחץ על Enter כדי להציג רשימה של קריסות ומתי התרחשו. זהו רק אחד מכרום: דפי Chrome הנסתרים הרבים של Chrome.

הפעל את הכלי להסרת תוכנה של גוגל

גוגל השיקה זה עתה כלי חדש שיעזור לך לנקות את דפדפן Chrome מכל מה שמפריע לפעולה הרגילה.

כל שעליך לעשות הוא לנווט אל www.google.com/chrome/srt/ וללחוץ על כפתור הורד עכשיו.

כאשר הוא יופעל מחדש, הוא יבקש ממך לאפס את הדפדפן שלך, מה שיכול לעזור מאוד במניעת קריסות ובעיות אחרות.

בדוק אם קיימות תוכנות סותרות

קשורים: כיצד לתקן קריסות פלאש בגלי הלם ב- Google Chrome

תוכנות מסוימות במחשב שלך יכולות להתנגש עם Google Chrome ולגרום לה לקרוס. זה כולל תוכנות זדוניות ותוכנות הקשורות לרשת המפריעות ל- Google Chrome.

ל- Google Chrome יש דף מוסתר שיאמר לך אם ידוע שתוכנה כלשהי במערכת שלך מתנגשת עם Google Chrome. כדי לגשת אליו, הקלד chrome: // מתנגש בסרגל הכתובות של Chrome ולחץ על Enter.

אתה יכול גם לבדוק את התוכנה שמרסקת את דף Google Chrome באתר של גוגל עבור רשימה של תוכנות שגורמות ל- Chrome לקרוס. הדף כולל הוראות לפתרון סכסוכים עם תוכנות סותרות כלשהן.

אם יש לך תוכנה סותרת במערכת שלך, עליך לעדכן אותה לגרסה האחרונה, להשבית אותה או להסיר אותה. אם אינך בטוח לאיזו תוכנה מודול קשור, נסה לחפש בגוגל את שם הספרייה.

סרוק אחר תוכנות זדוניות

תוכנות זדוניות יכולות גם להפריע ל- Google Chrome ולגרום לו לקרוס. אם אתה נתקל בקריסות רגילות, עליך לסרוק את המחשב שלך באמצעות תוכנת אנטי-וירוס כמו Microsoft Security Essentials. אם כבר מותקנת תוכנת אנטי-וירוס, ייתכן שתרצה לקבל חוות דעת שנייה מתוכנית אנטי-וירוס אחרת.

לפתור קריסות פלאש

גילינו שתוסף הפלאש ש- Chrome כולל יכול לגרום לו לקרוס במקרים מסוימים. אם אתה רואה קריסות רגילות של Shockwave Flash, ייתכן שתרצה לנסות להשבית את תוסף הפלאש הפנימי ולהשתמש בתוסף ה- Flash הרגיל ב- Google Chrome.

לקבלת הוראות, קרא: כיצד לתקן קריסות של Flash Shockwave ב- Google Chrome

עבור לפרופיל חדש

קריסות של Chrome עלולות להיגרם על ידי פרופיל פגום. אתה יכול לבדוק זאת על ידי יצירת פרופיל חדש ממסך ההגדרות של Chrome. פתח את דף ההגדרות מתפריט Chrome ולחץ על הוסף משתמש חדש תחת משתמשים.

עבור לפרופיל החדש לאחר יצירתו ובדוק אם הקריסות ממשיכות להתרחש. אתה יכול להיכנס ל- Chrome באמצעות חשבון Google שלך ​​כדי לסנכרן את הנתונים מהפרופיל הישן שלך. עם זאת, גוגל ממליצה שלא להעתיק ידנית קבצים מתיקיית הפרופיל הישנה - הם עלולים להיות פגומים וגורמים לבעיה.

תקן בעיות בקבצי המערכת

גוגל ממליצה להפעיל את תוכנית SFC.EXE / SCANNOW כדי לבדוק - ולתקן - בעיות בקבצי מערכת מוגנים במערכת Windows שלך אם אתה נתקל בקריסות. לשם כך, אתר את שורת הפקודה בתפריט התחל (לחץ על מקש Windows והקלד שורת פקודה), לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר הפעל כמנהל.

הקלד את הפקודה הבאה בחלון שורת הפקודה ולחץ על Enter:

SFC.EXE / SCANNOW

Windows יסרוק את המחשב שלך לאיתור בעיות בקבצי מערכת ויפתור את הבעיות שהוא ימצא.

בעיות חומרה עלולות לגרום גם לקריסות של Chrome. ייתכן שתרצה לבדוק את זיכרון ה- RAM של המחשב שלך ולוודא שהוא אינו תקין.