הפעל את חשבון המנהל (הנסתר) ב- Windows 7, 8 או 10

אנשים רבים המכירים גרסאות קודמות של Windows סקרנים מה קרה לחשבון מנהל המערכת המובנה שנוצר תמיד כברירת מחדל. האם חשבון זה עדיין קיים, ואיך תוכל לגשת אליו?

החשבון נוצר ב- Windows 10, 8, 7 או Vista, אך מכיוון שהוא אינו מופעל אינך יכול להשתמש בו. אם אתה פותר בעיות שעליו לפעול כמנהל, תוכל להפעיל אותו באמצעות פקודה פשוטה.

אזהרה: לחשבון מנהל המערכת המובנה יש הרבה יותר הרשאות מאשר חשבון מנהל רגיל - הרשאות שיכולות להכניס אותך בקלות לבעיות אם אתה משתמש בו באופן קבוע. אנו ממליצים להפעיל את חשבון מנהל המערכת המובנה רק אם אתה בטוח שאתה זקוק לו כדי לפתור בעיה מסוימת ואז להשבית אותו לאחר שתסיים. אם אתה לא בטוח אם אתה צריך את זה, אתה כנראה לא צריך להשתמש בו בכלל.

אפשר חשבון מנהל מובנה ב- Windows

ראשית יהיה עליך לפתוח שורת פקודה במצב מנהל מערכת על ידי לחיצה ימנית ובחירה באפשרות "הפעל כמנהל" (או השתמש במקשי הקיצור Ctrl + Shift + Enter מתיבת החיפוש).

שים לב שהדבר פועל זהה בכל גרסאות Windows. פשוט חפש  cmd ואז לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל שורת הפקודה בתפריט התחל או במסך התחל.

אם אתה נמצא ב- Windows 8.x או 10 אתה יכול ללחוץ לחיצה ימנית על כפתור התחל ולבחור לפתוח שורת פקודה בדרך זו.

כעת הקלד את הפקודה הבאה:

מנהל משתמש נטו / פעיל: כן

אתה אמור לראות הודעה שהפקודה הושלמה בהצלחה. צא החוצה וכעת תראה את חשבון המנהל כבחירה. (שים לב שצילום המסך הזה הוא מ- Vista, אך זה עובד ב- Windows 7 ו- Windows 8 ו- Windows 10)

שימו לב כי אין סיסמה לחשבון זה, לכן אם ברצונכם להשאיר אותה מופעלת עליכם לשנות את הסיסמה.

השבת חשבון מנהל מובנה

ודא שאתה מחובר לחשבון המשתמש הרגיל שלך, ואז פתח שורת פקודה במצב מנהל כמפורט לעיל. הקלד את הפקודה הבאה:

מנהל משתמש נטו / פעיל: לא

חשבון מנהל המערכת יושבת כעת ולא אמור להופיע במסך הכניסה יותר.