כיצד להעביר חלון אבוד מחוץ למסך לשולחן העבודה שלך

אם היה לך אי פעם חלון מתרחק מהמסך שלך, אתה יודע שזה יכול להיות מתסכל לא יכול לגרור אותו אחורה. יש לנו כמה דרכים בהן תוכל להעביר את החלונות הנוכלים האלה בחזרה לשולחן העבודה שלך.

הבעיה הקטנה הזו יכולה לקרות מכמה סיבות שונות. הנפוץ ביותר הוא אם יש לך צג משני שלעתים מחובר ולפעמים לא - דבר שהוא די נפוץ עבור משתמשי מחשב נייד. לפעמים, אם תנתק את המסך המשני מבלי לכבות את ההגדרה "הרחב שולחן עבודה" ב- Windows או להזיז את החלונות בחזרה לצג הראשי שלך, חלונות שהיו על הצג השני יכולים להיתקע. זה יכול לקרות אפילו עם ההגדרות החדשות והידידותיות יותר למוניטורים רבים ב- Windows 8 ו- 10. בעיה זו מחוץ לחלון יכולה לקרות לפעמים גם אם אפליקציה מסיטה חלון מהמסך ולא מזיזה אותו לאחור. אבל יש לנו כמה טריקים שיכולים לעזור.

קשורים: כיצד להשתמש במסכים מרובים כדי להיות פרודוקטיביים יותר

קבל חזרה של Windows מוסתר עם הגדרות סידור חלונות

הדרך הקלה ביותר להחזיר חלון נסתר היא פשוט ללחוץ לחיצה ימנית על שורת המשימות ולבחור אחת מהגדרות סידור החלונות, כמו "חלונות אשד" או "הצג חלונות מוערמים".

ההגדרה "חלונות אשד", למשל, תסדר מיד את כל החלונות הפתוחים במפל, ותעביר את כל החלונות חזרה למסך הראשי תוך כדי.

קבלו חלונות מוסתרים בחזרה עם טריק מקלדת

יש גם טריק מקלדת פשוט שבו אתה יכול להשתמש אם אתה לא רוצה לסדר מחדש את כל החלונות שלך. ראשית וודא שבחרת בחלון מחוץ למסך כחלון פעיל. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על Alt + Tab עד שחלון זה פעיל או לחיצה על כפתור שורת המשימות המשויך.

לאחר שהחלון פעיל, לחץ על Shift + באמצעות לחצן העכבר הימני על כפתור שורת המשימות (כי רק לחיצה ימנית תפתח במקום זאת את רשימת הזבל של האפליקציה) ובחר בפקודה "העבר" מתפריט ההקשר.

בשלב זה, שים לב שהסמן שלך משתנה לסמן "העבר". כעת תוכל להשתמש במקשי החצים כדי להזיז את החלון. אתה אמור גם להיות מסוגל להקיש על כל אחד ממקשי החצים ואז להזיז את העכבר מעט כדי שהחלון יופיע בחזרה למסך.

טריק זה יעבוד בכל גרסה של Windows, אך שים לב שבגירסאות לפני Windows 7 אתה רק צריך ללחוץ לחיצה ימנית על כפתור שורת המשימות במקום Shift + לחץ לחיצה ימנית כדי לקבל את תפריט ההקשר. זה טריק קטן שימושי לפתרון בעיה נדירה במקצת - אך בהחלט מתסכלת.