כיצד לצפות בעווית ברוקו

Twitch היא הפלטפורמה המובילה לצפייה בטורנירי ספורט, אירועי תעשייה ואישי משחק. אמזון משכה את האפליקציה הרשמית מחנות ערוץ Roku בשנת 2017, אך עדיין תוכלו להשתמש באפליקציות Unofficial Twitch או TTV Stream כדי לצפות ב- Twitch ב- Roku.

אפשרות 1: התקן את אפליקציית Twitch הרשמית הישנה ב- Roku

אפליקציית Twitch הלא רשמית תתקין את אפליקציית Twitch הרשמית הישנה ב- Roku שלך. יישום זה עדיין עבד כשניסינו אותו במרץ 2020.

זה לא זמין בחנות ערוץ Roku, אז תצטרך להשתמש בתכונה "הוסף ערוץ עם קוד". הפנה כל דפדפן אל "my.roku.com/account/add" וודא שאתה מחובר. הזן את הקוד "TWITCHTV" ופעל לפי הנחיות האזהרה כדי להוסיף את הערוץ הנסתר לחשבונך.

לחלופין, תוכלו ללחוץ על קישור ישיר זה לדף האפליקציה, שוב בעקבות ההנחיות להוספת הערוץ הפרטי. אם אפליקציית העווית הלא רשמית אינה מופיעה מיד בתפריט הבית, הפעל מחדש את ה- Roku על ידי ניווט אל הגדרות> מערכת> הפעל מחדש את המערכת ממסך הבית של Roku.

קשורים: כיצד להוסיף ערוצים פרטיים נסתרים לרוקו שלך

כאשר אמזון הפסיקה את אפליקציית Twitch מחנות הערוצים Roku, משתמשי Roku שכבר הותקנה האפליקציה עדיין הצליחו להשתמש בה. האפליקציה Unofficial Twitch מורה למכשיר שלך לגשת לאפליקציה הרשמית הפרטית הזו.

פתח את אפליקציית העווית הלא רשמית במכשיר Roku שלך. תופיע הודעה שתאמר "הערוץ הרשמי של עוויתות זמין כעת." בחר "כן".

הדף לאפליקציית Twitch הרשמית ייפתח. בחר באפשרות "הוסף ערוץ".

פעל לפי ההוראות שעל המסך והזן את הקוד המוצג על המסך.

ה- Roku שלך יאשר ש"עווית נוספה לסוף הבית ". כעת תוכל להסיר את אפליקציית Twitch הלא רשמית.

עכשיו אתה מוכן להתחיל לצפות בזרמים לפי פופולריות או קטגוריות. אתה יכול להיכנס לחשבון Twitch שלך באפליקציה כדי לגשת לערוצים שאתה עוקב אחריהם על ידי לחיצה על כפתור הכוכב בשלט Roku שלך. לפחות כנראה שלא תצטרך לדאוג לעדכן את האפליקציה הזו בקרוב.

אפשרות 2: כיצד להתקין TTV Stream ב- Roku

כחלופה לאפליקציה הרשמית שאינה נתמכת, TTV Stream היא אפליקציה לא נתמכת ולא רשמית המספקת גישה ל- Twitch. אנשים רבים אוהבים את זה. אם אתה נתקל בבעיות באפליקציית Twitch שהושבתה, נסה פתרון לא רשמי זה.

הפנה כל דפדפן אינטרנט אל "ttvstream.com" ולחץ על "הוסף ערוץ". יתכן שתצטרך להיכנס שוב. עקוב אחר ההנחיות עד להוספת הערוץ. כאמור לעיל, אם אפליקציית TTV Stream אינה מופיעה מיד בתפריט הבית, הפעל מחדש את ה- Roku על ידי ניווט אל הגדרות> מערכת> הפעל מחדש את המערכת ממסך הבית של Roku.

פתח את אפליקציית TTV Stream ופעל לפי ההוראות שעל המסך. עבור אל “ttvstream.com/link” והזן את הקוד בן שש התווים המוצג במכשיר ה- Roku שלך. עקוב אחר ההנחיות לקישור חשבון ה- Twitch שלך ל- TTV Stream. לאחר סיום, תהיה לך גישה מיידית לממשק TTV Stream במכשיר ה- Roku שלך.

אולי שמעת על Twitched ו- Twitched Zero. אפליקציות Twitch הלא רשמיות עבור Roku כבר לא קיימות. המפתח שלהם אומר שהם "הוסרו על ידי Roku לבקשת Twitch Interactive", אך האפליקציות האחרות לעיל הן חלופות טובות.

זה יהיה נחמד אם אמזון תציע תמיכה רשמית ב- Roku, אך אנו חושדים שהם רואים ברוקו יריבה לטלוויזיה של Amazon Fire.