כיצד לצפות בטלוויזיה באינטרנט בחינם

אז זרקת את חברת הכבלים, אבל עכשיו אתה תקוע עם תריסר שירותי סטרימינג והמחירים שעולים. למרבה המזל, אתה יכול לצפות בטלוויזיה באינטרנט בחינם. זה פשוט לוקח קצת מאמץ וקצת סבלנות.

שירותי הזרמת יקרים

אם אתה שונא לשלם עבור טלוויזיה, כנראה שחישבת את המחיר השנתי של שירותים כמו Netflix או Hulu. כפי שמתברר, מנוי לנטפליקס ולהולו יעלה לכם יותר מ -200 דולר לשנה, ושירותים נוספים רק יעלו את המספר הזה גבוה יותר.

אם בוחנים את העלות הנוכחית של שירותי סטרימינג, עליית המחירים השנתית של נטפליקס ואמזון פריים, ותוספת שירותים חדשים כמו דיסני +, העתיד נראה עגום - או לפחות יקר. אנו נוטים לחשוב על שירותים אלה כבריחה מכבלים, אולם הם מתחילים להיראות הרבה כמו חברות כבלים. האם יש מנוס משירותי סטרימינג?

למרבה המזל, אתה לא צריך לשלם עבור Netflix או Hulu כדי לקבל את תיקון הטלוויזיה המקוון שלך. יש הרבה דרכים לצפות בטלוויזיה באופן מקוון בחינם, וחלק מהן יגרמו לך לתהות מדוע מישהו משלם 12.99 דולר לחודש עבור מנוי שירות סטרימינג.

השאל כניסה של מישהו

כשמדובר בשיתוף חשבונות, שירותי הזרמת הם די רופפים. למעשה, מרבית שירותי הסטרימינג מעודדים שיתוף חשבונות, לפחות בתוך משפחה, עם פרופילי משתמש נפרדים ותוכניות תמחור מרובות משתמשים. אתה מבקש מחבר את פרטי הכניסה שלו, מוסיף פרופיל לחשבון שלו והולך לעיר.

אתה יכול גם לשאול פרטי כניסה של חבר או בן משפחה בכבלים כדי להזרים תוכן ישירות מאתרי רשתות הטלוויזיה, כמו FOX או HBO. לחלק משירותי הכבלים, כמו DirecTV, יש אפילו פורטלים זורמים משלהם. זה מטורף איך שם משתמש וסיסמה בודדים יכולים להביא לך כל כך הרבה תוכן בחינם.

חזרה על פיג'ים על חבר או בן משפחה של סטרימינג או מנוי בכבלים יכולה לחסוך לך הרבה כסף, אך בסופו של דבר מישהו עדיין משלם את החשבון הזה. אם אתה מנסה לנטוש את שירותי הזרמת ואת רוח הכבלים לחלוטין, תצטרך למצוא דרך אחרת לעולם הטלוויזיה החינמית.

יתכן שהדבר מנוגד לתנאי השירות של שירותי זרימה מסוימים, אך אחרים מעודדים אותך לשתף את בני המשפחה.

אתרי הזרמת חינם הטובים ביותר: טלוויזיה פלוטו ו Crackle

אם לא תוכל (או לא תוכל) לשאול את פרטי הכניסה של מישהו, תצטרך למצוא טלוויזיה בחינם בטבע. למרבה המזל, יש הרבה אתרי סטרימינג שמציעים תוכן בחינם, ולרובם יש קומץ תוכניות וסרטים בדרגה A.

אתרי הסטרימינג החינמיים הפופולאריים ביותר הם Pluto TV, המציעה למעלה ממאה ערוצים חיים המציגים סרטים ותוכניות טלוויזיה, ו- Crackle של סוני, המספק מגוון תוכניות טלוויזיה וסרטים להזרמה לפי דרישה. לפלוטו ולקראקל יש פרסומות, כמובן - אבל כך גם טלוויזיה בכבלים ואתה משלם על זה! אתה יכול לצפות בהם בדפדפן האינטרנט שלך, בסמארטפון או באפליקציית טאבלט, או אפילו בטלוויזיה שלך עם Roku או מכשיר דומה.

אם האתרים האלה לא עושים את זה בשבילך, כדאי לבדוק את טובי, פופקורנפליקס, שתף טלוויזיה וידיו. אתה יכול גם להשתמש בשירותים כמו YouTube כדי לתדלק את האובססיה שלך לבידור, אבל תהיה לך הרבה בעיות למצוא פרקים מלאים של תוכניות טלוויזיה.

אתה יכול למצוא המון פלטפורמות סטרימינג בחינם אחרות בגוגל, אך עליך להימנע מסטרימינג מכל אתר שנראה מפוקפק. אתרים אלה מופעלים בדרך כלל באופן לא חוקי, והם לא תמיד בטוחים לשימוש.

צפה באתר של רשת טלוויזיה

אם אתה מנסה לצפות בתוכנית מרשת ספציפית, בדוק באתר האינטרנט שלהם. זה נשמע טיפשי, אבל רוב האתרים יאפשרו לך להזרים כמה (או את כל) פרקי הסדרה בחינם. Lifetime, למשל, אפשרה לאנשים להזרים את מסמכי ה- R Kelly בחינם לזמן קצר, ורשתות כמו Adult Swim מזרימות באופן שגרתי טלוויזיה חיה בחינם.

זקוק לרשימת רשתות המציעות תוכן בחינם? בדוק את FOX, BET, CBS, AMC, ABC, The CW, Cartoon Network ו- NBC. אתה יכול גם להזרים תוכניות בחינם מרשתות השידור הציבורי, כמו PBS או ה- BBC (אך תצטרך VPN כדי לצפות בתוכניות מ- BBC מכיוון שהשירות בלעדי לאירופה).

אבק את כרטיס הספרייה שלך

כמה שזה נשמע מוזר, אתה יכול להזרים תוכניות וסרטים מהספרייה המקומית שלך. כל מה שאתה צריך זה כרטיס ספריה ואתר כמו OverDrive או Hoopla. מובטחת לספרייה הציבורית שלך מגוון רחב של מופעים וסרטים, מספיק כדי שתשכח לגמרי משירותי סטרימינג. ואתה יכול לשכוח את המנוי הזה של דיסני + לזמן מה כי ברוב הספריות יש מבחר מכובד של סרטי דיסני (ובכן, סרטי דיסני הקלאסיים).

אם אתה מנסה לחסוך כסף, אתרים אלה הם הצלת חיים. אתה יכול להשתמש בהם לשאול עותקים דיגיטליים של ספרים, קומיקס, מוסיקה וספרי שמע מהספרייה הציבורית שלך. ואל תדאג, יתכן שאפילו לא תצטרך לנסוע לספרייה פיזית כדי להגיש בקשה לכרטיס ספריה. פשוט חפש בגוגל את שם כרטיס הספרייה המקומי שלך יחד עם המילה "החל".

הספרייה המקומית שלך מציעה גם תכנים דיגיטליים אחרים בחינם, החל בספרים אלקטרוניים וספרי שמע ועד לעיתונים מקוונים. ואם אתה מוכן להגיע אישית לספרייה, תוכל למצוא מבחר נאה של Blu-Rays, DVD ו- CD שתוכל לשאול בחינם.

קשורים: לא רק ספרים: כל הדברים הדיגיטליים בחינם שהספרייה המקומית שלך עשויה להציע

נצלו את הניסויים בחינם

באתרי סטרימינג בחינם לא תמיד יש את התוכניות הרצויות. למרבה המזל, שירותים כמו נטפליקס והולו מציעים בדרך כלל ניסיון חינם למשך חודש. ניסויים אלה שימושיים כאשר אתה יודע בדיוק במה אתה רוצה לצפות, אך עליך לחשוב עליהם כמוצא אחרון. ניתן להשתמש בניסויים בחינם פעם אחת בלבד (סוג של), ותוכלו לקבל חשבון בסוף החודש אם תשכחו לבטל את חשבונכם.

עם זאת, לפעמים אתה יכול להתקין את מערכת הניסיון בחינם כדי שתעבוד לנצח. רוב שירותי הזרמת מזהים אותך לפי כתובת הדוא"ל שלך ופרטי הכרטיס שלך. על ידי הרשמה לניסיון בחינם באמצעות כרטיסים וכתובות דוא"ל שונות, תוכל לתלות ללא הרף ניסיון בחינם. למרבה הצער, שיטה זו אינה רק מבחן לחוסן המוסרי שלך; זה גם קצת אפוי למחצה. שירותי סטרימינג יכולים לאמת את זהותך על ידי בדיקת כתובת ה- IP שלך או כתובת הדואר של כרטיס האשראי שלך, והם (בצדק) ימנעו ממך ניסיון בחינם אם הם מריחים משהו דגי.