כיצד להדפיס ל- PDF בכל מחשב, טלפון חכם או טאבלט

כל המחשבים, הטלפונים החכמים והטאבלטים המודרניים יכולים כעת להדפיס דפי אינטרנט ומסמכים אחרים בקבצי PDF ללא שום תוכנה נוספת. מיקרוסופט הוסיפה את זה ל- Windows 10, ואפל הוסיפה את זה ל- iOS 9.

PDF הוא פורמט מסמך סטנדרטי ונייד שעובד בכל המכשירים. זה אידיאלי לארכיון ושיתוף של דפי אינטרנט ומסמכים אחרים. זה פשוט תואם יותר מסוגים אחרים של מסמכים, כמו פורמט המסמך XPS של מיקרוסופט.

חלונות 10

קשורים: 10 תכונות חדשות מתעלמות מ- Windows 10

Windows 10 מוסיף סוף סוף מדפסת PDF מובנית ל- Windows. בכל יישום - החל מיישומי שולחן העבודה של Windows ועד לאפליקציות החדשות של חנות Windows - פשוט בחר באפשרות "הדפס" בתפריט. תראה "Microsoft Print to PDF" מופיע ברשימת המדפסות המותקנות. בחר את המדפסת ולחץ על כפתור "הדפס". לאחר מכן תתבקש לספק שם ומיקום עבור קובץ ה- PDF החדש שלך.

חלונות 7, 8 ו- 8.1

קשורים: כיצד להדפיס ל- PDF ב- Windows: 4 טיפים וטריקים

בגירסאות קודמות של Windows זה יכול להיות קצת יותר כאב ראש. הוא אינו משולב במערכת ההפעלה, לכן ייתכן שתצטרך להתקין יישום מדפסת PDF של צד שלישי. למרבה הצער, רבים מהם ארוזים בתוכנות תוכנות להתקנה.

עם זאת, בחלק מהיישומים יש תמיכה משולבת בהדפסת PDF. לדוגמה, ב- Chrome תוכלו לבחור באפשרות "הדפסה" ולבחור "שמור ל- PDF" כדי להדפיס ל- PDF. LibreOffice יכולה גם לייצא מסמכים ל- PDF. בדוק את היישום שבו אתה משתמש כדי לראות אם הוא יכול לעשות זאת ללא שום תוכנה נוספת.

Mac OS X

זה משולב גם ב- Mac OS X. אבל אם אתה מכיר את האופן שבו זה עובד על Windows ומערכות הפעלה אחרות, אתה עלול לפספס את זה.

כדי להדפיס ל- PDF, בחר באפשרות "הדפס" בכל יישום. התעלם מרשימת המדפסות בחלק העליון של תיבת הדו-שיח ההדפסה שמופיעה. במקום זאת, לחץ על תפריט "PDF" בתחתית תיבת הדו-שיח ובחר "שמור כקובץ PDF". Mac OS X יאפשר לך לשמור את המסמך בקובץ PDF במקום להדפיס אותו למדפסת בפועל, ויבקש ממך שם קובץ ומיקום.

iPhone ו- iPad (iOS)

קשורים: כיצד לשמור עותק לא מקוון של דף אינטרנט במכשיר iPhone או Android

עם iOS 9, אפל בנתה תכונה זו לכל מכשיר אייפון ואייפד. כדי להדפיס דף אינטרנט או מסמך אחר לקובץ PDF, ראשית פתח אותו ביישום. הקש על כפתור "שתף" - זה נראה כמו ריבוע עם חץ למעלה שיוצא ממנו. גלול ברשימת הסמלים בשורה העליונה והקש על האפשרות "שמור PDF ל- iBooks".

כעת תוכל לפתוח את iBooks כדי לגשת לקובץ PDF זה. מ- iBooks תוכלו לשלוח בדוא"ל את קובץ ה- PDF או לשתף אותו במקום אחר. ניתן לסנכרן קבצי PDF אלה גם עם iTunes, כך שתוכל לקבל אותם במחשב שלך במקרה הלא סביר שתסנכרן באופן קבוע את ה- iPhone או ה- iPad שלך עם iTunes. הם יופיעו בספריית הספרים שלך ב- iTunes לאחר שיסונכרנו.

דְמוּי אָדָם

גם זה חלק מאנדרואיד. הוא משולב כחלק מהתמיכה המובנית של Android במדפסות - הן מדפסות פיזיות והן מדפסות PDF.

באפליקציית Android התומכת בהדפסה - כרום, למשל - פתח את התפריט והקש על האפשרות "הדפס". הקש על תפריט "שמור ב" ובחר "שמור כקובץ PDF" כדי לשמור קובץ PDF באחסון המקומי של טלפון ה- Android או הטאבלט, או הקש על "שמור ב- Google Drive" כדי לשמור קובץ PDF ישירות לחשבון Google Drive שלך.

אם אתה משתמש באפליקציה שאין לה תמיכה בהדפסה מובנית, אתה תמיד יכול להשתמש בתפריט השיתוף של Android. התקן אפליקציה שיכולה להמיר מסמכים ל- PDF ואז תוכל להקיש על שתף בכל מקום ב- Android ולבחור את האפליקציה הזו כדי ליצור PDF.

מערכת ההפעלה של Chrome

Chrome תמיד יכול להדפיס קבצים ישירות ל- PDF, וזה עובד בדיוק אותו הדבר ב- Chromebook. פשוט לחץ על לחצן התפריט ב- Chrome ובחר הדפס. תראה תצוגה מקדימה של דף האינטרנט הנוכחי. לחץ על כפתור "שנה" תחת "יעד" ובחר "הדפס ל- PDF" תחת "יעדים מקומיים". בחר כאן את האפשרויות שברצונך לשנות ואז לחץ על "שמור" כדי לשמור את הקובץ ב- PDF. תתבקש שם קובץ ומיקום.

מערכות הפעלה אחרות עשויות להציע זאת גם כן. זה אמור להיכלל כברירת מחדל ברוב מערכות הלינוקס השולחניות, אך שולחנות עבודה שונים יהיו בעלי ממשקים שונים. עיין בתיבת הדו-שיח "הדפס" ובדוק אם תוכל למצוא אפשרות להדפסה ל- PDF.