כיצד לגשת לאפשרויות המפתחים ולהפעיל ניפוי USB באנדרואיד

חזרה באנדרואיד 4.2, גוגל הסתירה את אפשרויות המפתחים. מכיוון שרוב המשתמשים "הרגילים" אינם זקוקים לגישה לתכונה, הדבר מוביל פחות בלבול בכדי להרחיק אותה מהעין. אם עליך להפעיל הגדרת מפתח, כמו איתור באגים ב- USB, תוכל לגשת לתפריט אפשרויות מפתח בעזרת נסיעה מהירה לחלק אודות הטלפון בתפריט ההגדרות.

כיצד לגשת לתפריט אפשרויות למפתחים

כדי להפעיל את אפשרויות המפתח, פתח את מסך ההגדרות, גלול מטה לתחתית והקש על אודות טלפון או אודות טאבלט.

גלול מטה לתחתית המסך אודות ומצא את מספר הבניין.

הקש על השדה מספר בניין שבע פעמים כדי לאפשר אפשרויות מפתח. הקש מספר פעמים ותראה הודעת טוסט עם ספירה לאחור שעליה כתוב "עכשיו אתה X צעדים מלהיות מפתח."

כשתסיים, תראה את ההודעה "עכשיו אתה מפתח!". מזל טוב. אל תתנו לכוח החדש הזה ללכת לראשכם.

הקש על כפתור הקודם ותראה את תפריט אפשרויות המפתח ממש מעל לקטע "אודות טלפון" בהגדרות. תפריט זה מופעל כעת במכשיר שלך - לא תצטרך לחזור על התהליך הזה אלא אם כן תבצע איפוס להגדרות היצרן.

כיצד להפעיל ניפוי USB

כדי לאפשר איתור באגים ב- USB, יהיה עליכם לקפוץ לתפריט אפשרויות המפתחים, לגלול למטה לקטע ניפוי באגים ולחליף את המחוון "איתור באגים באמצעות USB".

 

פעם חשבנו שאיתור באגים באמצעות USB מהווה סיכון ביטחוני אם הוא נשאר כל הזמן. גוגל עשתה כמה דברים שהופכים את זה לפחות לבעיה כעת, מכיוון שיש לקבל בקשות לאיתור באגים בטלפון - כשאתה מחבר את המכשיר למחשב לא מוכר, זה יבקש ממך לאפשר איתור באגים ב- USB (כפי שנראה בצילום המסך לְהַלָן).

אם אתה עדיין רוצה להשבית איתור באגים ב- USB ואפשרויות מפתח אחרות כאשר אינך זקוק להם, החלק את המתג בחלק העליון של המסך. קלי קלות.

אפשרויות למפתחים הן הגדרות צריכת חשמל עבור מפתחים, אך אין זה אומר שמשתמשים שאינם מפתחים אינם יכולים ליהנות גם מהם. איתור באגים ב- USB נדרש לדברים כמו adb, אשר בתורם משמשים למכשירי שורש. לאחר שהמכשיר שלך מושרש, האפשרויות הן אינסופיות.