כיצד להעביר מוסיקה מ- iTunes ל- Android

iTunes אולי מתה ב- macOS, אבל היא עדיין חיה ובועטת ב- Windows. מומלץ להעביר הרחק מ- iTunes, אך אם אתה עדיין רוצה לסנכרן את אוסף המוסיקה הקיים שלך ב- iTunes עם Android, תוכל לבצע את הצעדים הבאים.

יש לך כמה אפשרויות לבחירה. באפשרותך להשתמש באפליקציית Apple Music ב- Android, להעביר את הקבצים שלך באופן ידני, או להשתמש באפליקציות של צד שלישי כמו DoubleTwist Sync כדי לשמור על אוסף המוסיקה שלך מסונכרן כהלכה.

העבר את iTunes Music ל- Android באמצעות Apple Music

עם התמקדותה של אפל כעת ב- Apple Music, iTunes נשארת מאחור. אין אפליקציית iTunes לאנדרואיד, אבל אפל מציעה אפליקציית Apple Music במכשירי Android.

אתה יכול לסנכרן את אוסף המוסיקה שלך ב- iTunes עם Android באמצעות אפליקציית Apple Music. אתה רק צריך להבטיח ש- iTunes במחשב שלך ובאפליקציית Apple Music מחוברים שניהם באמצעות אותו מזהה Apple. אתה גם צריך להיות מנוי Apple Music הנוכחי.

התחל על ידי פתיחת iTunes במחשב שלך ולחיצה על עריכה> העדפות.

בלשונית "כללי", ודא שהאפשרות עבור "ספריית המוסיקה iCloud" מופעלת ואז לחץ על "אישור" כדי לאשר.

אם אתה צריך להתחיל ידנית לסנכרן שירים לאחסון iCloud שלך, לחץ על קובץ> ספריה> עדכן את ספריית המוסיקה של iCloud.

ייתכן שיהיה עליך להקדיש זמן לסינכרון של כל הספרייה שלך ל- iCloud. למרבה הצער, ל- iTunes אין סרגל התקדמות ברור המראה כמה זמן לוקח להשלים את התהליך הזה.

לאחר שספריית iTunes שלך מסונכרנת לחלוטין עם iCloud, פתח את אפליקציית Apple Music באנדרואיד והקש על הכרטיסייה "ספרייה" בתחתית.

אוסף המוסיקה שלך ב- iTunes יופיע כאן. הקש על אחת מהכרטיסיות הרלוונטיות כגון "אמנים" או "שירים". לחץ על אחד השירים או האמנים כדי להתחיל לנגן את המוסיקה שלך.

אם ברצונך שהמוזיקה שלך תהיה זמינה להפעלה לא מקוונת, לחץ על סמל ההורדה בכרטיסייה "שירים" או ברשימות "אלבום" בודדות.

העתק ידנית את קבצי המוסיקה שלך מ- iTunes ל- Android

למרבה הצער, אנדרואיד לא משתלבת היטב במערכת האקולוגית של אפל. בעוד ש- iTunes תסנכרן קבצי מוסיקה למכשירי iOS ו- iPadOS, זה לא יעשה כך גם במכשירי Android. יהיה עליך להעתיק ידנית את ספריית המוסיקה שלך ל- Android במקום זאת.

קשורים: כיצד להעתיק מוסיקה לטלפון אנדרואיד שלך

ישנן שיטות רבות לעשות זאת, כולל העברת קבצים דרך חיבור USB ישיר בין המחשב לאנדרואיד, באמצעות אחסון בענן כמו Google Drive, או באמצעות כונן הבזק עם מתאם USB OTG מתאים.

אם אתה מעביר את מוסיקת iTunes שלך ל- Android דרך חיבור USB ישיר, ובהנחה שמוסיקת iTunes שלך מוחזקת בתיקיית המוסיקה של ברירת המחדל של iTunes, פתח את סייר הקבצים של Windows ופנה אל "C: \ Users \\ Music \ iTunes \ תיקיית iTunes \ ".

החלף בתיקיית חשבון המשתמש שלך. מכאן, בחר את התיקיות הנושאות את קבצי המוסיקה שלך ואז לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני ולחץ על "העתק" או הקש Ctrl + C.

הצג את מכשיר ה- Android שלך בסייר הקבצים של Windows. בחר מיקום מתאים במכשיר שלך ואז הדבק את תיקיות ה- iTunes שהועתקו למיקום זה על ידי לחיצה על Ctrl + V במקלדת או לחיצה ימנית ובחירה בלחצן "הדבק".

לאחר ההעתקה, השתמש באפליקציית מוסיקה של צד שלישי ל- Android כדי להשמיע את אוסף המוסיקה שלך במכשיר ה- Android שלך.

העבר את המוסיקה שלך באמצעות סינכרון כפול

אם אתם מחפשים שיטה קלה יותר להעברת קבצי מוסיקה בין iTunes ל- Android, חלופה להעברת קבצים ידנית היא DoubleTwist Sync.

תוכנה זו עבור Windows מגשרת על הפער בין אנדרואיד ל- iTunes. זה מאפשר לך לסנכרן את אוסף המוסיקה שלך בין מכשירי Android ו- iTunes בשני הכיוונים. קבצי מוסיקה חדשים במכשיר ה- Android שלך יסונכרנו עם iTunes ולהיפך.

זה יעבוד גם באמצעות Wi-Fi, ומאפשר לך להעביר את קבצי המוסיקה שלך מבלי להזדקק לחיבור USB ישיר.

התחל בהורדה והתקנה של תוכנת doubleTwist למחשב האישי שלך. לאחר שתפתח את DoubleTwist Sync, תתבקש לחבר את המכשיר שלך באמצעות USB או להשתמש באפליקציית AirSync כדי להתחבר דרך WiFi.

AirSync אינו בחינם, ולכן השיטה הזולה ביותר היא לחבר את המכשיר באמצעות USB.

לאחר שתחבר את מכשיר ה- Android שלך, doubleTwist יציג שטח משומש וזמין במכשיר שלך. לחץ על הכרטיסייה "מוסיקה" בתפריט העליון.

אם ברצונך לסנכרן קבצים מ- iTunes ל- Android, לחץ על תיבת הסימון "סנכרן מוסיקה". יהיה עליך גם ללחוץ על תיבות הסימון של קטגוריות המשנה המופיעות, כולל "אלבומים" ו"אמנים ".

אם ברצונך גם לסנכרן קבצים מאנדרואיד בחזרה ל- iTunes, לחץ על תיבת הסימון "ייבא מוסיקה ופלייליסטים חדשים".

כאשר אתה מוכן להתחיל לסנכרן את הקבצים שלך, לחץ על כפתור "סנכרן כעת". קבצי המוסיקה שלך ב- iTunes יתחילו להעביר למכשיר ה- Android שלך, ואילו קבצי מוסיקה חסרים במכשיר ה- Android שלך יועברו למחשב שלך כדי להצטרף לשאר אוסף ה- iTunes שלך.

לאחר השלמת תהליך זה, תוכל להתחיל לנגן את המוסיקה שלך הן במחשב והן במכשיר ה- Android שלך באמצעות אפליקציית השמעת מוסיקה מתאימה.

גוגל פליי מוזיקה ו- YouTube מוזיקה

המלצנו על Google Play מוזיקה בעבר כאופציה להעתקת מוסיקה ל- Android. למרבה הצער, YouTube Music היא כעת אפליקציית המוזיקה המוגדרת כברירת מחדל במכשירי Android, כש- Google Play Music יופסק בקרוב.

עם זאת, אנו כבר לא ממליצים להשתמש במנהל המוסיקה של Google Play כדרך להעברת קבצי המוסיקה מהמחשב לאנדרואיד. נכון לעכשיו, YouTube Music אינו מגיע עם מקבילה של מנהל המוסיקה של Google Play.

אם ברצונך לסנכרן ידנית את אוסף ה- iTunes שלך ל- Android, עדיף להשתמש באפליקציית Apple Music, להעביר את הקבצים שלך באופן ידני או להשתמש בשיטת צד שלישי כמו doubleTwist במקום זאת.