6 האפליקציות הטובות ביותר לשיחת ועידת וידאו

אם אתה מוצא את עצמך פתאום עובד מהבית או ממיקום מרוחק אחר, אתה מתגעגע לאינטראקציות האלה עם אנשים אחרים. ועידת וידאו יכולה לעזור בכך שהיא מאפשרת לך לדבר פנים אל פנים, גם אם זה באמצעות מסך.

למרבה המזל, יש הרבה אפליקציות ועידת וידאו בחינם בהן אתה יכול להשתמש כדי להתחבר.

Hangouts של גוגל

תומך:  עד 10 משתתפים למשך זמן בלתי מוגבל.

אם יש לך חשבון Google, יש לך גישה ל- Google Hangouts. עבור לקוחות Gmail ו- G Suite Basic בחינם, Google Hangouts מאפשר עד 10 אנשים לשוחח בצ'אט בשיחת וידאו. השירות תומך גם בצ'אט קולי סימולטני ומאפשר למשתתפים להצטרף לכנס באמצעות דוא"ל או קישור הניתן לשיתוף.

בתגובה למשבר הנגיף הכלילי, גוגל הקילה הגבלות מסוימות על כל לקוחות G Suite ו- G Suite for Education, ללא קשר לשכבה. לקוחות יכולים כעת לקיים ועידות וידאו עם עד 250 משתתפים עד 1 ביולי 2020.

תכונות אחרות ברמת הארגון הזמינות לכל לקוחות G Suite כוללות את האפשרות להזרים וידאו עד 100,000 צופים בתוך תחום, ואת האפשרות להקליט ולשמור פגישות ישירות ב- Google Drive.

אתה יכול להשתמש ב- Google Hangouts ברוב דפדפני האינטרנט, או באמצעות אפליקציות Google Hangouts ל- iPhone ו- Android.

פגישות CISCO Webex

תומך:  עד 100 משתתפים למשך זמן בלתי מוגבל.

CISCO הוא שם המשויך בדרך כלל למוצרי Enterprise יקרים, בדרך כלל מחוץ להישג ידם של משתמשים בחינם. Webex הוא פתרון ועידת האינטרנט של החברה, והוא כולל אפשרות חינמית חזקה למי שמחפש פתרון ועידת וידיאו עם barebones.

אירחו עד 100 משתתפים בשיחה אחת, כל עוד תרצו. אין מגבלות על מספר השיחות שתוכל לבצע, ואתה מקבל אחסון בענן בנפח 1 ג'יגה בייט עם החשבון החינמי שלך. הוועידות כוללות תמיכה בתכונות כמו שיתוף מסך, הקלטת וידאו ושיתוף קבצים.

Webex מאפשר למשתמשים עד 52 מדינות להשתמש בטלפון רגיל כדי להצטרף לכל ועידה. למשתתפים שרוצים להשתמש במצלמות האינטרנט שלהם יש אפשרות לבחור בין אתרים, אפליקציות ייעודיות למחשבים שולחניים או אפליקציות סלולריות לאייפון ולאנדרואיד (כולל תכונות לשיתוף מסך משלהם).

פגישות זום

תומך: עד 100 משתתפים למשך 40 דקות.

זום היא חבילת ועידות וידאו מלאה המיועדת למשתמשים ברמת הארגון, עם אפשרות בחינם אטרקטיבית. משתמשים עם חשבון בחינם יכולים לארח ועידות וידאו עבור עד 100 משתתפים, אך כנסים של 3 חברים ומעלה מוגבלים ל -40 דקות.

אתה יכול לשדרג לתוכנית בתשלום כדי להסיר מגבלות אלה, או פשוט לשמור על הכנסים שלך קצרים ומתוקים. אין מגבלות על מספר הפגישות שאתה יכול לארח, כך שאתה יכול פשוט לארח שיחה חדשה לאחר שתגיע למגבלה.

זום מאפשר למשתתפים להצטרף דרך האינטרנט, אפליקציות ייעודיות, הרחבות דפדפן ומכשירים ניידים באמצעות אפליקציות אייפון ואנדרואיד. משתמשים יכולים להתקשר דרך הטלפון אם הם צריכים. משתמשים בחינם יכולים גם להקליט וידאו או שמע באופן מקומי ולשתף מסכים עם משתתפי ועידה אחרים.

סקייפ

תומך:  עד 50 משתתפים למשך זמן בלתי מוגבל.

סקייפ היא אפליקציית VoIP פופולרית שרוב המשתמשים כבר שמעו עליה. זה מתאים לשיחות ועידה בווידיאו לצוותים קטנים של עד 50 אנשים (כולל המארח), ללא תשלום. החברה פרסמה את תכונת שיחות הווידאו המורחבת באפריל 2019, ושיפרה את המגבלה הקודמת של 25.

כל אחד יכול להצטרף לפגישה מדפדפן אינטרנט במחשב. במכשיר נייד אנשים עשויים להזדקק להורדת אפליקציית Skype כדי להשתתף.

סקייפ כולל תכונה שימושית להקלטת שיחות מבוססת ענן שכל חבר בשיחה יכול להפעיל. זה יודיע למשתתפים אחרים שהשיחה מוקלטת ומאפשר למשתמשים לשמור ולשתף את ההקלטה עד 30 יום.

FreeConference

תומך:  עד חמישה משתתפי וידאו ו- 1000 משתתפי שמע למשך זמן בלתי מוגבל.

בניגוד למה שהשם מרמז, FreeConference אינו שירות חינם. זהו שירות פרימיום עם אפשרות חינם הגונה שעשויה להיות שימושית במקרים מסוימים. לשיחות ועידה בווידיאו, FreeConference תומך רק בעד 5 משתתפים בדרג החינמי.

מה שגורם ל- FreeConference לזרוח באופן פוטנציאלי, לעומת זאת, הוא התמיכה שלה בעד 1000 משתתפי שמע להתקשר דרך הטלפון. השירות גם נוקט בגישה נטולת תוכנה לשיחות וידאו, ומאפשר לרוב המשתמשים להתחבר רק לדפדפן.

FreeConference מציעה גם אפליקציות סלולריות לאייפון ולאנדרואיד, הפתוחות למשתמשים בחינם. למרבה הצער, אין אפשרות להקליט את השיחה שלך אלא אם כן אתה מוכן לשדרג לחבילת פרימיום.

ג'יצ'י

תומך: עד 75 משתתפים למשך זמן בלתי מוגבל.

Jitsi הוא פרויקט קוד פתוח וחינמי ב 100% עם סט תכונות פנטסטי. אתה יכול לבחור בין להשתמש בגרסה המתארחת של Jitsi באתר meet.jit.si, או שאתה יכול להוריד ולארח פתרון ועידת וידאו משלך לגמישות מוחלטת.

נכון לעכשיו, ג'יטסי תומך במקסימום עד 75 משתתפים בשיחה, אם כי הביצועים עשויים לסבול עם יותר מ- 35. הפרויקט עובד על "מעבר למאה" משתתפים בבת אחת. השירות תומך במשתתפי אודיו בטלפון בגרסאות המתארחות וגם בגרסאות עצמיות. השירות תומך בשיתוף מסך ויש לו אפליקציות סלולריות לאייפון ולאנדרואיד (בתוספת חבילת F-Droid).

כדי להקליט את ועידת Jitsi שלך, אתה יכול להזרים ל- YouTube ואז להעביר את הקישור (פרטי או לא רשום) או פשוט להוריד את הקובץ לשמירה.

ל- Jitsi אין דרגות פרימיום, והפרויקט נשאר בחינם בזכות 8 × 8, המשתמשת בטכנולוגיה במוצריה.

המשך לעבוד מרחוק

ועידות וידאו הן כלי רב עוצמה לעסקים, סטודנטים וקבוצות שרוצים להישאר מחוברים למרחקים ארוכים. זו גם דרך נהדרת לשמור על קשר עם עמיתים וחברים לכיתה כשאתה פשוט לא יכול להיות שם באופן אישי.

אם אתה חדש בעולם העבודה מרחוק, אל תחמיץ את הטיפים המובילים שלנו לעבודה יעילה מהבית. אנו ממליצים על שיחות וידאו על שיחות טלפון כדי ליצור אינטראקציה טובה יותר עם עמיתים לעבודה.

קשורים: טיפים לעבודה מהבית (מאיש שעשה זאת במשך עשור)