מהי שגיאת פסק זמן של 504 Gateway (וכיצד אוכל לתקן אותה)?

שגיאת פסק זמן של Gateway 504 מתרחשת כאשר שרת שניסה לטעון דף אינטרנט לא קיבל מענה בזמן משרת אחר. כמעט תמיד, השגיאה נמצאת באתר עצמו, ואין מה לעשות בעניין מלבד לנסות שוב מאוחר יותר. ובכל זאת, יש כמה דברים מהירים שתוכלו לנסות בסוף.

מהי שגיאת פסק זמן של 504 Gateway?

שגיאת פסק זמן של Gateway 504 מציינת ששרת אינטרנט שמנסה לטעון דף עבורך לא קיבל מענה בזמן משרת אחר ממנו ביקש מידע. זה נקרא שגיאת 504 מכיוון שזה קוד מצב ה- HTTP שמשמש שרת האינטרנט כדי להגדיר סוג זה של שגיאה. השגיאה יכולה להתרחש ממספר סיבות, אך שתי הסיבות הנפוצות ביותר הן שהשרת מוצף בבקשות או שמבצעים בו תחזוקה.

מעצבי אתרים יכולים להתאים אישית את מראה דף השגיאה 504. לכן, ייתכן שתראה 504 עמודים נראים שונים באתרים שונים. אתרים עשויים להשתמש בשמות שונים במקצת לשגיאה זו. לדוגמה, ייתכן שתראה דברים כמו:

  • שגיאת פסק זמן של שער
  • HTTP 504
  • פסק זמן של שער (504)
  • פסק זמן של שער 504
  • 504 שגיאה
  • שגיאת HTTP 504 - פסק זמן של שער

דבר חשוב לזכור הוא כי שגיאת 504 היא שגיאה בצד השרת. פירוש הדבר שהבעיה קיימת באתר שאתה מנסה לגשת אליו ולא במחשב שלך. אלה חדשות טובות וגם רעות. אלה חדשות טובות כי אין שום דבר רע במחשב שלך, וזה חדשות רעות כי בדרך כלל אין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי לפתור את הבעיה מהסוף שלך.

עם זאת, הנה כמה דברים מהירים שתוכלו לנסות.

רענן את הדף

כפי שהזכרנו, שגיאת 505 מצביעה על בעיה זמנית, ולעיתים בעיה זו זמנית מאוד. אתר עשוי להיות מוצף בתנועה, למשל. לכן, רענון הדף תמיד שווה זריקה. רוב הדפדפנים משתמשים במקש F5 כדי להתרענן, ומספקים גם כפתור רענן איפשהו בשורת הכתובת. זה לא פותר את הבעיה לעתים קרובות מאוד, אבל לוקח שניה רק ​​לנסות.

אזהרה : הקפד לשים לב במיוחד אם השגיאה מתרחשת בזמן שאתה מבצע תשלום. רענון הדף עשוי לחייב אותך פעמיים, אז עקוב אחר זה.

בדוק אם האתר אינו פעיל עבור אנשים אחרים

בכל פעם שאתה לא מצליח להגיע לאתר (מכל סיבה שהיא), אתה יכול גם לבדוק אם זה רק אתה שיש לך בעיה להתחבר, או שאנשים אחרים נתקלים באותה בעיה. יש הרבה כלים לשם כך, אבל המועדפים שלנו הם isitdownrightnow.com ו- downforeveryoneorjustme.com. שניהם עובדים בערך אותו דבר. חבר את כתובת האתר שתרצה לבדוק ותקבל תוצאה כזו.

אם אתה מקבל דו"ח שאומר שהאתר לא מתאים לכולם, אין הרבה מה לעשות, אלא לנסות שוב מאוחר יותר. אם הדו"ח מראה שהאתר קיים, יתכן והבעיה בסופו של דבר. זה נדיר מאוד שזה המקרה עם שגיאת 504, אבל זה אפשרי, ותוכל לנסות כמה מהדברים שאנחנו מתארים בכמה הסעיפים הבאים.

הפעל מחדש את המכשירים שלך

אז השתמשת בכלי לבדיקת אתרים וקבעת שהאתר בדיוק בשבילך. ובדקת דפדפן אחר ונתקלת באותה בעיה. זה אומר לך שהבעיה היא כנראה משהו בסוף שלך, אבל זה לא הדפדפן שלך.

יתכן שיש בעיות מוזרות וזמניות במחשב שלך או בציוד הרשת שלך (Wi-Fi, נתב, מודם וכו '). הפעלה מחדש פשוטה של ​​המחשב והתקני הרשת עשויה לסייע בתיקון הבעיה.

אפשרות נוספת היא שהשגיאה נגרמת על ידי בעיית DNS אך בשרת DNS ולא במחשב שלך. במקרה כזה, אתה יכול לנסות להחליף שרתי DNS ולראות אם הבעיה נפתרת.

צרו קשר עם האתר

אפשרות נוספת היא ליצור קשר ישירות עם בעל האתר. חפש את פרטי הקשר שלהם באתר וצור איתם קשר לגבי העמוד המדובר. אם אין טופס יצירת קשר, אתה יכול לנסות להגיע לאתר ברשתות החברתיות שלהם.

נסה שוב מאוחר יותר

אם ניסית את כל הפתרונות שתוארו לעיל, אך אתה עדיין מקבל שגיאת 504, הפתרון היחיד שנותר הוא לחכות ולנסות מאוחר יותר. מכיוון שהבעיה אינה במחשב שלך, ישנם מספר פתרונות מוגבל שתוכל לנסות. רוב הסיכויים שהאחראים כבר נמצאים על זה ויתקן את זה בקרוב.

חזור לאתר בעוד זמן מה. יש סיכוי טוב שהשגיאה תיפתר עד אז.