כיצד להשתמש באייפון שלך כמצלמת אינטרנט

מצלמות אינטרנט יכולות להיות יקרות וקשה למצוא כרגע. נוסף על כך, איכות הווידיאו שלהם כנראה גרועה יותר מהמצלמה של האייפון שלך. אז למה לא להשתמש ב- iPhone שלך ​​כמצלמת רשת לפגישות הווידאו שלך במקום זאת? כך תעשה זאת.

ראשית, שקול להשתמש באפליקציות iPhone במקום זאת

השימוש באייפון שלך כמצלמת אינטרנט מחייב התקנת אפליקציה באייפון שלך (שחייבת לפעול כדי שהיא תפעל), וכן אפליקציה נלווית במחשב Windows או Mac שלך. ההתקנה פשוטה למדי, אך יש אלטרנטיבה פשוטה עוד יותר: אפליקציות מקומיות.

אם אתה רוצה שמצלמת אינטרנט תבצע שיחות בסקייפ, תשוחח עם עמיתים ב- Zoom או Slack, או פשוט תתעדכן עם חברים באמצעות WhatsApp, שקול פשוט להוריד את אפליקציית ה- iPhone הרלוונטית במקום זאת. יישומים אלה נועדו במיוחד לחוויה ניידת, ולכן הם עובדים מצוין על המסך הקטן.

אם אתה רוצה חוויה ללא ידיים כשאתה משתמש באייפון שלך ככה, השקיע בחצובה זולה. אתה יכול לקנות תושבות חצובה לסמארטפונים כדי להתאים את כל ציוד הצילום הקיים שיש לך. לחלופין, אתה יכול להשתמש ב- GorillaPod שתוכל לצרף כמעט לכל משטח.

החיסרון העיקרי ללכת בדרך זו הוא שתסתמך על המיקרופון והרמקול של ה- iPhone שלך. אוזניות אלחוטיות, כמו AirPods, הן הדרך הטובה ביותר לעקוף זאת. איכות הצליל היא סבירה, ויהיה לך הרבה יותר קל להבין את זה עם מיקרופון קרוב כל כך לפנים שלך.

כמובן שלפעמים צריך לשבת ליד מחשב. בשביל זה, שום דבר לא לגמרי מחליף מצלמת אינטרנט ייעודית. למרבה המזל, אתה יכול ליצור את זה גם עם ה- iPhone שלך.

כיצד להשתמש באייפון שלך כמצלמת אינטרנט

השימוש ב- iPhone שלך ​​כמצלמת אינטרנט מחייב התקנת אפליקציה בטלפון שלך ותוכנה כלשהי במחשב שלך. למרבה הצער, ה- iPhone שלך ​​אינו תומך בפונקציונליות זו מהקופסה, ולכן נדרשת תוכנת צד שלישי בכדי לגרום לה לעבוד.

לאחר שניסית מספר אפליקציות וקראנו שפע ביקורות, יש שתיים שאנו ממליצים עליהן: EpocCam (Windows ו- Mac) ו- iVCam (Windows בלבד). שניהם מוצרי פרימיום עם אפשרויות חינם נדיבות, כך שתוכל לנסות לפני שאתה קונה. גרסאות Windows תומכות ב- Windows 10, Windows 8 ו- Windows 7.

ל- EpocCam עבור Mac ו- PC שלוש אפליקציות iPhone זמינות. לגרסה החינמית יש מגבלות, גרסת ההבחנה הגבוהה היא $ 7.99, וגרסת $ 19.99 מיועדת לאנשי מקצוע המעוניינים להשתמש במספר מצלמות. הגרסה החינמית מוגבלת לרזולוציה של 640 x 480 וכוללת סימן מים מעל תמונת המצלמה.

iVCam פועלת באופן כמעט זהה, אך היא זמינה רק עבור Windows. ניתן להוריד את אפליקציית האייפון ותוכנת הלווי בחינם. הגרסה החינמית של iVCam תומכת ברזולוציות HD, אך כוללת גם סימן מים מעל עדכון הווידאו שתוכלו לשלם כדי להסיר אותו. אתה יכול לקנות iVCam תמורת 9.99 דולר מאתר המפתח או באמצעות רכישה בתוך האפליקציה של 9.99 דולר.

שני אלה מאפשרים לך להשתמש בחיבור אלחוטי או USB. אתה יכול לבחור מצלמות קדמיות או אחוריות, להשתמש בעדשות שונות ואפילו לאפשר את הפלאש במכשיר שלך כדי להאיר טוב יותר את הסצנה. אם תחליט שאתה אוהב את אחת האפליקציות ואתה רוצה לפתוח את הגרסה המלאה, שניהם ערך מצוין (מתחת ל -10 דולר) בהשוואה למצלמת אינטרנט.

יש גם אפליקציה בשם iCam ($ 4.99). למרבה הצער, אתה לא יכול לנסות את זה לפני שאתה קונה את זה. זה גם מסתמך על UPnP לחיבור אלחוטי, שאולי לא ישחק יפה עם כל הנתבים. פיתרון נוסף הוא NDI | HX Camera, אפליקציה חינמית למפיקי וידאו. עם זאת, זה קצת יותר מסובך ממה שרוב האנשים היו רוצים.

לא משנה מה היישום שתבחר, תצטרך להשאיר אותו פתוח ופועל על מסך ה- iPhone שלך ​​תוך כדי שימוש בו כמצלמת אינטרנט. לאחר התקנת היישום והגדרת ה- iPhone שלך, יהיה עליך להיכנס להגדרות יישום ועידת הווידאו שלך. כאן בחר במצלמת האינטרנט הווירטואלית כהתקן הקלט למצלמות הרשת.

טיפים לשימוש באייפון כמצלמת אינטרנט

חיבור קווי תמיד יעבור טוב יותר מאשר אלחוטי. אם אתה מעוניין בפתרון מצלמת הרשת האמין ביותר, תעל את האלחוטי ובחר בחיבור USB. שתי האפליקציות שבחרנו תומכות בחיבור USB סולידי. אלא אם כן אתה מסתובב בבית תוך כדי צ'אט, אין כאן הגיוני ל- Wi-Fi.

אם אתה רוצה להשתמש ב- iPhone שלך ​​כמצלמת רשת, תצטרך גם דרך לשמור עליו עדיין. הפיתרון הטוב ביותר הוא חצובה לסמארטפון, או הרכבה על חצובה אם כבר יש לך חצובה לשימוש.

GorillaPods מושלמים לכך מכיוון שאתה יכול לעלות אותם כמעט בכל מקום. ה- Joby GripTight ONE הוא תושבת חצובה קטנה ומוצקה לסמארטפונים שמתחברת ומתנתקת כמעט באופן מיידי. ה- GripTight PRO 2 (מוצג למטה) מגיע עם ארגז גורילה בגודל מתאים בקופסה. אם אתה בקמצוץ, אתה יכול גם להכין משלך חצובה לטלפון חכם באמצעות קליפים קלסרים.

שתי האפליקציות מאפשרות לך להשתמש במצלמה הפונה לאחור, וזה משהו שאתה בהחלט צריך לעשות. לא רק שאתה יכול להשתמש בפלאש במידת הצורך, אלא שהמצלמות הפונות לאחור באייפון עדיפות בהרבה על מצלמת הסלפי. אם ל- iPhone יש עדשות מרובות, תוכלו לבחור בין אלה גם כן. עם זאת, אנו ממליצים להיצמד לעדשה הרחבה הרגילה (לא אולטרה רחבה או טלה) לאורך המוקד המחמיא יותר.

אתה יכול להשתמש גם ב- EpocCam וגם ב- iVCam כדי ללכוד אודיו, אך כנראה שלא כדאי לך. האוזניות בסדר, אבל מיקרופון שולחני תקין יישמע פי 10 טוב יותר. כדאי גם לכוונן את מנורת השולחן שלך לפני שתקפוץ לשיחה כדי לוודא שאתה לא נראה כמו זומבי.

השימוש באייפון שלך כמצלמת אינטרנט מרוקן את הסוללה שלו. אם אינך משתמש בחיבור USB (שמטעין את הטלפון שלך בעת הצ'אט), וודא שאתה מחבר אותו לשקע. אם סוללת האייפון שלך מתה בזמן שאתה בשיחה, כך גם הסרטון שלך.

קשורים: חצובות המיני הטובות ביותר והשולחן

בעולם המשתנה ללא הרף בו אנו נמצאים, חיבור פנים אל פנים עם עמיתים, לקוחות, חברים ומשפחה יכול לעשות הבדל עצום. למטרות עבודה, אל תשכח לבדוק את היישומים הטובים ביותר לשיחת ועידת וידאו בחינם.

אם אתה משוחח בתדירות גבוהה יותר עם חברים ובני משפחה, עיין באפליקציות צ'אט הווידיאו המועדפות עלינו.