איך לבדוק אם מישהו חסם אותך באינסטגרם

אינסטגרם לא מודיעה לך כשמישהו חוסם אותך. אם יש לך חשד מציק לגבי מישהו שלא שמעת ממנו תקופה, כך תוכל לבדוק אם חסם אותך באינסטגרם.

ייתכן שתמצא כמה כלים של צד שלישי המפרסמים שהם יודיעו לך כאשר מישהו חוסם אותך, אך אלה כמעט אף פעם לא עובדים.

אז מה עושה? כמה עבודות בילוש טובות מיושנות. עקוב אחר הצעדים הבאים כדי להסיק אם נחסמת באינסטגרם.

נתחיל בחיפוש. פתח את אפליקציית Instagram במכשיר ה- iPhone או ה- Android שלך ואז הקש על סמל "חיפוש" כדי לעבור לדף "חקור".

כאן, הקש על סרגל "חיפוש". נסה לחפש אחר ידית חשבון האינסטגרם של האדם. אם אתה לא מוצא את המשתמש, זה יכול להיות שהוא חסם אותך.

אחת הדרכים הבטוחות לדעת אם נחסמת היא למצוא את הדרך לדף הפרופיל שלהם באפליקציית Instagram. עכשיו, ברור שאתה לא יכול להגיע לשם מחיפוש.

אבל אתה יכול לעשות את זה מתגובות ישנות או משיחת אינסטגרם DM. אם אתה יכול לראות את ידית האינסטגרם שלהם או את הסמל שלהם, הקש עליו. פעולה זו תפתח את הפרופיל שלהם.

עכשיו, אם אינסטגרם אומרת משהו כמו "החשבון הזה פרטי", זה רק אומר שהם עברו לחשבון פרטי והם הסירו אותך כעוקב. אתה יכול לנסות לעקוב אחריהם שוב כדי להיכנס לחסדים הטובים שלהם.

אבל אם אפליקציית אינסטגרם אומרת משהו כמו "אין הודעות עדיין" והיא לא מציגה את הביוגרפיה של הפרופיל או את המידע העוקב, זה אומר שאתה חסום. זה יכול גם רק להראות לך מודעת באנר "המשתמש לא נמצא".

אתה יכול גם לאשר זאת על ידי ביקור בפרופיל האינסטגרם של האדם באינטרנט. אם אתה זוכר את מזהה Instagram שלהם, הוסף אותו בסוף הקישור "www.instagram.com/(username)".

אם אינסטגרם אומרת לך שהדף לא קיים, יתכן שהם חסמו אותך או שהם מחקו את הפרופיל שלהם.

יכול להיות שלא מספיק מידע אחד להבחין, אך אם עקבת אחר כל השלבים שלעיל ולא הצלחת לגשת לפרופיל שלהם, זה כנראה אומר שנחסמת.

אם אתה רוצה להיות בטוח באמת, אתה יכול לבקש מחבר שיחפש אחר ידית האינסטגרם שלו. אם חבר שלך יכול לגשת לפרופיל שלו (בין שהוא ציבורי ובין אם פרטי) ואתה לא יכול, ובכן, די ברור שנחסמת.

רוצים לתת להם טעימה מהתרופות שלהם? אתה יכול לחסום מישהו גם באינסטגרם.

קשורים: כיצד לחסום מישהו באינסטגרם