כיצד להעביר משחק קיטור לכונן אחר, הדרך הקלה

Steam מציעה תיקיות ספרייה מרובות, ואתה יכול לבחור היכן ברצונך להתקין משחקים בעת הורדתם. ובזכות עדכון עדכני, אתה יכול להזיז משחק בקלות לאחר שהורדת אותו מבלי להוריד מחדש את כל העניין.

תהליך זה יכול לחסוך ממך להוריד שוב עשרות ואף מאות ג'יגה של נתוני משחק, רק בגלל שקיבלת SSD חדש ורוצה להעביר כמה משחקים. זה שונה מהעברת תיקיית ספריית Steam שלמה, המעבירה כל משחק בתוכה - התהליך הבא יאפשר לך להעביר רק כמה משחקים ולא את כל הספרייה.

תהליך זה היה מורכב הרבה יותר לפני כמה שנים, אך הוא משולב כעת ב- Steam. אישרנו שזה עדיין עובד באותה צורה ביוני 2020. Steam נראית קצת שונה מזו שבתמונות המסך שלנו, אבל כל האפשרויות נמצאות באותו מקום.

שלב ראשון: צור תיקיית קיטור שנייה

קשורים: כיצד להעביר את ספריית הקיטור ללא כאבים לתיקיה אחרת או לכונן הקשיח

ראשית, יהיה עליך ליצור תיקיית ספריית Steam בכונן השני אם עדיין לא עשית זאת. לשם כך ב- Steam, לחץ על Steam> הגדרות. בחר בקטגוריה "הורדות" ולחץ על כפתור "תיקיות ספריית Steam".

לחץ על "הוסף תיקיית ספרייה", בחר את הכונן שעליו ברצונך ליצור את תיקיית הספריה ולחץ על "תיקיה חדשה". תן לזה איזה שם שתרצה, לחץ על "אישור", ואז לחץ על "בחר" כדי לבחור את התיקיה שיצרת זה עתה.

התיקיה שבחרת תופיע ברשימת התיקיות של ספריית Steam. כעת תוכל לסגור חלון זה.

שלב שני: העבר את קבצי המשחקים לספרייה השנייה

כדי להעביר משחק מותקן לאחר הוספת ספרייה שנייה, לחץ לחיצה ימנית עליו בספריית Steam שלך ובחר "מאפיינים".

לחץ על הכרטיסייה "קבצים מקומיים" ולחץ על כפתור "העבר תיקיית התקנה". בחר את ספריית Steam שאליה תרצה להעביר את המשחק ולחץ על כפתור "העבר תיקיה".

אתה סיימת. Steam תעביר את קבצי המשחק למיקום הספרייה האחר. כדי להזיז משחקים אחרים, פשוט חזור על תהליך זה.

בעת התקנת משחק בעתיד, Steam תשאל לאיזו ספרייה תרצה להתקין אותו, אך אתה אמור להיות מסוגל להעביר את המשחקים שלך בכל עת.