כיצד לשחק 'Super Smash Bros. Melee' באופן מקוון (עם סליפי)

סליפי היא גרסה מותאמת אישית של אמולטור הדולפין המתאים למשחק נטו של Super Smash Bros. Melee . הנה מה שמבדיל אותה מדרכים אחרות בהן אתה יכול לשחק את Super Smash Bros. באינטרנט וכיצד לשחק את הקלאסיקה של נינטנדו באופן מקוון במחשב האישי שלך.

מה זה Netplay?

Netplay מאפשרת משחק מקוון באמולטורים, אך זה לא ממש כמו משחק מקוון מסורתי במשחקי וידאו. מכיוון שהקונסולה המקורית שמודמה לא הייתה מיועדת להפעלה מקוונת (ו- netplay היא פריצה על גבי זה), מה שקורה הוא ש"מצבו "של האמולטור מסונכרן כל הזמן בין השחקנים.

אמנם זה בסדר עבור כמה משחקים, Super Smash Bros. Melee עבור Nintendo GameCube עדיין מושמע אחרי כל השנים בגלל הסצנה התחרותית התוססת שלו. זה דורש מידה רבה של רפלקס ודיוק. פיתרון ה- Netplay של דולפין פשוט לא היה טוב מספיק עבור שחקנים תחרותיים, אבל סליפי שינה את זה!

מה זה סליפי, ואיך זה מנצח את הדולפין נטפליי הרגיל?

מה שמוסיף סליפי למשוואה הוא משהו שנקרא "קוד רשת נטול החזרה". פירוש הדבר ש-  Melee תחת Slippi מתפקד כעת כמו משחק שמיועד כראוי למשחק מקוון. עיכוב הקלט מצטמצם מאוד לרמות שנגני SSBM רגילים אליהם. בשל האירועים העולמיים של 2020, זה היה הכרחי כדי לשמור על החיים בחיים.

הדבר הכי משוגע בסליפי עבור קהילת האחים סמאש הוא, נכון לעכשיו, זו למעשה הדרך הטובה ביותר לשחק את האחים סמאש ברשת. אפילו לא המשחק הרשמי המקוון ב- Smash Bros. Ultimate עבור Nintendo Switch כולל קוד נטו!

מה אתה צריך

הנה מה שאתה צריך כדי להגדיר את זה:

 • קובץ ISO ללא שינוי Super Smash Bros. Melee :  כדי ליצור באופן חוקי אחד מדיסק משחק רשמי שבבעלותך, עיין בסעיף "כיצד להשיג משחקי GameCube ו- Wii באופן חוקי" במדריך אמולטור הדולפינים שלנו. הצב את ה- ISO הזה בתיקיית "משחקים" לאחר שניצור אותו בהמשך המדריך הזה.
 • אפליקציית Slippi: זמינה להורדה בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux.
 • משחק גיימינג תואם של XInput: זה יכול להיות בקר Xbox, משחק משחק אחר עם עטיפת XInput או בקר GameCube מתאים.

קשורים: כיצד להשתמש בבקר GameCube אמיתי או ב- Wiimote בדולפין

מוריד את סליפי

ראשית, אנו מכינים כמה תיקיות לתהליך זה. התחל בלחיצה על Windows + E כדי לפתוח את סייר הקבצים ואז לחץ על "מסמכים".

בתיקיה "מסמכים", צור תיקיה חדשה בשם משהו כמו "דולפין וסלפי"; לא משנה איך קוראים לזה, אבל אנו ממליצים לך להפוך אותו למשהו שניתן לזהות בקלות.

בתיקיה זו, צור עוד אחד עבור Melee או כל קובץ משחק אחר שיש לך; קראנו לשלנו "משחקים".

מקם את קובץ ה- Melee ISO שלך בתיקיה זו וזכור היכן הוא נמצא - תצטרך אותו מאוחר יותר כדי להפעיל את המשחק.

כעת בקר בדף ההורדות של סליפי ולחץ על "הורד ל- Windows". מקם את קובץ ה- ZIP שהורדת בתיקיית "Dolphin and Slippi" שיצרת קודם.

כעת, עבור לתיקייה בה הורדת את קובץ ה- ZIP. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על חילוץ קובץ ה- ZIP בתיקיה "דולפין וסליפי", ואז פתח את התיקיה "FM-Slippi-X.XX-Win".

אתה יכול לדלג על שלב ארגון התיקיות אם יש לך 7 Zip על ידי לחיצה על "חלץ כאן" בתפריט ההקשר שלו.

מתיקיה זו, גרור ושחרר את תיקיית "FM-Slippi" לתיקיה "Dolphin and Slippi" לארגון טוב יותר.

מחק את התיקיה "FM-Slippi-XXX-Win" ואז פתח את התיקיה "FM-Slippi".

לחץ פעמיים על "Dolphin.exe" כדי להפעיל אותו.

כאשר דולפין יושק, תגרה תגרה ברשימת המשחקים שלך. אם כבר יש לך בקר GameCube אמיתי עם התקנת דולפין רגילה על אותה מכונה, דלג לסעיף "משחק Slippi Netplay".

אחרת, אל תשיק את המשחק עדיין; יהיה עליך לבצע את השלבים בסעיף הבא תחילה.

הגדרת הבקר שלך (כלול תצורה)

אם אתה רוצה להשתמש בבקר GameCube מתאים לחוויית וינטג ', הנה איך להגדיר אחד כזה.

אם אתה משתמש ב- gamepad XInput רגיל (בקר Xbox או דומה), יש לך מזל! סיפקנו לך קובץ שהוגדר מראש לשימוש במקום להגדיר את הבקר בעצמך. (סליפי מבוסס על גרסה ישנה יותר של דולפין בה היה קשה יותר להגדיר שליטה אנלוגית).

ראשית, הורד וחילץ את קובץ ה- Config שלנו, הנקרא "xinput gamecube.ini". לחץ לחיצה ימנית עליו ובחר "העתק". לאחר מכן, נווט לתיקיית FM-Slippi ולחץ פעמיים על "Sys".

בתיקיה "Sys", לחץ פעמיים על "Config", לחץ פעמיים על "Profiles" ואז לחץ פעמיים על "GCPad".

הפרופילים שכבר נמצאים בתיקיה זו מיועדים לבקר B0XX המתמחה. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על חלל ריק בחלון ולאחר מכן בחר "הדבק" כדי להדביק את קובץ התצורה של בקר ה- Xbox שלנו בתיקיה.

סגור את סייר הקבצים. להלן מיפויי הכפתורים בקובץ ה- Config (באפשרותך לשנות אותם בהגדרות הבקר אם תרצה, פשוט אל תיגע בהגדרות האנלוגיות):

 • GameCube A = Xbox A
 • GameCube B = Xbox X
 • GameCube X = Xbox B
 • GameCube Y = Xbox Y
 • GameCube L = Xbox LT
 • GameCube R = Xbox RT
 • GameCube Z = Xbox RB
 • GameCube התחלה = כפתור תפריט Xbox
 • GameCube Left Analog = Xbox Left Analog
 • GameCube C-Stick = אנלוגי ימני ל- Xbox
 • GameCube D-Pad = Xbox D-Pad

לאחר שמיקמת את קובץ ה- Config בתיקיה "Config", אתה מוכן להתחיל לשחק! הפעל את דולפין כעת, ואז פתח את החלונית "בקרים".

כעת, פתח את התפריט הנפתח "יציאה 1", בחר "בקר רגיל" ואז לחץ על "הגדר".

פעולה זו פותחת חלון "תצורת בקר". למרבה המזל, אתה לא צריך לעשות הרבה עבודה כאן; פשוט לחץ על התפריט הנפתח בצד ימין הקיצוני ובחר בפרופיל "Xinput Gamecube".

לחץ על "טען" מימין לתפריט הנפתח כדי לטעון את הפרופיל, ואז בחר בתיבת הסימון "קלט רקע" בסמוך למטה מימין. לחץ על "סגור" ואתה מוכן!

משחק סליפי נטפליי

לאחר שתגדירו את הבקר ואת מבנה הקבצים, הגיע הזמן להתחיל לשחק! פתח את דולפין, לחץ על "תגרה" ואז לחץ על "הפעל".

מכאן, סליפי מעביר אותך בהמשך התהליך!

אחרי שתמלא אחר ההוראות, אתה תהיה מוכן לשחק את סליפי ברשת נגד רנדומים בשידוכים, או חברים במאבק ישיר, כל עוד יש לך את הקוד שלהם.