כיצד להסתיר את שורת המשימות ב- Windows 10

שורת המשימות של Windows מעולה לגישה מהירה ליישומים הנפוצים במחשב שלך. עם זאת, ישנם משתמשים שמעדיפים להסתיר זאת על מנת לחסוך מקום מסך. כך תוכל להסתיר את שורת המשימות ב- Windows 10.

הסתר אוטומטית את שורת המשימות בהגדרות

כדי להסתיר את שורת המשימות באופן אוטומטי, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני בכל מקום על שולחן העבודה של המחשב ובחר "התאמה אישית" מהתפריט הנפתח.

חלון "הגדרות" יופיע. בחלונית השמאלית, בחר "שורת המשימות".

לחלופין, תוכל ללחוץ לחיצה ימנית על שורת המשימות עצמה ובחר בתפריט "הגדרות שורת המשימות".

לא משנה באיזו שיטה תבחר, כעת תהיה בתפריט הגדרות שורת המשימות. מכאן, החלף את המחוון למצב "פועל" תחת "הסתר את שורת המשימות באופן אוטומטי במצב שולחן העבודה". אם המחשב האישי שלך יכול לעבור למצב טאבלט, אתה יכול להסתיר את שורת המשימות על ידי החלפת אפשרות זו גם ל"אופטי ".

כעת שורת המשימות שלך תסתתר באופן אוטומטי. משמעות הדבר היא, אלא אם כן תקבל הודעה מאפליקציה בשורת המשימות או אם תעביר את העכבר מעל למיקום שורת המשימות, הוא לא יופיע.

קשורים: כיצד לתקן את שורת המשימות של Windows כאשר הוא מסרב להסתיר אוטומטית בצורה נכונה

באפשרותך לבטל הגדרות אלה על ידי החלפת המחוונים למצב "כבוי".

הסתר את שורת המשימות באופן אוטומטי באמצעות שורת הפקודה

אם אתה מרגיש כמו האקר, אתה יכול גם לעבור בין אפשרות ההסתרה האוטומטית בין לסירוגין על ידי הפעלת פקודות באמצעות שורת הפקודה.

קשורים: 34 קיצורי מקשים שימושיים עבור שורת הפקודה של Windows

ראשית, פתח את שורת הפקודה על ידי הקלדת "cmd" בסרגל החיפוש של Windows ואז בחר באפליקציה "שורת הפקודה" מתוצאות החיפוש.

בשורת הפקודה, הפעל פקודה זו כדי להחליף את שורת המשימות באופן אוטומטי להסתיר את האפשרות ל:

powerhell-command "& {$ p = 'HKCU: SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ StuckRects3'; $ v = (Get-ItemProperty -Path $ p). הגדרות; $ v [8] = 3; & Set- ItemProperty-Path $ p-Name Settings -Value $ v; & Stop-Process -f -ProcessName explorer} "

וכדי להחליף את אפשרות ההסתרה האוטומטית של שורת המשימות, הפעל פקודה זו:

powerhell-command "& {$ p = 'HKCU: SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ StuckRects3'; $ v = (Get-ItemProperty -Path $ p). הגדרות; $ v [8] = 2; & Set- ItemProperty-Path $ p-Name Settings -Value $ v; & Stop-Process -f -ProcessName explorer} "