כיצד להוריד את התמונות שלך מפייסבוק

פייסבוק היא לא המקום הטוב ביותר לשמירת התמונות שלך, אך הנוחות שלה הופכת אותה למרחב הגון לשיתוף בהן. אם אתה רוצה להוריד תמונה שהעלית (או אפילו תמונה שהעלה חבר שלך), כך.

הורד תמונות בודדות

קשורים: האם יש לי תמונה אם אני נמצא בה?

מצא את התמונה שברצונך להוריד בפייסבוק. זו יכולה להיות כל תמונה שאתה יכול להציג בפייסבוק, לא משנה אם שלך, של חבר או של אדם זר לחלוטין שהפך את התמונות שלהם לציבוריות. רק זכרו, אלא אם כן צילמתם בעצמכם, זה לא שייך לכם ואתם לא יכולים לעשות עם זה מה שתרצו.

העבר את העכבר מעל התמונה עד להופעת כפתורי התמונה (וכפתורי הלייק, הערה ושיתוף בתחתית).

לחץ על הקישור "אפשרויות" בפינה השמאלית התחתונה, ואז בחר בפקודה "הורד".

התמונה אמורה להוריד כעת ברזולוציה הגבוהה ביותר שיש לפייסבוק בשרתים שלהם.

באפליקציות לנייד התהליך דומה. פתח את התמונה שברצונך לשמור, הקש על שלוש הנקודות הקטנות בפינה השמאלית העליונה ואז הקש על הפקודה "שמור תמונה".

הורד את כל התמונות שלך בבת אחת

לפייסבוק יש גם כלי המאפשר לך להוריד את כל הנתונים שלך - כולל הודעות קיר, הודעות צ'אט, מידע אודותיך וכמובן תמונות. באתר פייסבוק, לחץ על החץ הפונה כלפי מטה בפינה השמאלית העליונה ואז בחר באפשרות "הגדרות". תוכל גם לעבור ישירות אל Facebook.com/Settings.

לחץ על "הורד עותק של נתוני הפייסבוק שלך" בתחתית הדף "הגדרות חשבון כלליות".

לאחר מכן לחץ על כפתור "התחל את הארכיון שלי".

עליך להזין את הסיסמה שלך כדי לאמת. אז נאמר לך שייקח לפייסבוק כמה רגעים לאסוף את הנתונים שלך, וכי הם ישלח לך דוא"ל כשהארכיון יהיה מוכן.

כאשר הדוא"ל מגיע, לחץ על הקישור שהוא מספק.

בדף המתקבל, לחץ על כפתור "הורד", הקלד שוב את הסיסמה שלך, והארכיון שלך יתחיל להוריד. אם השתמשת בפייסבוק הרבה, ההורדה יכולה להיות גדולה למדי. שלי היה 1.58 GB!

קשורים: כל מה שאתה צריך לדעת על קבצי מיקוד

הארכיון מוריד כקובץ ZIP. חלץ אותו ואז נווט לתיקיית "תמונות".

כאן תמצאו תיקיות משנה עם כל אלבום ותמונה שפרסמתם אי פעם בפייסבוק. ישנם גם קבצי HTML שתוכלו לפתוח כדי להציג גרסה מחוספסת ולא מקוונת של פייסבוק בדפדפן שלכם, שעשויה להקל על סריקת התמונות.

ייתכן שייקח זמן לחפור ולמצוא את התמונות הנכונות, אך כולן יהיו שם.